Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. Przed rozpolowieniem https://zapodaj.net/d6676125f2795.jpg.html Po rozpolowieniu https://zapodaj.net/d6571582d335b.jpg.html
  2. Jesli ci chodzi o wywarzanie z testem drogowym to koszt okolo 40 zl od kola.
  3. Piekny .uwazaj na amorki bo sa kosztowne.jeden nowy okolo 6 tys
  4. sprawdzilbym ile maja procent zanim wymienie
  5. Jesli bedzie tak jak mowisz to ok
  6. bierz to co ci daja.jak zrobisz szkode calkowita to od odszkodowania odejma wartosc wraku i dostaniesz 2 -3 tysiace
  7. Pany podobna sytuacja byla przeciez z wachaczami bananami.wszyscy szukali przyczyny nie tam gdzie trzeba a w koncu okazalo sie ze tuleje na bananach zle tlumia drgania.poduszki to dobra teoria bo podczas jazdy w korku silnik ma wiecej drgan .olej w poduszkach sie nagrzewa przy czym traci swa sztywnosc.u mnie telepie silnikiem raz na jakis czas ale olej sie na poduszkach pokazal wiec pierwsze co to zaczynam od poduszek
  8. Kupiłeś chińszczyzne. Ten typ tak ma
  9. quadral20004 odpowiedział(a) na RutekWawa temat w 2.0TDI
    miales malo oleju to fakt.odlacz aku na 5 minut.powinno pomoc
  10. Jak chcesz to ci zrobię podwórko
  11. Podziwiam cie a zarazem sie dziwie.za ta kase co wlozyles mialbys bogatego polifta w s linie. Nie licze czasu ile poswieciles. Co do uszczelki pod egrem .mialem to samo.uszczelka nie jest przyczyna.olej dostaje sie do dolotu przez odme lub turbo. Po wymianie uszczelki olej bedzie szukal innej drogi ucieczki .zacznie plynac przez elektronike egru.az uwali caly zawor.
  12. znajac firmy ubezpieczeniowe to wycienia ci to na marne grosze.jak 1000-1500 z dostaniesz to bedzie dobrze.odwoluj i pisz ze auto odajesz do autoryzowanego serwisu.zobaczysz jak szybko zmiekną
  13. kolego umnie bylo tak samo.silniczki wyczyscilem i problem nadal byl.moim zdaniem przyczyna nie jest w silniczkach bo one sa hermetycznie zamkniete.przyczyna jak i u mnie byly zasniedziale piny we wtyczce. na marginesie,PANOWIE!! nie trzeba rozpolawiac zamka zdejmujac zielona i zolta zapadke:) wystarczy mocniej pociagnac a ta zolta i szara zapadka co wchodzi do sroska na zebatki wyjdzie bez problemu.robilem to juz przy drugim zamku i sie zdziwilem:) ale ulatwia to kilkukrotnie postep naprawy.przy sklaaniu wiadomo fotosiki ogladamy z przed rozbiorki,i wciskamy mocnym uderzeniem reka czesc mechaniczna i elektryczna,wszystko wskakuje na swoje miejsce.
  14. warto sprawdzic odme.niski koszt
  15. moim zdaniem z wyprzedzeniem czyli minus
  16. No widzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.