Treść opublikowana przez jhimo
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Tamten kolega nie kupowal z chin, tylko w usa przez swojego wujka
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Mowia,ze nie ma roznicy w konforcie miedzy 17 a 18, ale juz wzgledem 19 na pewno bedzie roznica..duzo tez od szerokosci zalezy;) 225/40 18 sa idealne jak dla mnie do codziennego uzytkowania;)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wesolych! Duzo kasy na rezanie;)
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Pokaż zdjęcie tego Twojego chinczyka z usa
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Ja mam 18stki 8J 225/40 i za zadne skarby bym tego nie zmienil ;D ładne zaciski, bedzie kontrast do czarnego auta:)
-
Dyfuzor na 2 wydechy z sedana do avanta a4 b7
Bez różnicy na 90%
-
Wymiana radia na ori Concert II
Okej dzieki
-
Wymiana radia na ori Concert II
Ale to mowisz o podlaczeniu cana, myslalem, ze jest jakis inny sposob podlaczenia suba/wzmacniacza niż ciagniecie wiazki przez caly samochod
-
Wymiana radia na ori Concert II
mozesz napisac co masz na mysli z tą ori wiązką ?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Chlopaki a ja ponawiam swoje pytanie Te radia grają na tej samej podstawie co ori do audi? czyli trzeba miec suba zeby tylne glosniki graly? bo u mnie taki problem , ze nie mam ori radia i nie mam suba
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Ja tez zainteresowany wersja do b7 Mam pytanie, te radia sa na tej samej podstawie co ori do audi? czyli trzeba miec suba zeby tylne glosniki graly? bo u mnie taki problem , ze nie mam ori radia i nie mam suba
-
Polecane opony zimowe
Panowie Vredestein Wintrac Xtreme? polecane czy nie bardzo? bo na oponeo tylko 1 opinia, a w opisie "opona premium, wysokiej klasy" ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
konkretny mod nadchodzi widze ;D też bym pewnie w swoim zalozyc rns-e, ale moje auto wyszlo z fabryki bez oryginalnego radia, takze koszty podlaczenia oryginalnego radia sa duzo wieksze ;D
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Coraz ładniej na aucie jaka masz szerokosc tych 17? i jakie opony zalozone ? (marka +wymiary) ;D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Opony 205 na felgi 17"
chcialem 17stki na zime 7 cali,ale niestety kupilem 8j czyli 205 nie ma szans,215 tez kiepsko..aktualnie mam 18stki 225/40 8j , zimowki beda 225/50 r17 8j, eibach -30, mam nadzieje ze nie bedzie nic ocierac..
-
Opony 205 na felgi 17"
ok to kupie 225/50/17 ,mam nadzieje ze nie bedzie nic ocierac..
-
Polecane opony zimowe
Widze, ze Dev na takich jezdzi, tez mysle ze nie zrobie wiecej niz 5 tysi w zime, prawdopodobnie zamowie 215 albo 225 na 8J felge Tylko jeszcze chodzą mi po glowie te Kumho..
-
Opony 205 na felgi 17"
Mam to samo pytanie, 205 na felge 8 cali? ew 215 tez wchodzi w gre;)
-
Polecane opony zimowe
Nexen Winguard Sport ma ktos jakies opinie na temat tych opon? chce w rozmiarze 205/50/17
-
auto ma 90C a leci zimne powietrze
Mam taki sam problem jak kolega, termostat wymieniany w maju...Planuje kupić czujnik i zobaczyc co bedzie..bo 60zl to nie tak duzo, a wymiana nie jest zbyt trudna:)
-
Wymiana oleju, a 2gi bieg -> problem z wbiciem 2ki po zmianie oleju
Witam, Też mi czasami ciezko wchodzi jedynka i dwojka, na postoju bez problemu, ale jak sie czasem zatrzymie na skrzyzowaniu to niekiedy jest problem, planuje wymienic olej, kolega dzik poleca motul gear 300, lał ktoś?
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Ładny samochodzik, sedany górą ;D pany fotele z anglika pasują p&p czy trzeba przednie fotele kupic z europejczyka?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, czujnik temperatury 1.9 bke a4 b7 cena? oraz plyn do skrzyni manualnej 5cio biegowej, jaki polecasz i jakie ceny?