Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dembu19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dembu19

  1. Rozumiem, że będzie działała jakakolwiek kamerka w systemie PAL? Co się wyświetla, jak nie zewrze się kabelków od linii ?
  2. Może ktoś się bawił VCDS-em i źle powpisywał wartości. Trzeba by było sprawdzić, co tam jest poprzestawiane, bo może te opcje które nie działają są zdeaktywowane
  3. A u mnie bez pamięci foteli wraca trochę za wysoko i trzeba przestawiać samemu to chyba kwestia sterownika fotela
  4. Raczej nie liczyłbym na to
  5. To jest dobra opcja ... ja zawsze jak jadę w trasę to włączam filmik i wszyscy oglądają (oczywiście oprócz kierowcy )
  6. Trzeba rozebrać niestety cały panel
  7. Ja miałem to samo. Sformatowałem jeszcze raz na FAT i zaczęła działać.
  8. No niestety, jakoś traktują navi Basic po macoszemu
  9. są nowsze ... jest 6.24.2 z 2017 roku Zawartość dodana 1 minute later Przed wgraniem nowych map musisz zrobić update softu, bo ten jest stary i nic nowego raczej nie obsłuży.
  10. Szkoda, że nie powiedział komendy, która jest zainstalowana.
  11. Ale to robi się programowo, czy trzeba dołożyć jakiś moduł?
  12. Jasne, że mozna obejść. Nawet na forum jest instrukcja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Myślałem, że moze mają inne kostki lub np. Wbudowany wzmacniacz. Czysto jest pług and play? Czy taki sub b&o pasuje w to samo miejsce przy kole zapasowym ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Super! Dzieki serdeczne za info, nie zauważyłem tego wątku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. A czy Subwoofer B&O będzie grał jak podłączy się go zamiast standardowego Suba?
  16. A jaki jest u Ciebie koszt spolszczenia MMI 3G ?
  17. Dzięki, to w takim razie muszę go wyjąć z bagażnika i wsadzić na miejsce
  18. Znajomy właśnie dzisiaj poleciał ... temperatury ok. 30 st. więc jak chcesz wygrzać tyłek, to śmiało. Teraz jest najlepszy okres, bo w lato można się zesrać z gorąca.
  19. Trzeba skasować błędy i zobaczyć co powróci. Nie wygląda na to, żeby ktoś skasował, skoro nadal pojawia się coś starego sprzed 20.000km.
  20. Chyba tak, bo u mnie na 3-strefowej też się nie wyświetla
  21. A czy znacie jakiś program "na czasie", który pobiera teledyski z youtube?
  22. A taki masz teraz przebieg ? Bo data usterki to 2010 rok...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.