Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
A ze mecz się już skończył i rewanżu nie będzie? No teraz już po meczu xd W oczekiwaniu na rewanż...
-
Piłka nożna
Nie mam jak obejrzeć, ale to chyba Real był bliżej drugiej bramki ;-)
-
Piłka nożna
Bramka trochę jak na podwórku xd Ale majster i tak w kieszeni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie już nie będzie, miło było
-
Piłka nożna
Ale świetna bramka Jamesa
-
Polecane opony letnie
Tylko nie kumho.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kupiłem gta V na PS4 w końcu
-
Polecane opony letnie
ja pisałem o rt Mam już troszkę km zrobionych i jestem mega zadowolony ;-)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cześć,ja mam tarcze i wszystko pokrewne od 2.5 TDI od w sumie zawsze. Auto hamuje już mi słabo, zresztą słyszałem, że nawet nowe w 2.5 TDI słabo hamują... i w tym roku zamierzam wymienić sprzęt. Mam jak w opisie teraz 162 Km 1.9 TDI FWD. Zastanawiam się nad większymi tarczami, zaciskami no i klockami. jaka firma i w rozsądnej cenie. 17' 225 45
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Ta czerń wygląda rewelacyjnie, jak dla mnie nawet ciekawej. Ja mam od ABT wielu mówi załóż od S4, ale mnie się podoba ;-)
-
Piłka nożna
Kto lekceważy Juventus? Nikt. Będzie ciężki mecz,ale do wygrania nawet 3-0, ale jak to będzie zobaczymy za dobry tydzień
-
Piłka nożna
Real pierwszy mecz w Turynie. Lekko nie będzie, ale trzeba tam strzelić bramkę i nie przegrać
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Z chęcią wymienię się za moje niechromy, w promocji za free xd Świetnie te chromki wyglądają ;-)
-
Piłka nożna
Widzę, że masz problem z Realem. Wczoraj pokonał Atletico po tych 7 felernych meczach, więc nie musisz się czepiać
-
Piłka nożna
No dlatego Realowi życzę obrony tytułu ;-) Będzie ciężko, ale nie jest to niemożliwe :-) Benzema wróci, zawsze będzie możliwość zmiany, Bale no i Modric to jest ból
-
Piłka nożna
Jak trafią na Juventus to nie będzie ustawione.... A jak to się stało, że Juventus jest w półfinale? Ustawione?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Mam H czyli high i też łączy się od razu po włączeniu auta.
-
Piłka nożna
2001................
-
Piłka nożna
Rok temu LM, teraz już półfinał... Ostatnio gdy wygrali LM nagle się wszystko skopało...wiadomo też dlaczego :-P
-
Piłka nożna
Będą ciężkie półfinały. Dzisiaj natomiast cieszy zwycięstwo bez trzech podstawowych zawodników. Brak Modrica ewidentny, na szczęście Ramos jakoś dawał sobie radę... Jednak nie jest to pozycja na dłużej. Świetna postawa Chicharito, dużo gry na siebie brał też Ronaldo i wspaniale asystował. Mimo wszystko dobry mecz :-) Tyle lat czekania na takie osiągnięcia :-D
-
Piłka nożna
Hura!!!! Ale emocje w tej końcówce...... Jeeeest :-D
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ja mam h i w sumie ok xd
-
Piłka nożna
Porto co za... No szkoda.....
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
I tego się spodziewałem po nowym bf :-P Jaką gierkę byście polecili na PS4, żeby było co robić w maju?
-
Polecane opony letnie
Możliwe, że masz rację, ale u mnie autko na koleinach się lepiej prowadzi :-)