Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Polecane opony letnie
Dunlop sportmaxx Rt za 1500 nowki 17 45 l 225.
-
Dystans ET45
Świetnie dzięki ;-) Wiesz jaka cena 4 dystanse plus 20 śrub orientacyjnie
-
Dystans ET45
Musze kupić.same dystanse i śruby czy coś Jeszcze?
-
Dystans ET45
Tył s-line przód zwykły :-(
-
Dystans ET45
Żeby nie były tak mocno wglebione. Ale też żeby nie.wystawaly za górę zderzaka
-
Dystans ET45
Do mojego autka, foto w profilu, mam felgi 7,5 j x 17 h2. Opona na to 225 45 17. Jaki dystans można? Jakiej firmy?
-
Polecane opony letnie
Miałem kumho sport jakieś tam, może widać na zdjęciach, najgorsze opony jakie miałem. Totalna porażka. Po pierwsze Przyczepność Beznadziejna, po drugie trochę deszczu latem i nie waż się ostro hamować bo od razu traciły przyczepność. Głośne i bardzo słabo ekonomiczne. Nie polecam.
-
Piłka nożna
Grają nic i wygrywają 3-1 cóż więcej potrzeba jak trzech punktów?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
A jaki macie sposób na to, aby zarnik był prosto od B8? Na dobrą sprawę za każdym razem jak by się wkładało zarnik to może być inny kąt..
-
Piłka nożna
Ciężko było. Ale real myślę, że się odbije. Potrzeba przebudzenia drużyny, jest to osiągalne. Aczkolwiek forma Bale to największa porażka ostatnich tygodni. Ławka by się przydała ;-)
-
Piłka nożna
I w plecy fcb xd
-
Piłka nożna
No jest w plecy. Dzisiaj dostaną pewnie z trzy albo z.cztery. Cóż roku temu w finale LM tak wesoło nie było. Czy w Pucharze króla jak skopali wielką barce i właśnie Atletico. Ale cóż było minęło. Carlo musi znaleźć lekarstwo, bo Real gra jak Bardzo słabo.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie za późno. Może następnym razem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moja kobieta prędzej chyba przyjedzie, więc.będę musiał ją odebrać. Dam jeszcze znać czy wpadnę..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam 100 % brudne auto, wstyd jak cholera. mogę wpaść. Tylko, żeby chociaż jedna osoba była xd Mogę na upartego.wyjechać o 16, ale nie wiem czy jest sens stania w korkach xd Zainteresowanie w przed dzień jak.zawsze.... O 18.15 muszę się zmywać okazuje się, że muszę jechać na dworzec... Ale od 17 mogę być. Więc jak są chętni na tę godzinę to świetnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i jak jutro, ktoś będzie? Bieniek będziesz?
-
Piłka nożna
Damian daj na luz. Nigdzie nie napisałem, że on nic nie zrobił. Trenował świetną drużynę i wygrał wszystko. Bomba. Napisałem tylko, że nie lubię tiki taki, czyli 200 podań Xaviego. I tego, że jak ledwo Zaczęły się lekkie problemy to Guardiola odszedł. Odszedł Bayernu i jakoś sobie radzi, ja natomiast chciałem zobaczyć jak sobie poradziłby z drużyną, która ma problem i tyle. Gwiazdy też trzeba potrafić prowadzić i tyle w temacie. Może faktycznie potrzebował motywacji, albo właśnie nie miał już pomysłu na Barcelonę. Ale to temat rzeka
-
Piłka nożna
A każdy kibic fcb, gdy napisze kibic realu, że guardiola dostał silna drużynę i ja poukladal, ale w momencie słabości spier. Uciekł. Odpowie tylko na zarzut, że Joseph nie jest najlepszy. Reszta jest omijana i nie ma znaczenia. Jedynie czego można się spodziewać to pocisku w osobę :-D no standard przywykłem xd
-
Piłka nożna
Patrz guardiola w Bayernie... Jasne, że tak, po prostu nie jest Wyznacznikiem klasy i tyle. Dla mnie jeszcze sporo musi zrobić, żebym powiedział, że jest rewelacyjny. Póki co tiki rozpykal wszystko, i to chyba już koniec.
-
Piłka nożna
Tiki taka, rymuje się z wieloma słowami :-P Pep może po.prostu Guardiola, trafił na świetny moment w fcb i to wykorzystał, ale gdy nadszedł czas lekkiej zadyszki spier.... Do Bayernu, no ładnie też mi trener. Mimo zasług dla mnie nie jest Wyznacznikiem "klasy".
-
Piłka nożna
cóż zapowiada się awans fcb, bywa trudno
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grafa nie jest najważniejsza, ale takie czasy, że trzeba wymagać ładnej oprawy. Kiedyś było i co jest oczywiste wiele nowych gier, obecnie sytuacja jest nie do powtórzenia. I kto teraz odpaliłby the order z brzydką grafiką. Fala hejtu byłaby przeogromna. Reasumując grafa może nie jest najważniejsza, ale jest jednym z głównych czynników tego jak finalny produkt zostanie odebrany. Patrz assassins creed unity
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak to ja xd Teraz już mało gram, kiedyś to dosyć często
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja nie mam driveclub, ale mogę mieć za.tydzień Luamira mój nick
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Te ciekawostki nt Wiedźmina całkiem ciekawe Pablo Oglądałem tez materiały nt gry no i będzie naprawda kozacka, ale kiedy w to grać? Dying Light to kolejna fajna produkcja, widziałem materiałów całkiem sporo. Ciekawe czy nie będzie nudzić ;P Kiedyś naprawdę ogrywałem sporo gier, szczególnie na PS3, efekty widoczne do teraz. Ale must have na ten rok to Uncharted (bardzo lubię tę serię), The Order, Bloodborne (może), zależy od długości gry, muszę mieć na to czas. spodobał mi sie tez filmik, który był tutaj na forum czyli Until Dawn https://www.youtube.com/watch?v=LBF1_UwvuBE A tak ogólnie to przydałby się jakiś dobry God of War. Jakaś ekstra strzelanka z klimatem World War II, a nie #kalofdjutowybulszit, czy battlefield z setkami błędów.