Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rhinbac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rhinbac

  1. rhinbac odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Moze któreś drzwi opadły i uszczelki juz dobrze nie przylegaja albo szyba, mi czasami opadała szyba z tyłu dosłownie 2 cm i przez to dosyć mocno szubiało. Twoje Auto juz swoje lata ma
  2. rhinbac odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Moze nadal masz gdzies nieszczelnosc ja nie mam kata a sama pusta puszczke i dziwek jest metaliczny przez to wyższych obrotach ale nie moge powiedzieć ze jest głośno Montowanie kata zeby wyciszyć układ troche słabe rozwiazanie wg. mnie jak wszyscy sie ich pozbywaja, silnik ma bez niego lzej
  3. rhinbac odpowiedział(a) na Olszak86 temat w 1.8
    A może to ten nieszczesny napinacz hyrauliczny nie działa prawidłowo i juz łańcuch rozrzadu wyje ?
  4. Kolego mozesz napisac jakie były objawy padajacego wałka rozrzadu u Ciebie i przy jakim przebiegu miało to miejsce ?
  5. W starszych adr a aluminiowym kolektorem nie ma tego czujnika jest przypisana wartośc stala 19.5 *C dla tej temp powietrza.
  6. rhinbac odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Majac silnik 2.0 zschodzisz ze spalaniem ponieżej 9l to wg mnie rewelacyjny wynik. Mi ciezko zejść ADR poniżej 10 to naprawde trzeba tryb economy załączać
  7. moze wystarczy tylko przeczyscic kostke zeby imo dzialalo normalnie w b5 to pomagało przy zacinajacym sie imo.
  8. Gasiłem kiedyś własnie taka gasnica i racja całe ch... pomogła jest jakiś rodzaj gaśnic przeznaczonych do samo. troche skuteczniejszych ? Bo przecierz nikt nie bedzie woził gasnicy przemysłowej. Tak sobie mysle gdyby mi sie takie cos zdarzyło "odpukać" to tą swoją pierdziwka mogłbym sie co najwyżej w głowe puknąć
  9. Kilka tyg. temu zastanawiłaem sie nad przejsciem z połsyntetyka na syntetyk ostatecznie zakupiłem motul 5w40 x-cess u kolegi dzika dzisiaj spr. stan oleju w garazu po długim postoju i jak było pod max tak jest nadal po 1 tys. km zero ubytku dodam ze na valvo 10w40 czasami trzeba było coś mu dolac. ADR 310 tys. nalotu. Po zmianie na syntetyk same pozytywy widze.
  10. Odnośnie takich tanich gasnic w sklepach typu tesco, jula to madry zakup czy lepiej dołozyc i zaopatrzyć sie w coś co naprawdę moze nas uchornić od złego ?
  11. Nic własnie nic nie wydała, to ta cena ja zniszczyła jutro jezscze zobacze ale można tak zrobić ze spuszcze z niej troche o ile poleci i potem ja zamknę i dalej moze służyć czy już złom ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.