Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rhinbac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rhinbac

  1. Szyber fajna sprawa ładnie wyglada dbac a bedzie słuzyło i cieszyło, Powodzenia w planach
  2. Samochod ma z Toba dobrze dobrze wyglada
  3. Dobiora Ci wg rocznika i modelu auta ja na wiosne zmieniałem tez czołowa i wsadzili mi Bensona, cały koszt operacji to 370 zł szyba 170 mnie wyniosła, nie narzekam jak do tej pory nic niepokojacego siena niej nie pojawiło.
  4. Rob płukanke po tym mineralnym szajsie nalepij Liqui Moly albo milers i zalewaj tez dobrym olejem Valvoline, Liqui Moly, Motul, Millers jak nie masz wyciekow to zalewaj full syntetykiem na korzysc to wyjdzie silnikowi. Napewno nie waz sie lec mineralnego
  5. Swoje latka ma ale niezmiernie cieszy oko Nie myslales nad zmiana koncowki wydechu ? Jakas dwururka by tam lepiej pasowała
  6. Zdejmujemy boczek i na ramce widac sruby sa po 2 stronach, przy ramce sa tez kkliny ktore trzeba zwolnic (chyba jeden jest ) samemu lepiej sie do tego nie zabierac bo rak brakuje przy regulacji, sama regulacja tez pomaga ale jesli chodzi o opadniete drzwi to wine w wiekszosci przypadkow ponosi zawias drzwi.
  7. Ja rowniez zawsze na jednej stacji, a juz przy okazji jak z filtrami gazu sprawa wyglada ? Co ile powinno sie wymieniać ten w parowniu i ten drugi ? Stare filtry tez potrafia byc roblemem przy wysokim spalaniu.
  8. rhinbac odpowiedział(a) na eXik temat w Audi A4 B5
    To pewnie odciecie od pompy paliwa, wydaje mi sie ze przy bezpiecznikach powienien byc poczatek tej "instalacji"
  9. Duzo rowniez zalezy od jakości tego gazu ktory tankujemy na słabym gazie spalanie drastycznie potrafi wzrastać.
  10. Wg Twoich danych spalanie na 100km masz w granicach 11.6 litra gazu. Te silniki sa paliwozerne i lubia troche palic tego gazu, dodatkowo Ty robisz krotkie odcinki wiec ten samochod nawet sie dobrze nie nagrzeje wiec nie ma co sie dziwic. Nie bez powodu ludzie mowia ze spalanie w 1.8 turbo jest podobne bo te nasze ADR'y lubia poprostu sobie popic Ja mam zbiorniki 48l wchodzi mi gazu 40l i na tym zbiorniku robie około 360-390 km raz mi sie udało zrobic na zbiorniku 412km ale jechałem dłuzsza trase i nie wiecej niz 120km/h. Podsumowoujac z racji na krotkie trasy Twoje spalanie jest najk najbardziej w normie. Ja rowniez mam staga-4 eco. Pozdrawiam
  11. Sa regulowane wystarczy odkrecic 2 torxy
  12. Jest, trzeba wytargac aku i pod podstawa aku jest odpływ drugi bliżej serwa woda po stronie kierowcy to tylko jak koledzy pisali albo linka otwierania machy albo uszczelka pod ecu puszcza. U mnie akurat uszczelka pod ecu puszczała po wyciagnieciu wyczyszczeniu nałozeniu zdrowo sylikonu jest pokoj a spływała mi po plastiku słupka. Jak wali pod ecu to tam mnustwo kabli jest i róznie moze spływac. Udrożnic kanały i lac wode i obserwowac gdzie moze puszczac. Napewno dojdziesz Mokro w srodku to szyby beda nieźle parowały
  13. Tez jestem ciekawy skad to sie pojawiło bo na kilku forach juz przeczytałem ze jak auto z radomia to katastrofa ale nie znalazłem opini dlaczego radom ma taka sławe
  14. To polecieli ciekawe jak z jakością ostatnio w lublinie stacja paliw pod tesco cos im sie system pomylił i PB 98 było tańsze od 95 a cena jakos 3 zł z groszami ludzie w kolejkach stali, dzisiaj na lukoilu lublin 95 4zł 45 gr
  15. rhinbac odpowiedział(a) na Krzynek30 temat w 1.8
    Zeby ja wykluczyć trzeba by spr. jakie cisnienie podaje przy kreceniu, niech ktos madrzejszy sie jeszcze wypowie bo ja to wiem tyle co tu na forum napisali chyba kolega musiał na oparach czesto latac skoro mowa o zatarciu.
  16. rhinbac odpowiedział(a) na Krzynek30 temat w 1.8
    W starszych modelach pompa zaczyna podawac dopiero w momencie startu silnika. Dobrze było by go podłaczyć pod vaga napewno by naprowadził na usterke.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.