Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rhinbac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rhinbac

  1. Czyli to w niczym nie przeszkadza ? Spaliny nie maja sie prawa cofać ? Gaz był zakrecony na butli i tez długo krecił także wykluczamy.
  2. Witam, zajrzałem dzisiaj do układu wydechowego odkrecilem połaczenie złacza elastycznego i kata, przyświeciłem w środku a tam pusto, nie ma wkładu od poczatku sie borykam z długim kreceniem jak jest ciepły lub w gorące dni wszystko jest z silnikiem ok, na vagu wyskakuje bład 561 dopasowanie składu mieszanki i bład sondy, sonda była wymieniona na nowa, dolot poweietrza szczelny, puszka po kacie jest pusta czy przez to spaliny sie rozpręzaja i moga sie cofac do silnika przez co długo kreci przy starcie ? Zamieszczam zdjęcia. Puszka Kata Srodek Kata
  3. Poradziłes sobie z tym problemem ? TO wina silniczka klapy regulacji temp. dokładnie V71 takie odgłosy wydaje jak działa nieprawidłowo leci zimne na wysokiej temp. bo nie otwiera klapy, mam to samo z tym ze u mnie da ciepłe około 25* albo juz gorące silniczek do przeczyszczenia lub do wymiany, ciezko sie do niego dosatać bo jest za panelem klimatronika i zeby go zobaczyc trzeba wyciagac schowek pasazera.
  4. Na pewno Ci to forum pomoże ja juz pomogło wielu
  5. rhinbac odpowiedział(a) na kozi291 temat w 1.6
    Co do sondy to spr. kable i wtyki moze coś nie łaczy dopiero potem pomyśl o wymianie
  6. To by wskazywało czujnik temp. ten 4 pinowy. Aby sprawdzić temp. na klimatroniku należy wejśc na kody klimy. A robi się to tak naciskamy przycisk recylkulacji powietrza jest to przycsk z samochodzikiem następnie trzymając przycisk wciskamy strzałkę idącą ku gurze i już jesteśmy w kodach klimy Teraz używając kursorów "+" i "-" wchodzimy na kanał 51 i wciskamy ponownie przycisk z samochodzikiem jesteśmy już na kanale gdzie jest pokazywane temp. silnika.
  7. Pękniecie dopoki sie nie zamknie bedzie postepowało a i o dowodzik moga poprosic jak zatrzymaja ja za szybe Bensona 150 dałem plus wymiana na miejscu za 150 poźniej tylko trzeba uważac zeby po nierównościach nie jeździć zeby wszystko dobrze spasowało.
  8. Wydech bez plecionki wszystko na sztwyno jakieś zastosowanie ta plecionka musi miec,.
  9. Moze problem nagrzewnicy ? a na klimatroniku na kanale 49 albo 51 u mnie na 51 jest odczyt z czujnika co pokazuje ? Moze to jeszcze termostat.. problemu z paleniem nie masz ?
  10. W ADR sa 2 czujniki jeden 4 pinowy daje odczyt do ECU i na deske a drugi 2 piny do klimatronika obok siebie z tyłu silnika, jeśli źle pisze niech mnie ktoś poprawi
  11. U mnie też dośc mocno dymi po odapaleniu ale to wina zbierajacej sie wody i wilgoci w koncówkach wydechu, podymi podymi i przestanie mi jak ubywało płynu to przez pekniety króciec z tyłu silnika tam gdzie sa czujniki temp. pekniecie sie tworzyły po rozgrzaniu płynu, tworzyło sie cisnienie i tam waliło.
  12. rhinbac odpowiedział(a) na adamooldzz temat w 1.8
    Ja wymainiełem sonde kilka miesiecy temu nie ruszana od nowości, filtr powietrza na zewnatrz kable przecinamy, na sonde klucz oczkowy jakis lepszy wczesniej potraktowac to jakims "sprayem" chociaz jak stara to wszystko zapieczone i duzo to nie da najlepiej i z wyczuciem oczywiscie kolektor musi byc nagrzany i bedzie sukces, u mnie bylo ciezko ale troche wiecej sily i poszło bez problemów
  13. W ADR masz tylką jedna sonde w kolektorze.
  14. Aktualny olej to polsyntetyk tak ten valvoline 10w40 ? Natomiast 5w40 to juz syntetyk czyli ma wieksza lepkość ? zmiana Polsyntetyka na syntetyk nie niesie za soba problemow typy roszczelnienia wycieki ? I dlaczego 5w40 bedzie lepszy do takiego silnika ? Dziekuje za odpowiedz
  15. Zbliża mi sie wymiana oleju w silniku 1.8 ADR przebieg 305 tys. narazie odpukac pracuje ładnie, jeżdżę na oleju valvoline maxlife 10w40 czy przy takim przebiegu ten olej dla silnika wystarczy czy prubować coś innego np. jakiegoś motula ? Prosze o opinie.
  16. Witam. Audi z 96. Błedy na vag'u 1274 Silnik sterujacy klapy przepływu powietrza-V71 zablokowany lub brak napiecia, oraz na klimatroniku 15.7 silniczek sie zacina i albo daje LO lub H, moze przeczyszczenie wystarczy Zdemontowalem schowek widac ten silniczek do 3 srub jakies podejscie jest ale kompletnie nie wiem jak go rozpiać od tego ramienia ktorym steruje :/ Mozna go rozpiac w 2 miejscach zaznaczonych strzalkami. Tylko prosze o podpowiedz jak bo nie chce czegos uszkodzic ani szarpac na sile bo za duzo tam mechanizmow, dodam ze jest to silnik ten 2 za tym niebieskim ten to tylko przyklad interesuje mnie ten od reg. temp. Pozdrawiam licze na jakies wskazowki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.