Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. no co "dziura"? fabrycznie przeciez RS4 jest wolnossacy?
  2. brawo... :gwizdanie:
  3. bagaznik
  4. Prosto i elegancko [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:34_________________________________________________ Seryjny AGB wytrzymuje tyle na standardowych tłokach i korbowodach ? :shocked: Dżizas, co to musi być za konstrukcja, że kilka zmian i dochodzi 205 kucy :slina: I ten moment... gdzies czytalem, ze seria AGB jest obliczona na przyrost mocy i momentu x2
  5. Musialem dac go wyzej, niestety spowalniacze i koleiny nie robia dobrze tak niskiemu zawieszeniu. Stal nizej od Twojego! Musze do Spanky'ego podjechac i zobaczyc, dlaczego turbina nie osiaga maksymalnego cisnienia doladowania w gornym zakresie obrotow. Reszta zrobiona w aucie na cacy A +200 ps mam nadzieje, juz niedlugo
  6. Pazura jest zalosny Ani smieszny, ani fajny W Krollu i Psach byl mega, potem zeby sie utrzymac na rynku zaczal robic z siebie idiote i tak mu zostalo (vide ostatnie akcje poparcia dla Radia Maryja)
  7. No juz, Dawid, przestan sie mazac, chlopaki nie placza
  8. Dla mnie tez jak mu pozwole :naughty: :naughty: a jak bedzie fikał to za kare pojedzie pierwszy bez włączonego CB :kox: :kox: spokojnie , ja nic nie bede tykal do momentu zaparkowania przed ośrodkiem w BT oprocz pedalu gazu "no co, Dawid? nie wyprzedzisz go? jego nie wyprzedzisz? (daj macha), uuuuaaaaa, aaaaaleeee loooocik" pierd.ole :>
  9. to mozemy razem poleciec , ja ciągne z Grodziska juz mozesz zaczac żałować :naughty: :naughty: nie, nie, dziekuje ja starszy pan jestem, slabe serce mam pojade sam :>[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:18_________________________________________________ dobra
  10. no to ja z Wami na moją piątą lecę jakby co [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:16_________________________________________________ Tak , moją rodziną w aucie na ten weekend bedzie Łatek i Kolkov i MaryJane :kox: :kox: ooooo pierd.ole nie jade z Wami
  11. nie bedziesz ryzykowal, bedziesz mial rodzine na pokladzie
  12. moj zamyka budzik, wiec smialo mozemy sie ciac
  13. Nie wiem, czy swoim kondonem sie wybrac :gwizdanie: Dzieki za miejsce w aucie, jak cos to dam znac, jesli pojade swoim, to zlapiemy sie na Katowickiej
  14. wciaga majtki [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:56_________________________________________________Pany! Kto bedzie jechal na zlot w piatek rano z Wawy lub poludniowych rejonow?
  15. co się nią rozbiłeś we wrześniu tak?
  16. mozna dac 4 znaczki quattro, w kazdym rogu po 1[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 17:12_________________________________________________ nic nie zrozumialem...
  17. p.s jako użytkownik starego kibla w dizlu moge powiedziec jedno ... furmanka CoLo zapier.dala ... to bene tez ogarniasz? no to bedziemy sie musieli spotkac, zebys luknal, bo cos mi sie od wakacji nie podoba w moim kondonie
  18. Trzeba bylo od razu mowic, ze Patrox sie opiekuje autem
  19. BRZEZINIE - wlacz sprawdzanie ortografii
  20. jedne z lepszych komentarzy jakie czytalem na tym forum koledze BRZEZIN gratuluje odwagi
  21. no to ladny gips
  22. Michau Nie strasz chlopaka!
  23. nisko, podejrzanie moim zdaniem to nie zawieszenie s-line...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.