Treść opublikowana przez wustyle
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no co "dziura"? fabrycznie przeciez RS4 jest wolnossacy?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
K04 z RS4? a RS4 mialo turbawke?
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
brawo... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
bagaznik
-
[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Prosto i elegancko [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:34_________________________________________________ Seryjny AGB wytrzymuje tyle na standardowych tłokach i korbowodach ? :shocked: Dżizas, co to musi być za konstrukcja, że kilka zmian i dochodzi 205 kucy :slina: I ten moment... gdzies czytalem, ze seria AGB jest obliczona na przyrost mocy i momentu x2
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
Musialem dac go wyzej, niestety spowalniacze i koleiny nie robia dobrze tak niskiemu zawieszeniu. Stal nizej od Twojego! Musze do Spanky'ego podjechac i zobaczyc, dlaczego turbina nie osiaga maksymalnego cisnienia doladowania w gornym zakresie obrotow. Reszta zrobiona w aucie na cacy A +200 ps mam nadzieje, juz niedlugo
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pazura jest zalosny Ani smieszny, ani fajny W Krollu i Psach byl mega, potem zeby sie utrzymac na rynku zaczal robic z siebie idiote i tak mu zostalo (vide ostatnie akcje poparcia dla Radia Maryja)
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
moze byc ale wydech cos nie bangla
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
No juz, Dawid, przestan sie mazac, chlopaki nie placza
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Dla mnie tez jak mu pozwole :naughty: :naughty: a jak bedzie fikał to za kare pojedzie pierwszy bez włączonego CB :kox: :kox: spokojnie , ja nic nie bede tykal do momentu zaparkowania przed ośrodkiem w BT oprocz pedalu gazu "no co, Dawid? nie wyprzedzisz go? jego nie wyprzedzisz? (daj macha), uuuuaaaaa, aaaaaleeee loooocik" pierd.ole :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
to mozemy razem poleciec , ja ciągne z Grodziska juz mozesz zaczac żałować :naughty: :naughty: nie, nie, dziekuje ja starszy pan jestem, slabe serce mam pojade sam :>[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:18_________________________________________________ dobra
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no to ja z Wami na moją piątą lecę jakby co [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:16_________________________________________________ Tak , moją rodziną w aucie na ten weekend bedzie Łatek i Kolkov i MaryJane :kox: :kox: ooooo pierd.ole nie jade z Wami
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie bedziesz ryzykowal, bedziesz mial rodzine na pokladzie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
moj zamyka budzik, wiec smialo mozemy sie ciac
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Nie wiem, czy swoim kondonem sie wybrac :gwizdanie: Dzieki za miejsce w aucie, jak cos to dam znac, jesli pojade swoim, to zlapiemy sie na Katowickiej
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wciaga majtki [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:56_________________________________________________Pany! Kto bedzie jechal na zlot w piatek rano z Wawy lub poludniowych rejonow?
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
co się nią rozbiłeś we wrześniu tak?
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
mozna dac 4 znaczki quattro, w kazdym rogu po 1[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 17:12_________________________________________________ nic nie zrozumialem...
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
p.s jako użytkownik starego kibla w dizlu moge powiedziec jedno ... furmanka CoLo zapier.dala ... to bene tez ogarniasz? no to bedziemy sie musieli spotkac, zebys luknal, bo cos mi sie od wakacji nie podoba w moim kondonie
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Trzeba bylo od razu mowic, ze Patrox sie opiekuje autem
-
[ALL B5] a4 tuning
BRZEZINIE - wlacz sprawdzanie ortografii
-
[ALL B5] a4 tuning
jedne z lepszych komentarzy jakie czytalem na tym forum koledze BRZEZIN gratuluje odwagi
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
no to ladny gips
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Michau Nie strasz chlopaka!
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
nisko, podejrzanie moim zdaniem to nie zawieszenie s-line...