Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. Ty weź mnie nie stresuj :gwizdanie: to Ty mnie nie stresuj!!!!!!!!
  2. i pewno znowu po 20 min wyscigu, syn widzac moja mine spyta: - tato, moge przelaczyc juz na bajke?
  3. a rob co chcesz to Twoj motor
  4. nie montowac czego sie spodziewales po 1.8T 170 KM? trzeba bylo kupic 1.9TDI a nie teraz narzekac na spalanie
  5. no dobra a czy uwazacie, ze czesc winy ponosi ZDM za "garba" na pulawskiej, na ktorym nie jeden sie juz przejechal? moim zdaniem firma jest wspolwinna (nie bronie teraz Macka)
  6. jak widze choinki i te buteleczki zapachowe umieszczone na kratkach nawiewow to...
  7. pelen luz ma byc sprawne i tyle
  8. no i jak piszesz "sprzyciarz" no jak?
  9. nie, pod warunkiem, ze psikniesz w uszczelki
  10. mozesz wpuscic WD-40 w rowki, w ktorych sie chowa szyba (przy slupku i przy zawiasie), prosto w uszczelke mi pomoglo
  11. prawdopodobnie chodzi o zamazane zdjecie z fotoradaru to jest nielegalne i tak samo obciachowe jak zaginanie tablic w motocyklach jesli z gory ktos zaklada, ze bedzie jezdzil szybko i chce uniknac fotoradarow to niech kupi CB albo miesieczny
  12. no wlasnie - te plotki troche nie chce mi sie wierzyc, ze ma klopoty z pamiecia mysle, ze to lekka zaslona dymna, zeby chlopak nie beknal za to co zrobil
  13. Jestem ciekawy jak to sie skonczy... http://www.tvn24.pl/-1,1597850,0,1,zientarski-w-formie--teraz-zbadaja-go-biegli,wiadomosc.html
  14. Ty sobie napraw wskaznik paliwa a nie kombinuj z obliczeniami Bedziesz mial kiedys malo wahy, pompa pociagnie Ci powietrze to bedziesz sobie plul w brode, ze nie zaczales od naprawy wskaznika
  15. chcesz zajechac pompe paliwowa?
  16. wustyle odpowiedział(a) na edam temat w Audi A4 B5
    mysle, ze nalezaloby zrobic adaptacje przepustnicy kontrolka EPC odpowiada m. in. za przepustnice wlasnie (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle )
  17. super uwielbiam biale fury
  18. no kurde za calym szacunkiem dla Roberta, ale planetF1.com znow zaliczyla go do najwiekszych przegranych wyscigu (lacznie z adnotacja, ze wciaz ma kolizje)
  19. Robert powoli traci nerwy ten piruet byl nie w jego stylu :gwizdanie:
  20. 1.8T elastyczny i podatny na modyfikacje prawidlowo eksploatowany - nie do zarzniecia
  21. tak jak mowilem wczesniej uznajmy ten sezon za nieudany... ja rozumiem, ze wyscig jeden po drugim moze sie nie udac ale brak awansu do Q3 swiadczy o bardzo slabej kondycji zespolu no trudno taki jest sport z drugiej strony fajnie, ze red bull, toyota i brawn zdetronizowaly ferrari, maclaren'a i bmw jest poprostu ciekawiej
  22. a ja na grillu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.