Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ty weź mnie nie stresuj :gwizdanie: to Ty mnie nie stresuj!!!!!!!!
-
F1, Rajdy i Motorsport
i pewno znowu po 20 min wyscigu, syn widzac moja mine spyta: - tato, moge przelaczyc juz na bajke?
-
[B6 AMB] Montować LPG czy nie ?
a rob co chcesz to Twoj motor
-
[B6 AMB] Montować LPG czy nie ?
nie montowac czego sie spodziewales po 1.8T 170 KM? trzeba bylo kupic 1.9TDI a nie teraz narzekac na spalanie
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
no dobra a czy uwazacie, ze czesc winy ponosi ZDM za "garba" na pulawskiej, na ktorym nie jeden sie juz przejechal? moim zdaniem firma jest wspolwinna (nie bronie teraz Macka)
-
[ALL] Zapach nowego samochodu we wnętrzu
jak widze choinki i te buteleczki zapachowe umieszczone na kratkach nawiewow to...
-
[ALL B5] Co sądzicie o firmie Pelying ?
żal Longer, żal...
-
[ALL] Obniżone zawieszenie a badanie techniczne - przegląd
pelen luz ma byc sprawne i tyle
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
no i jak piszesz "sprzyciarz" no jak?
-
[ALL B5] Szyba piszczy przy opuszczaniu
nie, pod warunkiem, ze psikniesz w uszczelki
-
[ALL B5] Szyba piszczy przy opuszczaniu
mozesz wpuscic WD-40 w rowki, w ktorych sie chowa szyba (przy slupku i przy zawiasie), prosto w uszczelke mi pomoglo
-
Zafoliowane tablice rejestracyjne
prawdopodobnie chodzi o zamazane zdjecie z fotoradaru to jest nielegalne i tak samo obciachowe jak zaginanie tablic w motocyklach jesli z gory ktos zaklada, ze bedzie jezdzil szybko i chce uniknac fotoradarow to niech kupi CB albo miesieczny
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
i SWAP na 1.8T
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
no wlasnie - te plotki troche nie chce mi sie wierzyc, ze ma klopoty z pamiecia mysle, ze to lekka zaslona dymna, zeby chlopak nie beknal za to co zrobil
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
Jestem ciekawy jak to sie skonczy... http://www.tvn24.pl/-1,1597850,0,1,zientarski-w-formie--teraz-zbadaja-go-biegli,wiadomosc.html
-
[B5 ADR] Co się stanie jak zabraknie paliwa ?
Ty sobie napraw wskaznik paliwa a nie kombinuj z obliczeniami Bedziesz mial kiedys malo wahy, pompa pociagnie Ci powietrze to bedziesz sobie plul w brode, ze nie zaczales od naprawy wskaznika
-
[B5 ADR] Co się stanie jak zabraknie paliwa ?
chcesz zajechac pompe paliwowa?
-
[B5 ALZ] Skaczące obroty
mysle, ze nalezaloby zrobic adaptacje przepustnicy kontrolka EPC odpowiada m. in. za przepustnice wlasnie (niech mnie ktos poprawi jesli sie myle )
-
[ALL B5] White&Black
super uwielbiam biale fury
-
F1, Rajdy i Motorsport
no kurde za calym szacunkiem dla Roberta, ale planetF1.com znow zaliczyla go do najwiekszych przegranych wyscigu (lacznie z adnotacja, ze wciaz ma kolizje)
-
F1, Rajdy i Motorsport
Robert powoli traci nerwy ten piruet byl nie w jego stylu :gwizdanie:
-
[B6 BCZ] Nareszcie chwilka czasu zeby sie pochwalic
- [ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?
1.8T elastyczny i podatny na modyfikacje prawidlowo eksploatowany - nie do zarzniecia- F1, Rajdy i Motorsport
tak jak mowilem wczesniej uznajmy ten sezon za nieudany... ja rozumiem, ze wyscig jeden po drugim moze sie nie udac ale brak awansu do Q3 swiadczy o bardzo slabej kondycji zespolu no trudno taki jest sport z drugiej strony fajnie, ze red bull, toyota i brawn zdetronizowaly ferrari, maclaren'a i bmw jest poprostu ciekawiej- F1, Rajdy i Motorsport
a ja na grillu - [ALL B5] Który najlepszy - 1.8T czy 2,6 czy 2,4 ?