Treść opublikowana przez michał69
-
[ALL] ogrzewanie postojowe
Witam. Znajomy z Kanady przysłał mi takie urządzenie http://www.autostart.ca/prostart/prod-en_CT-3400TW.php. Nie wiem jak to dokładnie działa i na czym to ma polegać. Mówił mi że to działa jako takie ogrzewanie postojowe . Widział ktoś coś takiego kiedyś albo mia z tym do czynienia chyba oto chodzi że można z pilota zapalić auto żeby się grzało?
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
pięknie zmodzona maszyna gratki
-
[B5 AJM] Pytanie o dodatki do paliwa
a ten dodatek można stosować jeśli nie mam zimowego paliwa żeby nie zamarzło http://allegro.pl/depresator-diesel-skydd-dodatek-do-paliwa-on-1l-i1882884822.html
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodniczego z tyłu silnika
z tyłu jest taki kruciec ze świecami żarowymi co podgrzewają płyn chłodniczy sprawdź czy tam nie ma oznak płynu u mnie tam uciekał i kapał na skrzynie wymieniłem świece z nowym uszczelkami i jest ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
o wujku samo zło :> znaczy sama moc
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kable są a co to trzeba zrobić zakodować nawigacje ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
też bym chciał taki prezent :> http://ofsajd.onet.pl/fotogalerie/bajeczne-fury-pilkarzy-realu-madryt,4888289,10591400,galeria-maly.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no ładnie długo forum nie śmigało
-
[B5 AHU] Taśma Kierownicy
no tak ta jest po lifcie
-
[ALL B5] Błędy air bag
w auto świecie czytałem że "egzemplarze z lat 1995-97 były wzywane na akcje naprawczą chodziło o wadliwe działanie sterownika air bagów"
-
[B5 AFN] Czujniki parkowania tył
ja chce zamontować tylko sygnał bez wyświetlacza
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
a Częstochowie jest już jakaś hamownia?
-
[B6 AVF] Wykres auta po chipie
no seria ładna była
-
[B5 AHH] Wykres AHH
bardzo ładny wynik jest różnica w jeździe teraz
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
magic coś mało wyszło sam sobie wykrakałeś że coś wyjdzie nie tak jak zajedziesz
-
[B5 ADR] Biała maź w odmie
jak się dobrze grzeje nic się nie dzieje z autem to nie ma sie co martwić tylko jeździć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no doś tak wgniecione ale nie z twojej winy ?
-
[ALL B6] Co tam jest ?
pod półka bagażnika
-
[B6 AVF] Bagażnik typu BOX
szukaj z firmy thule bardzo dobra firma bagażników samochodowych ładne i wytrzymałe
-
[ALL B5] Zalany alarm problem
też mi zalało syrenę po deszczu wymieniłem na mniejszą i jest ok narazie
-
[ALL B5] problem ze znikającym płynem chłodniczym
ok 500zł już z robotą
-
[ALL B6] Co tam jest ?
antena jest chyba w tylnej szybie
-
[B5 ADR] Biała maź w odmie
termostat masz sprawny?
-
[B5 AHU] Podgrzewacz płynu chłodzącego w 1.9 TDI
wiadomo że diesle dłużej się grzeją niż benzyna ale nie wiem czy jest sens to kupić żeby kilka minut szybciej się płyn zagrzał
-
[ALL B5] problem ze znikającym płynem chłodniczym
to napewno uszczelka pod głowica tez miałem problemy z ogrzewaniem temperatura płynu 90stopni i leciało zimne powietrze