Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. Gorzej od "Prometeusza" chyba nie będzie...
  2. Przerwany przewód wzbudzenia?
  3. Tego nie zdążyłem sprawdzić Średnia z pamięci długookresowej FIS oscyluje wokół 8,2-8,4l, natomiast średnia spalania LPG na ostatnich 24tys km wynosi 11,55 l/100km.
  4. A nie jest tak, że prawidłowo ustawiona mieszanka przy LPG (nie normalna, ale i nie za bogata), powoduje niższe wskazanie FIS (komp odczytuje z sondy nieco za bogatą mieszankę i koryguje dawkę, przez co wskazanie jest niższe)?
  5. Ależ to jest piękna animacja...!
  6. erchi odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wypłukaj mieszaniną izopropanolu z wodą demineralizowaną.
  7. I panowie policjanci również Przy każdej kontroli sprawdzają mi światła
  8. Dzięki! Ogólnie to kosmiczne ceny za takie postojówki..
  9. Dokładnie. I do tego postojówki np. Osram Cool Blue No dobra, ale jaki to dokładnie typ postojówki? Bo raczej nie W5W.
  10. A był ktoś na "Amy"? http://www.filmweb.pl/film/Amy-2015-701669#
  11. Podobno najlepsza część z całego cyklu, z małą ilością efektów wygenerowanych komputerowo!
  12. Ja sobie nie przypominam by jakiś czerwony avant w b5 był kiedykolwiek na jakimś spocie u nas. Hmm napewno naszą wlepę miał ? Wlepę i nieoryginalne lampy tylne!
  13. Byłem na "W głowie się nie mieści" Całkiem spoko!
  14. Pany, czyj ten czerwony avant b5 kopciuch na PTU, z naklejką klubową i psem w środku? Strasznie dymi!
  15. O widzisz, to jest jakiś pomysł! Wkurzało mnie to omijanie!
  16. Trasa wakacyjna na 235/45/R17, łącznie ok.400km w tym ponad 300 samej autostrady, prędkości 160-200km/h, średnie 14,34
  17. Na to czekam:
  18. Mówisz ciekawa fabuła. Po zwiastunie miałem trochę mieszane uczucia. Też słyszałem wiele dobrego o tym filmie!
  19. Co za herezje... Mnie się zwróciło w 10 m-cy (o ile nie szybciej). Wracając do tematu - średnie spalanie przez ostatnie 20tys km - okolice 11.5l LPG
  20. BeyerBrown o tym pisał..
  21. U mnie też 'omija' niektóre pliki. Najmniej problemów sprawia, gdy kartę sformatuję w zwykłym FAT.
  22. Mnie też! Nikt w tych czasach nie nakręcił tak dobrego filmu z tak prostą historią
  23. Są bajki warte obejrzenia, są animacje warte obejrzenia.Minionki - słabizna! Niestety. Mi tam się ten humor podoba . Oczywiście z dzieciakiem będę oglądał . Mi się trailer też spodobał, ale efekt końcowy już nie Mocno nijaka produkcja
  24. Są bajki warte obejrzenia, są animacje warte obejrzenia. Minionki - słabizna! Niestety.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.