Treść opublikowana przez erchi
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gorzej od "Prometeusza" chyba nie będzie...
-
Dziwne Zachowanie Ładowania
Przerwany przewód wzbudzenia?
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Tego nie zdążyłem sprawdzić Średnia z pamięci długookresowej FIS oscyluje wokół 8,2-8,4l, natomiast średnia spalania LPG na ostatnich 24tys km wynosi 11,55 l/100km.
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
A nie jest tak, że prawidłowo ustawiona mieszanka przy LPG (nie normalna, ale i nie za bogata), powoduje niższe wskazanie FIS (komp odczytuje z sondy nieco za bogatą mieszankę i koryguje dawkę, przez co wskazanie jest niższe)?
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Przy 8.5 FIS wskazałby około 6l, prawda?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ależ to jest piękna animacja...!
-
Bixenon Xenon od A do Z
Wypłukaj mieszaniną izopropanolu z wodą demineralizowaną.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
I panowie policjanci również Przy każdej kontroli sprawdzają mi światła
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dzięki! Ogólnie to kosmiczne ceny za takie postojówki..
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Dokładnie. I do tego postojówki np. Osram Cool Blue No dobra, ale jaki to dokładnie typ postojówki? Bo raczej nie W5W.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A był ktoś na "Amy"? http://www.filmweb.pl/film/Amy-2015-701669#
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Podobno najlepsza część z całego cyklu, z małą ilością efektów wygenerowanych komputerowo!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja sobie nie przypominam by jakiś czerwony avant w b5 był kiedykolwiek na jakimś spocie u nas. Hmm napewno naszą wlepę miał ? Wlepę i nieoryginalne lampy tylne!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem na "W głowie się nie mieści" Całkiem spoko!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany, czyj ten czerwony avant b5 kopciuch na PTU, z naklejką klubową i psem w środku? Strasznie dymi!
-
RNS E nie chce czytac kart SD
O widzisz, to jest jakiś pomysł! Wkurzało mnie to omijanie!
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Trasa wakacyjna na 235/45/R17, łącznie ok.400km w tym ponad 300 samej autostrady, prędkości 160-200km/h, średnie 14,34
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Na to czekam:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mówisz ciekawa fabuła. Po zwiastunie miałem trochę mieszane uczucia. Też słyszałem wiele dobrego o tym filmie!
-
Ile pali Wam gazu?
Co za herezje... Mnie się zwróciło w 10 m-cy (o ile nie szybciej). Wracając do tematu - średnie spalanie przez ostatnie 20tys km - okolice 11.5l LPG
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
BeyerBrown o tym pisał..
-
RNS E nie chce czytac kart SD
U mnie też 'omija' niektóre pliki. Najmniej problemów sprawia, gdy kartę sformatuję w zwykłym FAT.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie też! Nikt w tych czasach nie nakręcił tak dobrego filmu z tak prostą historią
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Są bajki warte obejrzenia, są animacje warte obejrzenia.Minionki - słabizna! Niestety. Mi tam się ten humor podoba . Oczywiście z dzieciakiem będę oglądał . Mi się trailer też spodobał, ale efekt końcowy już nie Mocno nijaka produkcja
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Są bajki warte obejrzenia, są animacje warte obejrzenia. Minionki - słabizna! Niestety.