Treść opublikowana przez grzes1150
-
[INNE] VR5 brak mocy
Przy źle zestrojonym lpg często wywala sonde Muli na gazie jak i na paliwie??? Ja bym jeszcze sprawdził jakie podaje ciśnienie pompa paliwa :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Żółtek
ale cytryna poka wnętrze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a mi fotke zrobili o 5.12 rano tylko blyslo fotoradar stojacy i chyba fiat nieoznakowany Co to za fiat??? taki wyższy w białym kolorze (chyba Doblo)??? Bo dziś prułem małą obwodnicą i stało takie coś dziwnie blisko drogi
-
[B5 AFN] moje audi
Fajne te alu 17 czarny kolor je wyszczupla
-
bura sukA / wiejski mod str3
Prawie jak Allroad Jak planujesz większe felgi to wal w 17" i gleba
-
[ALL B5] Moja V-ka...
Silnik i napęd fajny Co do wyglądu zewnętrznego
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Poduszka dolna amortyzatora przedniego? co to jest??? A może wynik to 8 tyś.???
-
[ALL B5] 16" vs. 17"
Fajne 17" :gwizdanie: bierz śmiało tylko pilnuj dekielków bo są drogie i zchodzą jak "ciepłe bułeczki"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
999 999 900,00 zł co za debile Jeśli tylko aukcja jest zgodna z zasadami allegro to sprawa do sondu i "płać i płacz" [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 22:56_________________________________________________... chyba jakiś murzyn zalicytował
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
Podoba mi się felga Jeździj śmiało na półsyntetyku. Jeszcze jak byś miał 1,8T to tylko pełny syntetyk ale do ADRa półsyntetyk będzie najlepszy. Polecam oleje Shell u mnie 3 auta na tym jeżdrzą i jest git
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pochwal się jeszcze ile km. zrobiłeś na tym Krafcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja właśnie skończyłem odśnieżać plac przed domem chyba ze 30cm. nasypało przez noc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Odpadło koło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
E39 w M-pakiecie wygląda zaje...e Przynajmniej nic się nie będzie się wycierać i nie będzie czegoś takiego jak odpadające listwy drzwiowe :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
E38 ale poliftowe E39 też jest kto nie jeździł ten nie wie
-
[B5 AAH] Jakie zawieszenie polecacie
30/20 Przy 30/30 mogło by Ci się puźniej wydawać że przód stoji wyżej :gwizdanie:
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
Jak zdeżak S4 to i progi by pasowało i tył. Tak to wygląda kaszaniasto Chrom lusterka Reszta może być
-
CO sadzicie o tych gwintach LOWTEC ?
Drogo za tą kase to chyba jakieś KW by wyrwał.
-
[B5 1Z] Bujanie autem góra dół jak na sprężynach
Chyba amorki :gwizdanie: Na postoju mocno i energicznie naciśnij na auto - jak się podniesie i pobuja to wymiana przed tobą. Po kilku naciśnięciach się podpompuje i nie będzie bujać ale to nie świadczy że są dobre.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A po czym twierdzisz że to przez przepływke? robiłeś logi??? A może masz muła bo masz 1Zeta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mi ku***a nie odpalił Musiałem na kable bo aku słaby chyba. Wszystkie pazdzierze pod blokiem odpałaly a ja i jeden nowy saab pod blokiem na kablach W dieslu powinno się tuż przed zimą zrobić "przegląd" akumulatora - uzupełnić stan elektrolitu wodą destylowaną i przeładować porządnie prostownikiem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba Ci się coś pomieszało albo o czymś nie wiemy Ide zaraz furke odpalić bo -24
-
[B5 AKN] mała czarna
bose, recaro, pełny fis :good: AKN - silnik specjalnej troski Osobiście wolę nadwozie sedan :gwizdanie:
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
A gdzie filmik z dźwiękiem i ryk silnika Ale kaszel masakra.
-
[B5 AFN] 1.9tdi, 110 koni 96r, Jak zdemontować turbine
Trzeba zdemontować puszke z filtrem i rurke między kolektorem wydechowym a EGR. Puźniej 3 śrubki- turbo/katalizator, od spodu 2 śrubki- odprowadzenie oleju, od góry śrubunek- doprowadzenie oleju i 3 śrubki- turbo/kolektor. Do odkręcenia odprowadzenia oleju trzeba zdemontować osłonę pod pod silnikiem i długą nasadką 10 dojdzie.