Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. ...jak najmniejszym kosztem to się nie da. Każdy inny motor np:AFN ma inny komputer i chodź wizualnie podobny to znacznie się różni.
  2. Co do diagnostyki to pisz do gościa o nicku szogun0 . On jest dobry w te klocki. Na mechanika jeszcze czas bo może jakaś pierdołka niedomaga i przy diagnostyce powinno wszystko wyjść. Ale tak na przyszłość to pewnie nie jeden użytkownik tego forum polecił by Ci mechanika z Łąki.
  3. Zawory są z twardej stali a głowica z aluminium
  4. Dokładnie. Ja kiedyś zostawiłem kawałek tej rury - tylko 15cm pomiędzy turbiną a wejściem do układu FMICa. Po propgramie ta rura się po prostu rozleciała. Proponuje nie zostawiać nic ze starych rur. Potem szukanie dlaczego dymi i gdzie jest nieszczelność. Jakie wy macie ciśnnienie po programie??? bo u mnie po programie dmucha do 1,7Bara i narazie żadna guma nie strzeliła
  5. Coś ode mnie : [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 15:32_________________________________________________i to: :>
  6. Też zawsze byłem za tym żeby spoty były o puźniejszej godzinie
  7. To jak logowanie odpada to może wróżka pomoże ci rozwiązać problem??? A może pompa VP44 się kończy???
  8. Była lekko podrdzewiana ośka i nie chciało zejść ale zapuściłem na noc i rano jak młotem przywaliłem to od razu wyskoczyła. A w deklu nie było przynitowanej blaszki tylko taki pierścionek był włożony i zaklepane. Tulejki nie wymieniałem bo nie było potrzeby a łożysko kupiłem 608 obustronnie kryte. Szczotki podobno pasują od jakiegoś Jelcza ale ja kupiłem 8x8 i doszlifowałem na miare.
  9. Tema stary ale odświeżam ponieważ u mnie jest taki problem: wymontowałem wentylator i go rozebrałem ale został mi wirnik z łożyskiem i przednim deklem i nie mam pojęcia jak wyjąć łożysko. Niech ktoś podpowie jak to rozebrać!!! Szukajka nic specjaknego nie podpowiedziała. Pomocy!!!
  10. jak bedziesz przejazdem w wawie to daj znac, wpuszcze cie do bejcy starego gdzie ma nalatane prawie 200 tysi i mi pokazesz te wytarte, tandetne plastiki Może mu chodziło o b6 :polew: [br]Dopisany: 16 Sierpień 2009, 20:44_________________________________________________Proponuję zamknąć ten temat z opisem wrażeń z jazdy BMW
  11. No tu bym się pokłucił Np: jak wygląda granatowy środek w A4b5 po 300tyś. a jak w E36 po tym samym przebiegu? Albo jak wygląda panel klimatronika w A4 b6 po 300tyś. a jak wygląda ten sam element w BMW E46?
  12. Jeśli ktoś chce porównać A4 1,9TDI z jakimś BMW to niech pojeździ BMW 320D -E46 Ja osobiści miałem okazję powozić kilka Audi jak i kilka BMW i powiem Wam tylko tyle że następne prawdopodobnie będzie BMW. Możecie sobie mówić co chcecie a ja wiem i myśle swoje
  13. No i po problemie :> Troche to kosztowało ale teraz to na prawdę chłodzi. Jest nowa sprężarka, osuszacz i dysza rozprężna. Dawniej jak włączyłem klizmę to jak tylko stanąłem na dłużej jak 30 sekund to włączał się drugi bieg wentylatora a teraz w południe chyba z 10min. chłodziło i drugi bieg się nie załonczył.
  14. To dobre Muszę to zapamiętać A jak kolo rozerwał na dwie części RS6, drzewo przeszło mu za plecami, wyskoczyły wszystkie poduszki i po całym zdarzeniu kolo stał i patrzył jak dwie części są wciągane na lawete to po zespawaniu auto dalej będzie bezwypadkowe
  15. wrclaguna sprężarka się rozsypała i żegot zaje....y A Ty PILOT_24 lepiej nie myśl o takim S4 b6 bo to wolnossące gówno będzie palić 20/100 a jak staniesz na kreske z S4 b5 to się zdziwisz
  16. ...a no cisza :gwizdanie: Ja dziś byłem odstawić auto do serwisu z klimą i do pracy muszę niebieskim Lupkiem pomykać
  17. Dziś byłem w serwisie klimy i kolo stwierdził że mam rozpadającą się sprężarkę. Miałem podobny odgłos tylko głośniej mi to terkotało http://www.youtube.com/watch?v=A9i3IobFgbM Po odessaniu czynnika i oleju kolo rozkręcił śrubunek i wyją fifke (filterek) na którym było multum opiłków magnetycznych i nie magnetycznych. Opiłki dużych rozmiarów. W piątek furka dostanie nową sprężarkę i osuszacz. Chłodzik w aucie - bezcenny
  18. inco może Skalarx ma taki wąż na sprzedaż bo on w miejsce tych gum wstawiał inne rury [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:35_________________________________________________Król & Knapik Al. Armii Krajowej 60 Tel. 017/857 86 90 w. 122, 114
  19. jest filtr mialem zbyt wysoko przymocowany i wytarl dziure w wężu do ic jak slawek wrzuci foty to zobaczysz jak autko dymilo Brawa dla "mechanika" który zmieniał filtr paliwa Węża szukaj na szrotach z rozbiórki albo na allegro.
  20. grzes1150 odpowiedział(a) na suhy temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko wstyd się przyznać
  21. hehh... no odgłos jest nie fajny :gwizdanie: Jak przepuszczam pieszych na pasach to tylko patrzą kiedy coś się wyturla z pod zdeżaka Jest właśnie tak że jak jest duży upał to terkot jest zaje....y.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 10:47_________________________________________________Byłem w serwisie zajmującym się klimą i kolo obsłuchał i powiedział że to raczej nie odgłos z koła tylko z wewnątrz sprężarki. We wtorek jadę do nich rozstać się z sprężarką. Jak ją rozkręcą to będzie wiadomo co i jak. Ja mam nadzieje że to tylko łożysko. Mówił że po odessaniu gazu rozkręci śrubunek i wyjmie ten siateczkowy filterek bo po jego wyglądzie można wstępnie ocenić stan śprężarki. :gwizdanie:
  22. To też czytałem Jutro jadę do kolesia na serwis i zobaczymy co on powie. Dzięki za podpowiedzi Jutro może napisze co i jak.
  23. Jak by się sprężarka zacierała to byt pewnie już dawno padła bo już pewnie z pół roku tak terkocze. A czytałem coś o tym sprzęgle ale jak pada sprzęgło to podobno terkocze na rozłączonej klimie a u mnie jest na odwrót.
  24. Witam! Szukałem coś na ten temat ale nie znalazłem więc opisze tu co mnie wnerwia. Jak załancza się klima w upalne dni to mocno coś zrzęzi w sprężarce klimy (tak jak by coś w rolce klimy). Napinacz mam dobry, pasek nowy, nawet byłem dobić klime i wymienić olej. Dźwięk jest taki jak by się miało coś rozsypać. Co może być tego przyczyną i może ktoś podpowie co należało by z tym zrobić. Może jakieś łożysko a może ... sam nie wiem??? POMOCY!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.