Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Dywaniki do Calibry a mieszek do niebieskiej Corsy A
  2. Plus za: skóre, kiere, felgi, przednie i tylne lampy Minus za: mieszek i dywaniki, brak klimy, lotke na klapie, Riger-laminat Jeszcze troszke i coś z tego będzie
  3. grzes1150 odpowiedział(a) na Maras000 temat w 1.9TDI
    Pompa wody w AFNach nie jest napędzana paskiem rozrządu i przy wymianie rozrządu powinno się sprawdzić pompe i tyle. Za to wymień sobie uszczelnienia na wale i wałku bo lubi się tam pocić olej i jak nawet dziś jest tam sucho to np. za miesiąc może być mokro
  4. Nie no pojęcie to ja mam tylko chciałem się dowiedzieć jak to jest z tą szybą. W książce "Sam Naprawiam" jest tylko o szybie w przednich drzwiach. Zakładam że w tylnych będzie podobnie.
  5. Jstem w trakcie przyciemniania szybek tylnych w mojej A4 b5 ale bez wyjmowania szyb z tylnych drzwi raczej się nie obejdzie. Wie ktoś jak się wyjmuje taką szybe? A może jakiś schemat albo obrazki? Szukałem ale nie znalazłem. Pomóżcie bo nie wiem jak się za to zabrać a nie chce nic popsuć. Dodam że w tylnych drzwiach mam korbki.
  6. Dawaj śmiało chcemy zobaczyć na co się przesiadłeś z wolnossącego 4,2 A może się pochalisz
  7. http://www.smog.pl/wideo/25906/wielka_brytania_ma_nowego_idola/ nie wyłanczajcie za wcześnie... będzie śmieszniwe
  8. grzes1150 odpowiedział(a) na TytiX temat w 1.9TDI
    Jeśli Ci pali 4L/100 to znaczy że jeżdzisz bardzo delikatnie a delikatna jazda AFNem w większości przypadków po jakimś czasie kończy się zapieczonymi łopatkami w turbo
  9. Pokaż jak tam środeczek. Z zewnątrz fajna tylko te paski w zderzaku mi nie podchodzą. Te felgi to chyba nie oryginał Audi? albo z oponami masz coś nie tak bo narypane ładnie odważników na przednim kole
  10. A ile 2,2T 20v można pociągnąć powyżej serii
  11. Kolego to ta A4-ka (bo nie chce mi się zakładac konta w tej chwili) http://www.rs-service.eu/projekta4.html Pozdr Tak Kolego to A4 b5 95r. wstępnie było 1,8T a teraz 2,2T 20v
  12. Jeśli chodzi o AFNa to klapy gaszącej tam nie było
  13. Ja..., ale fotek nie zrobiłem Mam miejscówke na spot z grillem. Parking przy nowy budowanym Gimnazium w Trzebownisku..., spory parking, w około dużo zieleni, obok wisłok..., całkiem przyjemne miejsce tylko musze obczaić czy na weekend nie zamykają wjazdu..., jutro porobie fotki i wrzuce Prawie co dziennie tam pomykam i na to nie wpadłem W sumie miejscówka dobra Fajne miejcse na spocik
  14. No ja myślałem że wycięcie ściany grodziowej i przesunięcie aku. przy takim SWAPie to norma
  15. No ja ostartnio widziałem A4 po zmianie motora z 1,8T na 2,2T [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 11:15_________________________________________________Jeśli jest ktoś zarejstrowany w Vag-podkarpacie to patrzcie i podziwiajcie : http://www.vag-podkarpacie.pl/viewtopic.php?p=55034&sid=63509f3ac38cc7441856a34403169fba#55034
  16. Widze inwestycja idzie na całego a kiedy SWAP na 1,8T
  17. ale nadal do RSa Ci sporo brakuje
  18. Tak to prawda. Ktoś dwukrotnie przejeżdżał i sprawdzał nas co robimy. Sławek wiesz o co chodzi Znacie jakieś miejscówki na grilla to róbcie fotki i wstawiajcie je na forum- coś się wybierze.
  19. Tak Sławek na zdjęciach jest to miejsce o którym Ci mówiłem tam koło strzelnicy.
  20. Teraz tam jest tak a dawniej nie było ogrodzone i była "wolna amerykanka"
  21. Ja po spocie byłem rozglądnąć się za miejscówką na grila i tam przy strzelnicy to się pozmieniało i się odgrodzili żeby obce osoby się nie wpraszały.
  22. Dobrze że zrobiłeś całość Sam zegar to by byłą wiocha
  23. Gril na parkingu? Jak już to podjechać np: do lasu koło Głogowa Młp. tam koło strzelnicy i wtedy...
  24. Ten 2,2T z linku był karmiony gazem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.