Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Niech się wypowie ktoś kto ma zamiast puchy rure i był już na przeglądzie
  2. Właśnie tak mam ale po pewnym czasie coś się tam stało i w pewnym zakresie obrotów brzęczy Teraz nie wiem co zrobić???
  3. A ja mam takie pytanie: co powiedzą panowie na stacji diagnostycznej przy przeglądzie jeśli zamiast kata zobaczą kawałek wstawionej rury??? Czy w dizlu też się bada spaliny? Czy nie będzie problemów na przeglądzie? Proszę o odpowiedź.
  4. Jeśli podobne auto nie daje wam rady to znaczy że macie zachipowane silniki !!! Nowa Teoria :polew:
  5. Polecam Lamin-x Ostatnio koledze w golfie IV kleiłem i wyszło git. Lepiej niż malowanie.
  6. pewnie to samo by Ci powiedział jak byś chciał u niego zmienić olej silnikowy Zacznij jeździć do mechaników z prawdziwego zdarzenia
  7. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b86f4e4bc3945aa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bbaadf2612fcd35d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12f3cd233d72936a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5e1ae8446053aca.html Witam dwa pierwsze linki to walki nowe,po 500km juz wytarta jedna krzywka w prawej glowicy w lewej bylo wiecej. Nastepne dwa to walki stare.Zdjecia jednak nie odzwierciedla tego idealnie. Pozdrawiam Bosko jedyno, wytarta po 500km? dlaczego tak szybko, nie rozumiem...? ...pewnie były najtańsze?
  8. zapraszamy[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 14:01_________________________________________________ Wreszcie Maciek umył auto
  9. Bardzo fajna maszynka ale środek mógł by być mniej kolorowy.
  10. Nie wątpię w Twoje umiejętności ale dla większości z nas nasze auta to tak jak nasze kobiety - koledze się nie odstępuje
  11. jedynie z prawej strony jako pasażer
  12. Kamyczek z pod cieżarówki ? [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 11:08_________________________________________________A teraz środeczek wygląda tak: :> Fotka zrobiona na szybko dziś w garażu. Przy okazji jeszcze raz podziękowania dla Michała K. za profesjonalne podejście do sprawy
  13. Siema Maciek I jak odeszła Cię ochota na kiere ESke?
  14. Kup w sklepie motoryzacyjnym WAHLERa i będziesz zadowolony. Po co przepłacać?
  15. Jeśli nie ma wachań temperatury to ja obstawiam termostat. U mnie grzało do max.82stopnie a po wymianie termostatu 91stopnie.
  16. Sprawdź jeszcze raz na równej nawierzchni ile masz tego oleju i jeździj dalej. Zrób z 2000km. i wtedy zaglądnij czy i ile ubyło.
  17. Jak byś powstawiał tu fotki to by jeszcze było :gwizdanie: Może by się ktoś czegoś dopatrzył
  18. Może wcześniej też kopcił ale nie zwracałeś na to uwagi. 15W40 to chyba nie jest olej dla TDIków.
  19. Ja obstawiam że to nie był przypadkowy atak. Skoro aut było sporo ale każde inne to pewnie byli kibice klubu sportowego. Ktoś podczytał że się spotykają i ...
  20. Furka ładna. A może dasz jakiś opisik? W sonarach masz Hid-y? Teraz by pasowało jeszcze tylne lampy zmienić na jakieś dymione najlepiej Ledy Chcemy zaglądnąć do wnetrza
  21. :polew: dobre. To ci się udało
  22. O ile dobrze pamiętam to norma producenta dla 1,9tdi automat to właśnie 9,0L/100km w mieście. Często jest tak że nasze furki palą więcej niż norma. A może w korkach co chwile stoisz?
  23. Jeśli nie masz katalizatora to na 100% normalka. Ja u siebie jak wywaliłem kata to właśnie zaczeło przydymiać na szaro-niebiesko tuż po rannym odpaleniu przez chwile. A może masz zaślepiony EGR i wtedy też będzie więcej dymku po odpaleniu na zimnym motorku
  24. No to gites!!! Wkońcu normalna pogoda oby się sprawdziło
  25. A teraz zadzwonimy żeby mi pokazał fotki wnętrza, zagarów it.d.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.