Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Czy zakup laptopa można odpisać?
chyba ze laptop bedzie brany z kredytu studenckiego , na zakup pomocy naukowej wtedy mozesz , tylko musisz sie dowiedziec u siebie na studiach dokladnie jak to ma wygladac
-
Ćwiczenia rezerwy
Ze mna bylo tak , ze akurat w moim okregu nie mieli "wyksztalconych" w tym kierunku ludzi co ja (informatyk->sieci komputerowe) i powiedzieli ze mnie biora na doszkolenia w tym zakresie bo nie maja ludzi na tych stanowiskach. No i mnie dwa razy do tej pory wzieli , a w wojsku wogole nie bylem
-
[A6 C5 ] Moja A6 Avant 2.5TDI z gwintem i na 18" !!!
Ladniusia Moje sugestie , sciagnij te brewki bo kiepsko to wyglada i zle pada swiatlo i zmien ten tlumik albo go wpasuje w zderzak bo tak wyglada jak te wszystkie rynny w "tjuningowanych" brykach. Daj zdjecia srodka
-
[ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6
hmmm ja troche inne informacje cenowe mialem co do kompresora , ale do mojego silnika. Skoro tak mowicie to ok jak sie nie znam Ale mi powiedziano ok. 4-5tys za calosc.
-
[ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6
a moze kompresorek nie tak duzy koszt a konikow przybedzie
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
a ja dodam tylko od siebie zebyscie czasem NIGDY nie wymieniali simerblokow TYLKO cale wahacze , ja ten blad popelnilem i po niespelna miesiacu , tak mi sie zawiecha tlucze ze nie wiem czy wytrzyma do wiosny A co do firm , to rozne mialem i powiem ze co ORI to ORI
-
Euro 2012 - Zabiorą nam czy też nie
Ja jestem zdania , ze moga nam zabrac ale chodzi mi o kwestje typowo przetargowe, polityczne. kolega wyzej napisal jest bardzo duzo ogrmonych firm ktore sie budowa obiektow , drog itp zajmuja od lat i tylko czekaja az sie zglosimy. Wszystko rozchodzi sie o pieprzone przepisy i zalatwienia , jesli czegos nie wymysla TYLKO pod mistrzostwa , jakichs szybkich przetargow i przepisow pozwalajacych wziasc sie za to od razu , to nie widze u nas mozliwosci organizacji mistrzostw. A niechce juz nawet myslec co bedzie jesli nam odbiora te mistrzostwa, bedzie katastrofa nie tylko "wygladowa" polski ale rowniez gospodarcza i ekonomiczna , a polityce zagranicznej i wymianie towarow itp juz nie wspominam. Takze jestem za ale przeciw
-
Tralki plastikowe na balkon. pomozcie w szukaniu :)
tak oczywiscie chodzilo o tralki , juz pozno bylo i na zmeczeniu pisalem tego posta Ale panowie chodzilo o PLASTIKOWE !! tralki nie o betonowe ani nie o drewniane bo takich to pelno , znajdzcie plastikowe hehe , takie mi sa potrzebne Ale i tak dzieki za odzew
-
Tralki plastikowe na balkon. pomozcie w szukaniu :)
Jak w temacie , moze ktos wie jak szukac lub znalezc lub ma kontakt z firma/sklepem co maja tralki? plastikowe na balkon , to takie "balustrady" ozdobne Za pomoc dziekuje
-
Ćwiczenia rezerwy
Ja bylem juz dwa razy i powiem ze takiej imprezy to nie mialem nigdy hehehe Tylko szkoda ze trzeba wczesnie rano sie stawiac na jednostce ale tak to luzik , ja jak do tej pory miale po 7 dni od 5 rano do 18
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Dokładnie! Ja do kompa polecam 19" LG Flatron L1900J -> http://sklep.benchmark.pl/pelny_29804.html Śmigam na nim już chyba 4 miesiąc i jest super! W linku który podaję są opinie na jego temat i ja się z nimi zgadzam Wszystkie LG z serii L1900 sa rewelacyjne!!
-
[B6 AVF] Sensor deszczu
Yyy a czym polerowales lampy ?? i co zrobiles ze nie paruja , bo u mnie jest to samo [ zapytaj go na PW o to zeby sie OT nie zrobil ]
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
ale powiedz mi kolego po cholere ci full hd ?? przynajmniej narazie tego nie wykorzystasz To lepiej ci kupic TV jakis wiekszy i sobie podlaczysz pod kompa np. 32 cale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy cie serdecznie Zapraszamy do dzialu Spocikow Krakowskich i oczywiscie jak bedziesz mial juz to na spociki
-
[A6 C5] Wydech od/ala RS6 :)
no tylko z tego co ja sie orientuje ori wydechy od RS6 nawet na allegro beda kosztowac grubo ponad 2 tysie , a to zdecydowanie za duzo [br]Dopisany: 04 Listopad 2007, 13:18 _________________________________________________a poza tym znalezc taki na allegro to jak trafienie w totka 6
-
[A6 C5] Wydech od/ala RS6 :)
Panowie jak przerobic u mnie wydech co by wygladal/byl jak ten z RS6 ?? Nie chodzi mi o dzwiek bo wiadome tam siedzi V8 , chociaz jakas conieco poprawa by mogla byc Jak macie jakies propozycje to podajcie jakiegos linka do tlumikow , wydechow czy waszych propozycji jak to przerobic. No i najwazniejsze jakie koszta by wchodzily w gre Tak wyglada ori RS6: http://www.millteksport.com/media/custom/39.jpg
-
FIS do A4 od A6
panowie a jak u mnie bedzie wygladala sprawa zamiany na ten licznik po liftowy ?? U siebie mam pelny FIS , tylko przed liftem i troche wyswietlacz juz niedomaga Oczywiscie A6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy cie i zapraszamy na Spociki Krakowskie i do tematu Spotow Krakowskich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy na Spoty Krakowskie i do tegoz samego dzialu
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
a sorki nie doczytalem ze nie ori
-
[B6 ASN] 3,0 V6 wzrost spalania
kurna aż się boję, czy to kolesie z RS zakumają. Swoją drogą czy ktoś może polecić jakiegoś diagnostę w tym temacie we Wrocławiu czy okolicach?? O ile sie nie myle to guru Sprinter , mieszka w tamtych okolicach
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
nie po prostu kupujesz zarnik z odpowiednia barwa tylko oczywiscie najlepiej zeby dwa zarniki byly tej samej barwy
-
[B6 ASN] 3,0 V6 wzrost spalania
no właśnie może u mnie to samo jest, czyli coś z którymś wtryskiwaczem nie tak. VAGiem to się da sprawdzić?? Da sie na pewno , tylko nie wiem ktory kanal i czy dynamiczne czy statyczne Pomozcie nam hehehe
-
[B6 ASN] 3,0 V6 wzrost spalania
max możliwe że któryś wtryskiwacz leje ci jak z kranu...trzeba sprawdzić AFR - czy masz dostep do Vaga?? Pewnie ze tak , z checia bym to sprawdzil ale nikt mi nie podsunal konkretnej pomocy Powiedz tylko co i jak sprawdzic i dzisiaj to zrobie
-
[B6 ASN] 3,0 V6 wzrost spalania
Sorki za podpiecie sie pod temat ale problem mam podobny , tylko silnik 2.4V6 , spalanie ok. 23l/100 , wymienilem sondy i przeplywke i nic sie nie zmienilo , moze macie jakies sugestie ?? oczywiscie olej i ifltry tez wymienione