Treść opublikowana przez krystian3769
-
B8 TrOOOOp
Z RuvilleRolka prowadząca 60 zł Napinacz 100 zł Pasek ori. 150 zł z conti. coś około 50 zł Wymieniałem na początku tego miesiąca
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
W tym temacie są opisywane dwa przypadki. 1. To luz lewej półosi który jest spowodowany wydiaxowaniem gniazda w skrzyni przez niedopasowane łożysko. Tu objawy występują przy niskich obrotach silnika nawet gdy auto porusza się na biegu jałowym. Słychać z lewej strony metaliczne chrobotanie. 2.To luz prawej półosi którego przyczyną są wyrobione łożyska. I tu jak koledzy wcześniej opisywali mogą być już odczuwalne drgania nadwozie. Prócz tego zarówno w 1 jak i 2 przypadku po fizycznym sprawdzeniu obu półosi można stwierdzić duży luz.
-
B8 TrOOOOp
To nie nie ma tragedii Myślałem że bardziej na bogato
-
B8 TrOOOOp
lepiej się przyznaj ile Cię skroili w ASO za to piękne podszybie ?
-
B8 TrOOOOp
A kto bogatemu zabroni ot co
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Proszę ja też od tego zaczynałem i coś mi się rozjaśniło w temacie adapterów
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Jak dla mnie rotor też jest ok Ale opcja nr 2 w graficie wygrywa.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Przy nie wielkim poszerzeniu dajesz adapter przelotowy. Grubsze dystansy mocowane są do piasty. http://www.felgi.pl/artykul/dystanse-do-felg-czy-szerzej-oznacza-lepiej
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
np. http://www.eibach.pl/produkty-dystanse-poszerzajace-pro-spacer-pro-spacer---co-to-jest-m-35.html
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Najlepiej jak zmierzysz i wtedy będziesz pewny jakie będą pasować. Bo z tego co koledzy piszą w postach powyżej to te same rozmiary opon innych producentów inaczej wykładają się na feldze.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Te faktycznie Ty to remontujesz Jak wrzuciłeś to samo zdjęcie do mojego tematu, ten przybytek nie miał okien i drzwi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No nie gadaj że ten zamek remontujesz ?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
uuuuuulllllllallllaaa beau ......................podpowiedział translator
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
W piątek jak przyjechaliśmy przed połuniem do BT ciapało i wszędzie błoto. A na termach całe stoki ludzi Kolejka do kas była na parkingu A przed wieczorem jak zaczęło sypać to rano było tak I cały dzień piękna pogoda. A dzisiaj powtórka z piątku i po śniegu Tak że do marca to się pogoda w górach jeszcze 30 razy zmieni. A pewno za miesiąc będzie ok Co do nowej Stasindy to warunki i hotel superowy. " MORDOR" w ten weekend przeżył najazd dwóch autokarów górników z kopalni (Chopy mieli wracać w sobotę, ale nie meli kogo za fajerę posadzić i jeszcze dziś zostali ) to i kolejny najazd klubowiczów wytrzyma
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla narciarza z granatowego B5 na klubowych ramkach LZ 501XX Trasa Rzeszów - Lublin ustrzelony dzisiaj godzina 14 :00 na parkingu stacji Orlen miejscowość Jeżowe
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Gała Silne była Ale ta jest ze szwem pod kolor kierownicy A licznik to porażka jak ktoś kupując slina nie dołożył koloru No wiesz, jak dla mnie, aż takie męczące to nie jest Miałem inne priorytety. A z brakulaku kiedyś się dołoży
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no właśnie i czerwony fis hehe a masz ....
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Z ostatnich nowinek gała pod kierownicę
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Hehe Co był już w usterce ? .
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No i pięknie możesz pokazać co Polak potrafi Jak nie remont... To potomka zostaw...
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No Panie nie pogada To rzut kamieniem España
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
to po przyprawie w piernikach
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Lądują u Ciebie bo je dokarmiasz pierniczkami
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no patrz, to ja myślałem że mieszkam na takim zadupiu podkarpacia i tylko u mnie wrony zawracają jednak u Ciebie też ...............
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
adna fela