Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jeszcze nic.. :> ambient jak ambient
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkim Lukasom naj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:th: trzymaj się chłopie.. i nie śpij w robocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
RESPECT Poziu :th:
-
[B5 AHU] Piszczenie/cykanie w okolicach rozrządu
Możliwe że kończy się napinacz paska wielorowkowego (PK). U mnie były podobne objawy, po wymianie napinacza sporo ciszej. Teraz odezwały się łożyska alternatora :doh1: (wcześniej zagłuszał je napinacz). Koszt napinacza w ASO ok. 350-400 PLN, na Allegro ori można kupić od 240 PLN. Wymiana zarówno napinacza, jak i łożysk alternatora wymaga zdemontowania pasa przedniego, polecam więc usunąć usterkę przy najbliższej zmianie rozrządu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu.. zmień stację albo inaczej rozmawiaj [br]
-
[B5 AFN] Pasek wieloklinowy (PK) i napinacz
Z pierwszą częścią się nie zgadzam, z drugą tak. (dla pasków PK) 100% racji.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Stary należy Ci się :th: Gratuluję
-
[B5 AFN] Olej na pokrywie zaworów
pewnie uszczelka od pokrywy zaworow juz popuszcza .... albo cos innego . zdejmij oslone silnika i przyjrzyj sie dokladnie .... ...możliwe też że puszcza uszczelka pod korkiem. Korek w ASO 10-20 PLN
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też tak napiszę jak lampy zmieni
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
Najczęstszym objawem jest klopcenie auta i nieznaczny spadek mocy.
-
[S4 B5] Uderzenia przy zmianach biegów (Quattro)
Norbiasty.. tylko który?? Wewnętrzne raczej nie padają.. a jak już to koszt spory
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
??216 - AXG (150KM) można zastosować do ASV AHF AFN AVG (110KM) 205 - ASV AHF (110KM) można stosować do 1Z, AHU, AGR (90KM) 216 też mozna do 90 stosowac przeciez to fajnie ucieszyłes sie ze to napisałes ? Przepraszam jeżeli Cię uraziłem. Temat był wałkowany wielokrotnie. Istnieje również możliwość montażu 216 do jednostek 90-konnych. Pozdrawiam :th:
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Koszt zaworu EGR jest spory (od 350-500 PLN). Wyczyść najpierw zabrudzenie które powstało i sprawdź jak szybko wróci do aktualnego stanu. Tak czy inaczej zawsze można wymienić dla spokojnej głowy
-
[B5 AJM] Zawór EGR
To żeś się spanky wpier...
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
wiem jak wygląda.
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
Bo Ci turbo wciągnie.. Pocić Ci się będzie nawet przez zmiany ciśnienia w układzie IC.. normalka.Szukaj innego powodu na zmartwień.. dwumas Ci nie bije??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie byłem.. Kameruńczyk Simon Mol podobno zarażał swojego czasu... w Krakowie też był.. Ty już się badałeś??
-
[B6 AVF] Wyciek oleju
:doh1: uszczelniałeś rurę od IC teflonem?? Sprecyzujcie proszę czy jest to wyciek, czy zwyczajne "pocenie" się olejem. W rurach IC zawsze jest trochę oleju więc nie ma się czym przejmować. W przypadku 1 zdjęcia prosimy o dokładniejszą fotkę pokazującą wielkość wycieku (lub nagaru) z EGR.
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
??216 - AXG (150KM) można zastosować do ASV AHF AFN AVG (110KM) 205 - ASV AHF (110KM) można stosować do 1Z, AHU, AGR (90KM) 216 też mozna do 90 stosowac przeciez to fajnie
-
[B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
??216 - AXG (150KM) można zastosować do ASV AHF AFN AVG (110KM) 205 - ASV AHF (110KM) można stosować do 1Z, AHU, AGR (90KM)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Postawiłeś furę do kowala?
-
[B5 AFN] Pasek wieloklinowy (PK) i napinacz
Kolega chce kupić napinacz.. Ostatnio wymieniałem napinacz w 1Z, jest taki sam jak w AFN. http://www.allegro.pl/item319295181_napinacz_paska_alter_audi_passat_1_9_tdi_97.html Najlepiej zrobić to przy wymianie rozrządu, dużo lepszy dostęp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A gdzie jest stadion LEGII wiesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś więcej??