Treść opublikowana przez spetsnaz
-
Strefa Śmiechu
ZDAŻYĆ przez samo Ż :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Mistrze" ortografii!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten jak zwykle spać nie może...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratuluję nowej fury niech się toczy i kapci nie łapie [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 08:07_________________________________________________ ja mam jakieś pier**lone szczęście do do tych tematów, zawsze mi wpakują do paczki np 2 lewych drzwi, albo ścian z otworami po tej samej stronie, później jak nie zrobisz nowych dziur to nie idzie tego poskładać.
-
Proszę o radę użytkwników audi
Nie myśleć tylko jeździć Chłopaki mają rację. Nawet 400kkm to nie tragedia, kwestia tylko serwisu na czas. Tak poza tym to wpakowanie raz na jakiś czas paru PLN w auto to nie grzech. Jeździj dalej i ciesz się furą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno tez psikal WD40 prosto w turbine zeby szybciej wstawala i nie przeladowywala a zamiast filtra powietrza bawelniania chusteczka babci To ona się tam tak miota pod machą!! Co do roślinnego to sam wyczułem wali frytami na kilometr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwszy raz od 2002
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
jedna biała jedna różowa zawieszenie sportowe sedan 1BE dwie białe i fiolet zwykłe zawieszenie sedan 1BA tak napisały mądre głowy w etce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
automat, przebieg też jest śmieszny.. ale cena fajna
-
[B5 AFN] Professional manufacturer co to jest?
A co jest z hamulcami w tym aucie? Pisałeś,ze są zmienione zaciski... na jakie?
-
[B5 AFN] Professional manufacturer co to jest?
na jakie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Imię dla kota :D
Jarek lub Jarosław- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie nie wiem z batalionu do brygady pancernej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no... znowu będę tą mordę oglądał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje chłopaku!! Nareszcie zrobiłeś coś, co ma ręce i nogi!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pompę czy maglownicę?- [B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
tak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jebłem... laski w pracy gadają, że jedna pogniotła sobie dziś "przodobok".. Wsłuc**jąc się w rozmowę rozwikłałem zagadkę.. chodziło o BŁOTNIK- [B5 AHH] Wymiana tarcz i klocków jakie?
przód 288x25, tył 245x10- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powinien dać, tu masz przynajmniej pewność, że nie zeżre plastiku.- [B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
Numer OE: 8E0399105HN Numer LEMFÖRDER 31106 01 Czy do skrzyni 6 biegowej ta poduszka też będzie pasowała??? Oznaczenie skrzyni HCK??? 8E0399105HM, nie ma jeszcze zamiennika z LEM`a, w ASO kosztuje mniej niż 300zł.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest akurat killer na poliuretany - Imię dla kota :D