Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Trzeba słuchać starszych dobra robota :th:
  2. Który to?? http://www.wrzuta.pl/film/v8CwgA26Oo
  3. "tuning optyczny" rulez
  4. to chyba stan nie jest tak idealny .... Trzeba było przyjechać ideałów nie ma.. ale stan był :th:
  5. Po opłatach cos mi sie nie chce wierzyc .... [po II-im lifcie ?] Tak.. z nową klamką..
  6. Po opłatach
  7. OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.
  8. ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4 oficjalnie odrzucamy go z klubu Nie no koleś był mocarny chciał kupić audi "kombi" i żeby miała "4x4". "Nie wiedziałem, że będzie tyle palić.." BŁAGAM!!! NIECH KTOŚ ODKUPI OD NIEGO TĄ ESĘ!!!
  9. ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4
  10. Nie wiadomo czy Kraków nie podejdzie do tego zbyt ambicjonalnie A to dojedzie ktoś z Krakowa?
  11. W ośrodku jest boisko do piłki nożnej? Można by w sobotę zorganizować meczyk w kopaną?? Co Wy na to??
  12. Ja z Żoną - proszę o pokój 2-os.
  13. Co z gumami stabilizatora? Z jazdą na wprost różnie bywa.. czasem nawet lekki wiatr boczny powoduje zmianę kierunku jazdy auta.
  14. Jeżeli chodzi o regenerację, to nie szukaj zakładu kierując się lokalizacją. Co to za problem, że chcesz wymieniać turbo?
  15. Mam podobne odczucia u siebie w AFN`ie. Myślę, że jedyną przyczyną jest tak jak pisałeś temperatura powietrza. Przyzwyczailiśmy się po zimie i tyle.. Najśmieszniejsze jest to, że mam wręcz odwrotne odczucia z jazdy w 1Z. Jeżeli chodzi o katalizator, to i tak pewnie już mało z niego zostało. W AFN`ie jest lepszy dostęp do kata.. ja bym wybebeszał
  16. spetsnaz odpowiedział(a) na prometeusz86 temat w Audi A4 B5
    :th: ważne, że udało Ci się wyjąć czujnik. Długo się z nim mocowałeś?
  17. Można, jest trochę gimnastyki ale da się to zrobić. Przyda Ci się rysunek ułożenia paska: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_jak_mam_naciagnac_pasek_wielorowkowy-t32219.0.html
  18. sprężyna przód - 82e czyli to x2 sprężyna tył - 76e czyli to x2 amorek na przód -152e x2 amorek na tył - 146e x2 czy u nas taniej tak ?? Co to za numery??
  19. Czasami wyciągają się bardzo ciężko. Może być problem z wyjęciem go bez uszkodzenia. Nowy zamiennik kosztuje trochę ponad 100PLN. Oba czujniki są montowane w ten sam sposób. Wsuwasz je ręcznie w koszyczek (tulejkę). Jeżeli uważasz, że luz jest zbyt duży zmień koszyczek sprężynujący, który trzyma czujnik. (rozegnij blaszki koszyczka) Tuleja zaciskowa czujnika prędkości koła: nr ori: 443927817 nr FEBI: 15340 nr WABCO: 899 760 510 4 foto
  20. Czy "bolce" o których piszesz to śruby walcowate?? M8x48 dokręcamy momentem 40 Nm, natomiast M10x40 momentem 80 Nm. W zależności od zastosowanego przegubu montowano różne śruby i rozwiązania. W kulowym przegubie montowano śruby M8 z podkładkami łączącymi 2 śruby. W przegubach trójkątnych montowano śruby M10. Najlepiej w przypadku półosi stosować śruby nowe dodatkowo używając kleju do śrub (np LOXEAL). Często przy dokręcaniu używanych wcześniej dochodzi do uszkodzenia łba, przez co ich późniejsze odkręcenie okazuje się pracochłonne.
  21. Może wystąpić niedoładowanie akumulatora lub problemy przy jego większym obciążeniu. Posiadasz prawdopodobnie alternator z jednego silników benzynowych o niższej pojemności. W silnikach benzynowych V6 montowano również alternatory 120A. U mnie w silniku 1Z fabrycznie zamontowano 65-120A
  22. Masz nieszczelność zarówno w króćcu przy kolektorze jak i w IC. Z tego co widzę na pierwszym zdjęciu to masz IC przymocowany wkrętem do ramy Pozostaje Ci demontaż całego przodu i krok po kroku sprawdzenie dolotu. Logi zrób jak będziesz miał już pewność szczelności dolotu. Jeżeli chodzi o IC to wg mnie w grę wchodzi albo ori z AFN`a (szczelny) lub montuj FMIC.
  23. w wersji Avant jest inny stabilizator. Ma większą średnicę. Chcę żeby sedan był trochę stabilniejszy na zakrętach. Stabilizator w sedanie ma 26,8mm w Avancie 29mm.
  24. Witam!! Szykuję się do wymiany wahaczy i zmiany stabilizatora od wersji Avant. Czy orientujecie się, czy nie będzie problemów z mocowaniami stabilizatora? Chodzi mi dokładnie o rozstaw śrub mocujących stabilizator w nadwoziu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.