Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 ADP] Jak naprawić błąd ABS-u 00597. Ruchome sygnały prędkości kół ABS
Trzeba słuchać starszych dobra robota :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Który to?? http://www.wrzuta.pl/film/v8CwgA26Oo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"tuning optyczny" rulez
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba stan nie jest tak idealny .... Trzeba było przyjechać ideałów nie ma.. ale stan był :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po opłatach cos mi sie nie chce wierzyc .... [po II-im lifcie ?] Tak.. z nową klamką..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po opłatach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OK, niech nikt się nie wysypie Norbiemu, że koleś za zadbaną szwajcarską ese po lifcie dał 32 tysie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4 oficjalnie odrzucamy go z klubu Nie no koleś był mocarny chciał kupić audi "kombi" i żeby miała "4x4". "Nie wiedziałem, że będzie tyle palić.." BŁAGAM!!! NIECH KTOŚ ODKUPI OD NIEGO TĄ ESĘ!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ee tam.. poniosło mnie jak się zapytał o instalację LPG do S4
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Nie wiadomo czy Kraków nie podejdzie do tego zbyt ambicjonalnie A to dojedzie ktoś z Krakowa?
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
W ośrodku jest boisko do piłki nożnej? Można by w sobotę zorganizować meczyk w kopaną?? Co Wy na to??
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ja z Żoną - proszę o pokój 2-os.
-
[ALL] Może maglownica ?
Co z gumami stabilizatora? Z jazdą na wprost różnie bywa.. czasem nawet lekki wiatr boczny powoduje zmianę kierunku jazdy auta.
-
[B5 1Z] Gdzie zregenerować turbosprężarkę ?
Jeżeli chodzi o regenerację, to nie szukaj zakładu kierując się lokalizacją. Co to za problem, że chcesz wymieniać turbo?
-
[B5 AFN] Rosnie turbolag w funkcji wzrostu temp.
Mam podobne odczucia u siebie w AFN`ie. Myślę, że jedyną przyczyną jest tak jak pisałeś temperatura powietrza. Przyzwyczailiśmy się po zimie i tyle.. Najśmieszniejsze jest to, że mam wręcz odwrotne odczucia z jazdy w 1Z. Jeżeli chodzi o katalizator, to i tak pewnie już mało z niego zostało. W AFN`ie jest lepszy dostęp do kata.. ja bym wybebeszał
-
[B5 1Z] ABS i bład
:th: ważne, że udało Ci się wyjąć czujnik. Długo się z nim mocowałeś?
-
[B5 AHH] Pasek wieloklinowy - jak wymienić bez zdejmowania chłodnicy ?
Można, jest trochę gimnastyki ale da się to zrobić. Przyda Ci się rysunek ułożenia paska: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_jak_mam_naciagnac_pasek_wielorowkowy-t32219.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sprężyna przód - 82e czyli to x2 sprężyna tył - 76e czyli to x2 amorek na przód -152e x2 amorek na tył - 146e x2 czy u nas taniej tak ?? Co to za numery??- [ALL B5] Czujnik prędkości G47
Czasami wyciągają się bardzo ciężko. Może być problem z wyjęciem go bez uszkodzenia. Nowy zamiennik kosztuje trochę ponad 100PLN. Oba czujniki są montowane w ten sam sposób. Wsuwasz je ręcznie w koszyczek (tulejkę). Jeżeli uważasz, że luz jest zbyt duży zmień koszyczek sprężynujący, który trzyma czujnik. (rozegnij blaszki koszyczka) Tuleja zaciskowa czujnika prędkości koła: nr ori: 443927817 nr FEBI: 15340 nr WABCO: 899 760 510 4 foto- [B5 AHL] Samoodkręcające się śruby
Czy "bolce" o których piszesz to śruby walcowate?? M8x48 dokręcamy momentem 40 Nm, natomiast M10x40 momentem 80 Nm. W zależności od zastosowanego przegubu montowano różne śruby i rozwiązania. W kulowym przegubie montowano śruby M8 z podkładkami łączącymi 2 śruby. W przegubach trójkątnych montowano śruby M10. Najlepiej w przypadku półosi stosować śruby nowe dodatkowo używając kleju do śrub (np LOXEAL). Często przy dokręcaniu używanych wcześniej dochodzi do uszkodzenia łba, przez co ich późniejsze odkręcenie okazuje się pracochłonne.- [B5 1Z] Alternator 70A w TDI ???
Może wystąpić niedoładowanie akumulatora lub problemy przy jego większym obciążeniu. Posiadasz prawdopodobnie alternator z jednego silników benzynowych o niższej pojemności. W silnikach benzynowych V6 montowano również alternatory 120A. U mnie w silniku 1Z fabrycznie zamontowano 65-120A- [B5 AFN] Czy turbina jest sprawna ?
Masz nieszczelność zarówno w króćcu przy kolektorze jak i w IC. Z tego co widzę na pierwszym zdjęciu to masz IC przymocowany wkrętem do ramy Pozostaje Ci demontaż całego przodu i krok po kroku sprawdzenie dolotu. Logi zrób jak będziesz miał już pewność szczelności dolotu. Jeżeli chodzi o IC to wg mnie w grę wchodzi albo ori z AFN`a (szczelny) lub montuj FMIC.- [ALL B5] Sedan - zmiana stabilizatora na 29mm
w wersji Avant jest inny stabilizator. Ma większą średnicę. Chcę żeby sedan był trochę stabilniejszy na zakrętach. Stabilizator w sedanie ma 26,8mm w Avancie 29mm.- [ALL B5] Sedan - zmiana stabilizatora na 29mm
Witam!! Szykuję się do wymiany wahaczy i zmiany stabilizatora od wersji Avant. Czy orientujecie się, czy nie będzie problemów z mocowaniami stabilizatora? Chodzi mi dokładnie o rozstaw śrub mocujących stabilizator w nadwoziu. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.