Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rex

  1. Tutaj idealną opcją jest UT3 na PS3. Podłączasz klawę, myszkę i napierniczasz po sieci na ekranie TV [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 18:42_________________________________________________ Baaaaaardzo dobra opcja! Jeśli o mnie chodzi to jestem gotów na "ustawkę" w: -Fight Night Round 3 (jeśli tam się da grać Online ) -Fifa 09 -NHL 2K9 -UT3 Oczywiście wszystko na PS3
  2. O ja pier**le :polew: Pełen kox :decayed:
  3. Ktoś dziś uderza Ryby/Carrefour?
  4. Paviu, ile ważą te filmy? Jeśli nie dasz zrobić tak, jak mówi jarko to może dałbyś radę je umieścić na jakimś odsiebie.pl czy jakimś innym hostingu lub ewentualnie wysłać na mejla ?
  5. Chłopaki spokojnie oczywiście też robią 4x4. Jeśli chodzi o hamownię, dostajecie "bilecik" na darmowe hamowanie na MAHA w Gliwicach. Maciek, am I right ?
  6. Nic nie odpadło Zarówno od zera jak i rolki dostał baty. Nie mniej te 195 kuców w budzie starej Astry robi swoje
  7. Nie ma, dlatego też o niego proszę
  8. Paviu, filmik bitten machen
  9. Powaga, myślę, że aż to śmisznie wyglądało - chwilkę ja z przodu, potem Ty, potem znów ja, potem Ty, potem równo Ja tak jak mówiłem na spocie - odpadam z moją zawiechą Nie chcę pływać na każdym zakręcie Natomiast co do oglądania, hmmm.... jakby się zebrała ekipa + termin odpowiedni (niestety ostatnimi czasy mam weekendy dość mocno obłożone poprzez przygotowania do kobierca ) to myślę, że bym się pisał.
  10. Fajnie jeździ Jarkowe S4, nie mniej Jarek, jeśli mnie czytasz pojedź na normalną hamownię (gliwicka MAHA) i po niej ewentualnie proponuję wycieczkę do rodzimego tunera na poprawę softu. Myślę, że będzie zapinać jeszcze przyjemniej Paviu, swoją drogą masz filmik mój i Jarka oraz mój i Astry ?
  11. Biedruch, jeśli tylko mi jutro czas pozwoli (wizyta teściów) to na pewno się zjawię Tak jeszcze kończać auto Kamila : Jak już się rozbuja (tzn złapie przyczepność na dwójce ), to jest szybsze od lekko dłubniętych EVO na prostej. Auto potencjał ma, kierownik zdaje się również
  12. Z tą S4 różnica dość duża na moją korzyść Reszta opisana w "Street Kill's" w "Na Każdy Temat". \edit Co do Nissana Kamila - on dopiero się go uczy. Na prostej już jako-tako auto ogarnia a driftu zaczyna się powolutku uczyć. A czy ładny - mi się styl F&F nie podoba - kwestia gustu. Auto ma ładnie jeździć/latać bokami i już w tej chwili jest na to gotowe. Pare miesięcy i pewnie sam kierownik będzie go wykorzystywał tak, jak należy.
  13. nowa miejscówka? Nowa-stara Tydzień temu było przyjemnie - wczoraj baaaardzo przyjemnie
  14. Na Bora ni ma sensu jeździć. Tak jak w zeszły czwartek - o godzinie 23 jazda pod Carrefour i tam zabawa
  15. Pytałem dlatego, że kiedy swojego sprzedałem to miałem właśnie tą jechać oglądać, ale będąc już 15 km. od SB w oko mi wpadł Forek i w końcu na niego padło
  16. Tukan, to jest ta z Bielska, z komisu ?
  17. Poź, Ty tu nie pjerdu-pjerdu tylko godoj że Jaki ino czasy czeszesz, Zią ? Zero-STO? Jedna/Czworta?
  18. Ale ja pytam o Ewę
  19. kuredu, swoją drogą, jaki masz orientacyjnie czas 0-100 i 1/4 mili ?
  20. Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź
  21. Kamil, filmik :polew: Swoją drogą - http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pomocy_a4_odpala_i_dalej_jest_problem-t86804.0.html;msg960026;boardseen#new :polew:
  22. Pochwale,jutro pstrykne jakies foto oj oj nowe s4 :gwizdanie: gratki znów umrę z zazdrości a tak poważnie to zazdroszczę tym, co mogą mieć furę do weekendowego upalania i normalne auto na co dzień bo S4 x40 000km/rok powala budżet normalnego człowieka... Przedstawiciel handlowy na przykład Spedycja. Itp, itd
  23. jw. Teściowie mode on

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.