Treść opublikowana przez rex
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tutaj idealną opcją jest UT3 na PS3. Podłączasz klawę, myszkę i napierniczasz po sieci na ekranie TV [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 18:42_________________________________________________ Baaaaaardzo dobra opcja! Jeśli o mnie chodzi to jestem gotów na "ustawkę" w: -Fight Night Round 3 (jeśli tam się da grać Online ) -Fifa 09 -NHL 2K9 -UT3 Oczywiście wszystko na PS3
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O ja pier**le :polew: Pełen kox :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś dziś uderza Ryby/Carrefour?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wydaje Ci się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paviu, ile ważą te filmy? Jeśli nie dasz zrobić tak, jak mówi jarko to może dałbyś radę je umieścić na jakimś odsiebie.pl czy jakimś innym hostingu lub ewentualnie wysłać na mejla ?
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Chłopaki spokojnie oczywiście też robią 4x4. Jeśli chodzi o hamownię, dostajecie "bilecik" na darmowe hamowanie na MAHA w Gliwicach. Maciek, am I right ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic nie odpadło Zarówno od zera jak i rolki dostał baty. Nie mniej te 195 kuców w budzie starej Astry robi swoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma, dlatego też o niego proszę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paviu, filmik bitten machen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powaga, myślę, że aż to śmisznie wyglądało - chwilkę ja z przodu, potem Ty, potem znów ja, potem Ty, potem równo Ja tak jak mówiłem na spocie - odpadam z moją zawiechą Nie chcę pływać na każdym zakręcie Natomiast co do oglądania, hmmm.... jakby się zebrała ekipa + termin odpowiedni (niestety ostatnimi czasy mam weekendy dość mocno obłożone poprzez przygotowania do kobierca ) to myślę, że bym się pisał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajnie jeździ Jarkowe S4, nie mniej Jarek, jeśli mnie czytasz pojedź na normalną hamownię (gliwicka MAHA) i po niej ewentualnie proponuję wycieczkę do rodzimego tunera na poprawę softu. Myślę, że będzie zapinać jeszcze przyjemniej Paviu, swoją drogą masz filmik mój i Jarka oraz mój i Astry ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biedruch, jeśli tylko mi jutro czas pozwoli (wizyta teściów) to na pewno się zjawię Tak jeszcze kończać auto Kamila : Jak już się rozbuja (tzn złapie przyczepność na dwójce ), to jest szybsze od lekko dłubniętych EVO na prostej. Auto potencjał ma, kierownik zdaje się również
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z tą S4 różnica dość duża na moją korzyść Reszta opisana w "Street Kill's" w "Na Każdy Temat". \edit Co do Nissana Kamila - on dopiero się go uczy. Na prostej już jako-tako auto ogarnia a driftu zaczyna się powolutku uczyć. A czy ładny - mi się styl F&F nie podoba - kwestia gustu. Auto ma ładnie jeździć/latać bokami i już w tej chwili jest na to gotowe. Pare miesięcy i pewnie sam kierownik będzie go wykorzystywał tak, jak należy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nowa miejscówka? Nowa-stara Tydzień temu było przyjemnie - wczoraj baaaardzo przyjemnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Bora ni ma sensu jeździć. Tak jak w zeszły czwartek - o godzinie 23 jazda pod Carrefour i tam zabawa
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
Pytałem dlatego, że kiedy swojego sprzedałem to miałem właśnie tą jechać oglądać, ale będąc już 15 km. od SB w oko mi wpadł Forek i w końcu na niego padło
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
Tukan, to jest ta z Bielska, z komisu ?
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Poź, Ty tu nie pjerdu-pjerdu tylko godoj że Jaki ino czasy czeszesz, Zią ? Zero-STO? Jedna/Czworta?
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Ale ja pytam o Ewę
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Poź, a Ty ?
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
kuredu, swoją drogą, jaki masz orientacyjnie czas 0-100 i 1/4 mili ?
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Pioter, rozrzesz proszę swą wypowiedź
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil, filmik :polew: Swoją drogą - http://www.a4-klub.pl/smf/odp_pomocy_a4_odpala_i_dalej_jest_problem-t86804.0.html;msg960026;boardseen#new :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pochwale,jutro pstrykne jakies foto oj oj nowe s4 :gwizdanie: gratki znów umrę z zazdrości a tak poważnie to zazdroszczę tym, co mogą mieć furę do weekendowego upalania i normalne auto na co dzień bo S4 x40 000km/rok powala budżet normalnego człowieka... Przedstawiciel handlowy na przykład Spedycja. Itp, itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jw. Teściowie mode on