Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djmesiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djmesiu

  1. Zrobione, jednak 2 przewody zle podłączyłem przy przekazniku. Teraz grzeją lusterka i tylna szyba:) Przekaznik co jakiś czas tyka, tak ma być? i 2 przewody trochę się nagrzewają
  2. Dzięki za wyczerpującą wypowiedz z tego co patrzyłem na przekaznik to mam 30-87a. Juto jeszcze raz wszytko posprawdzam i dam znać
  3. Wczoraj już sprawdziłem wszelkie możliwości. Napięcie jest biało-żółtym, jak załączę ogrzewanie pojawia się też na biało-liliowym. Szyba tylna na 100% jest dobra bo przed wymianą klimatronika wszytko działało. Sprawdzę jeszcze ten przekaznik jutro i zobaczę wtedy bo już mi pomysłów brakuje.
  4. Ja mam taki sam i już rok mi służy, z tą różnicą że, dostałem 2 kobyłki niby w gratisie
  5. Też mam ten sam problem... Kupiłem przekaznik, polutowałem jak na schemacie i grzeją tylko lusterka tylna szyba ani drgnie;/ Wcześniej na starym klimatroniku grzała bez problemu. Może być to wina przekaznika? nie jest to oryginał ale z chin też nie.
  6. Kawał dobrej roboty, szkoda że tak daleko mieszkasz byłbym u Ciebie:) Można wiedzieć jaki koszt takiej usługi?
  7. Dzięki! Przyda się na następny urlop
  8. Jak chodzenie po górach to polecam Tarnicę, byłem tam wczoraj całkiem przyjemnie się wychodzi i fajne widoki. Można iść szlakiem niebieskim prowadzi on z Wołosatego czas wyjścia 2.30h lub czerwonym z Ustrzyk Górnych ponad 3 godziny. Z Tarnicy można przejść jeszcze na kilka innych szczytów.. Co jeszcze?pewnie Solina tam musi być każdy
  9. Też bym stawiał na te z B7
  10. Dobrze wiedzieć, za jakiś czas i ja będę musiał coś działać z gniazdami.
  11. Sorry że się wtrącam, kompletna regeneracja głowicy wraz gniazdami pompek kosztowała Cie 1100 zł??
  12. djmesiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja na dalekie trasy proponuje jakąś dobrą sieczkarnie, takich wykonawców jak, Deorro, Nervo, DVBBS, Garrix itp. Jechałem teraz na wakacje 1500 km i fajnie się tego słuchało:D Oczywiście każdy ma inny gust:)
  13. To może i ja się wybiore na ten spocik, chociaż raz
  14. Witam Za 2 tygodnie wybieram się do Zakopanego na weekend, może ma ktoś do polecenia jakieś noclegi w miarę tanie? nie zamierzam w nim siedzieć tylko coś pozwiedzać także nie potrzebuje wypasu:)
  15. PD= Pompowtryski. Są tam takie oringi które z czasem poprostu się wystrzępiają co powoduję własnie problem z odpalaniem po dłuzszym postoju. Postaw auto przodem z górki i będziesz mniej więcej pewny gdzie szukać przczyny.
  16. Miałem takie same objawy. Winne okazały się uszczelki na PD
  17. Dzieki:) narazie 1500 km zrobione i nic sie nie dzialo zaniedlugo powrot;)
  18. djmesiu odpowiedział(a) na KamcioooA4 temat w Audi A4 B5
    Kolega ma czarny mat fajnie to wygląda, ale narzeka ze mu się to brudzi:)
  19. WItam W piątek wybieram się w dluższą trasę ok 1500 km. Co warto sprawdzić przed wyjazdem oprócz płynów?? Co wy sprawdzacie przed dłuższymi wycieczkami? Jest to pierwsza moja dłuższa droga Audiczką dlatego mam małe obawy Niby juz wszytko sprawdziłem ale może jeszcze o czymś zapomniałem:)
  20. Mi też się odkleiła, kupiłem jakiś klej tapicerski pokleiłem, ale długo nie wytrzymało. Miałem szczęście ze ktos sprzedawał 30 km ode mnie w idealnym stanie Pojechałem kupiłem i juz rok mam spokój
  21. ja wymieniam max co 15 tysi:) srednio co jakieś 13 tys
  22. dzięki za odpowiedz:)
  23. Moja znajoma twierdzi ze to ma, nie widziałem tego na własne oczy bo obecnie przebywa w Niemcowni. Dziwne mi się to wydawało bo nie słyszałem jeszcze o takiej opcji:)
  24. Witam Jako że nie posiadam A4 B7 pytanie kieruje do tych co ją posiadają Czy w B7 1.9 TDI 116 KM nie pamiętam dokładnie jakie oznaczenie silnika,istnieje coś takiego jak sygnał lub kontrolka przypominająca o zmianie biegu czy też kiedy go najlepiej zmienić??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.