Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w koncu 150 kucyków to jest cos dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co tam bobki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1.8T widze a juz sprawdzane jak chodzi? fajna buda musi byc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co z tym vagiem to zgadzam sie bo mi cos nadal nie chwyta od razu paliwa tylko zamuł na początku i musze go na gazie przetrzymać a to nie zdrowe od razu na wysokie obroty walić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a reszta E-g? toć to nie możliwe a gdzie oni wszyscy są
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
własnie jakos ostatnio sie cicho zrobilo :gwizdanie: Adam a jak z ta ankieta bo w sumie wybrac by sie mozna na tego grila, a na razie sa glosy na hale
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to widze ze mój starszy nie jest samotny nie przejmuj sie to jeszcze nie tak duzo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co to za "SZ" na końcu... maturzysto? są jakieś rajdy kiedyś? bo fajnie było Adasiowi zawieszenie dobijać hehe tak specjalnie a co do zawodów jak coś będę wiedział to dam znać wcześniej, zresztą Adam dostał taka rozpiskę co gdzie i kiedy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GrzegoSZ spać o tej porze a nie
-
Strefa Śmiechu
Moda na suknie : jak było to nie zauważylem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Polecam nocny odcinek "mody na suknie"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
patrykbor, lifter wy tez na spocie odbieracie koszulki?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wlasnie cos za duzo jest tych osob wszyscy tacy chetni a tu na spocie bedzie znowu z 6-8 furek
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
wiedzialem ze znajdzie sie ktos kto jest nie wyedukowany i zle zinterpretuje moje slowa...* *zart to jeszcze pare wrzucam: stonefaceand terminal - stardust (club mix) - asot Andy Moor - Fake Awake (The Blizzard Remix) Dash Berlin - Till the Sky Falls Down Orjan Nilsen - La Guitarra Starchaser feat. Lo-Fi Sugar - So High (Martin Roth Remix)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja jestem za albo sie pojedzie do pasłęka tam na tego grill'a co proponowal lifter to koszulki wezme na spota
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
felgi pomaluj jeszcze dokladki w kolor i szybki sciema halogeny takie sobie
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Polecam jak ktoś lubi stare klimaty z nutka nowych, kumpla secik http://www7.zippyshare.com/v/22455014/file.html a cerB Vocal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja ale po 10 A tak z innej beczki Buszek jak tam nasze koszulki wlasnie je odebralem adadur - oplacona do odebrania patrykbor - oplacona do odebrania lifter - 22zl i do odebrania to tera tylko dac znac kto i jak odbiera
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a gdzie te 15 osob na spotach jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to sie nazywa integracja :kox: ale zazdrosny sie juz odezwal :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze coś tam cieknie, musze dokladnie poszperac ja nie jade bo nie ma juz miejsc a ogolnie jestem empty nawet mnie na oponki nie stac jeszcze a co dopiero wyjazd wpadaj z ekipa 28 maja na grill'a
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
każdy sam żarło kupuje tylko wezmiemy grill, jakies siedziska czy stolik, tacki itp i bedzie nie spot a zlot
-
[B5 AFB] Ekonomia w 2.5 tdi 6 biegów
w mieście i tak szybko sie nie da jeździć, bo wiadomo jak to nasi drogowcy światła ustawiają.... u nas w E-gu zielona fala przy dobrej prędkości to marzenie każdego kierowcy a tak serio ja czasami jeżdżę na 3 biegu 50km/h ale chyba dlatego ze uwielbiam głos V6 :gwizdanie:
-
[B5 AFB] Ekonomia w 2.5 tdi 6 biegów
ja nie wyobrazam sobie ekonomicznej jazdy w silniku 2,5TDi jezdze w miescie roznie ale powyzej 1700obr/min staram sie trzymac auto i nawet wtedy pali mi ok 9,3 litra/100 tego silnika nie mozn męczyc wg mnie zamulaniem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Również polecam Slumdog Millionaire 2008 , a także: Mirrors 2008 Pathology 2008 Sierociniec The Unborn natomiast: Green Street Hooligans 2 <-- żadna rewelka, cała akcja w więzieniu, a przecież to Street Hooligans... Kochaj i tańcz <-- z dziewczyną owszem, ale i tak kamerzysta dał ciała i nie pokazał tego co w tańcu najważniejsze (dynamiki,ruchu etc.)