Treść opublikowana przez radi88PL
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Przepustnicę po czyszczeniu musisz adoptować vagiem, chcesz procedurę czy masz gdzieś ?
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Przy tym przebiegu i po tylu latach oliwa w IC wydaje mi się czymś normalnym, dużo pali Ci oleju od wymiany do wymiany ?
-
1.8T ANB - stuku, puku idą koszta, portfel otwórz się na oścież
Przeloz cewki miejscami sprawdz czy missfire przeniesie sie na inny cylinder. Do sprawdzenia wzmacniacz od cewek ten na obudowie filtra powietrza Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
Przełącza na LPG przy różnych temperaturach
Okazało się, że sterownik gazu nie widział obrotów silnika, czujnik był sprawny. Regulacja jakiegoś napięcia w oprogramowaniu odpowiadającego za obroty rozwiązała usterkę. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
sonda lambda
Mam podobny problem z sondą przed katem, co jakiś czas powraca jej błąd. Teraz kwestia jaką kupić ? Niby znalazłem sondę Boscha, ale nie wiem czy to dedykowana, oryginalna jest do kupienia jedynie w ASO ? Ja u siebie mam 2 sondy, ale ta druga została wyłączona w ECU przy okazji robienia programu tak jak pisze mszark.
-
Wymiana przepływki
Tak jak kolega wyżej napisał.
-
Przełącza na LPG przy różnych temperaturach
Witam Panowie, od pewnego czasu sterownik przełącza na LPG przy różnych temperaturach. Często nawet przy 90 stopniach na zegarach jeszcze się nie włącza, a innym razem jest wszystko ok. Rozumiem, że winą jest czujnik cieczy a może coś z okablowaniem. Gdzie poszukać przed wyjazdem do gazownika, może jakiś kabelek się wyczepił/przetarł. Instalacja LPG-tech, reduktor KME GOLD.
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
Czym kleiłeś ?
-
A4 B5 Avant, jaka Lotka na tylną szybę?
Dużo wystaje poza linię dachu po przymocowaniu ?
-
W co inwestować?
Poczytaj trochę, od siebie polecam to miejsce http://independenttrader.pl/dlaczego-nadal-nie-inwestuje-w-nieruchomosci.html Lepiej dla wszystkich, aby gimbaza czytała tego typu blogi i analizując nauczyła się wyciągać odpowiednie wnioski w swoim życiu. Co do treści komentarzy ciężko jest się odnosić, wszyscy komentują wszystko i wszędzie, merytoryczne przeważnie nie są (komentarze) podobnie jest u nas na forum.
-
W co inwestować?
Poczytaj trochę, od siebie polecam to miejsce http://independenttrader.pl/dlaczego-nadal-nie-inwestuje-w-nieruchomosci.html
-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Również podpisuję się pod opiniami kolegów. Od kilku dni jestem po programie u Galetto. Wszystko zrobione na odległość "po logach" kolega pomógł i opisał jak wszystko wgrać do ECU. Wspaniały i szybki kontakt, auto nie do poznania. Polecam serdecznie !!!
-
Zapchana odma
O którym elemencie dokładnie mówisz ? patrz foto wyżej. rafal9119 - skąd taka decyzja ? jakaś zmiana w pracy ? masz problemy z zamarzającą odmą ?
-
Zapchana odma
Daj znac jak bedziesz znal wiecej szczegolow co dokladnie chce powiekszyc i jaki bedzie final
-
Zapchana odma
Ciezko powiedziec u mnie np wszystko wymienialem rok temu czesci z aso i nadal zamarza ... wymienialem wszystko od 1 do 11 z wykresu a reszta czyszczona byla Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
Zapchana odma
U mnie jest to samo, w Grudniu miałem zamarzniętą odmę, odmroziłem wyczyściłem i było ok to kolejnych większych mrozów u mnie -10 w nocy. Wali olej na turbo od strony spływu. Wyciągam odmę koło filtra pow. w środku kawa z mlekiem zamarznięta, i kawałek tej gumy co łączy się z metalową rurką w środku zamarznięta. Może to efekt jazdy na LPG ? sam już nie wiem zaczyna mnie to strasznie irytować ...
-
Wymiana oleju,przejście z 10W na5W a przed tym płukanka?
Ja przeszedłem na 5W40 LiquiMoly zaraz po zakupie auta, przy przebiegu 270 tyś. przed tym oczywiście płukanka. Zrobiłem już ponad 30 tyś. silnik chodzi wyraźnie ciszej, jak ma się coś złego stać to i tak się stanie nawet jak zalejesz ten sam olej
-
Biały dym wywala olej z pod korka
Badz ostrozny z takimi diagnozami. U mnie jak odma zamarzla tez olej splywem dostawal sie do turbo i palil olej. Szybko odmrozilem i wyczyscilem odme i jest super. Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
Biały dym wywala olej z pod korka
U mnie to samo 2 dni temu szron w odmie olej walil przez splyw oleju od turbo dobrze ze w pore sie zorientowalem po odmrozeniu oraz czyszczeniu odmu wszystko wrocilo do normy. Pytanie dlaczego ona zamarza ? Rok temu dokladnie mialem ten sam problem -8 i juz problem nie robie krotkich odcinkow srednio kolo 20 km w jedna strone po miescie. Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpalaniem
Nie wiem jakich Wy tam macie mechaników
-
Problem z odpalaniem
Na Twoim miejscu już dawno odstawił bym auto do mechanika i ma ogarnąć temat bo samemu pół auta wymienisz a to może się okazać jakaś pierdoła ...
-
Problem z odpalaniem
Kurde jak paliwo dochodzi, to musi palić. Sprawdzałeś może ten, jak to określić "wzmacniacz" do cewek w budowie filtra powietrza ?
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
Motoryzacja motoryzacją, ale brytyjski humor w ich wykonaniu jest ponadczasowy nie ważne czy w Top Gear czy GT, oglądam głównie dlatego, tutaj nic się nie zmieniło.
-
Problem z odpalaniem
Sprawdź bezpiecznik nr 30 w szkrynce z ECU miałem to samo przed kilkoma dniami. Jak przekręcasz zapłon to słyszysz pompę paliwa ?
-
[B5 ANB] Prośba o analizę logów
Wymieniłem wczoraj ten przekaźnik nr 30 w puszce ECU, jak dotąd fura pali na dotyk i problem się nie pojawił.