Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
czy ja wiem czy zawyzony jak jest napewno pi chipie wiec moc powinna sie zgadzac tylko dlaeczgo taka roznica przy 2 probach?? hm
-
[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)
naprawde super autko
-
[B5 AFN] Kto mi napisze cała prawde o moim samochodzie po chipie ?
czekam o wasze opinie cos jest nie tak to wiem ale co:/ hm [br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:29 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1681d7839c868e41.html [br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:30 _________________________________________________oto wykres dzisaj zhamowany na vtech
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hm zobaczymy co nam pokarze pogoda:/ jak bedzie super upal to nie licz na mnie igor bo wybieram sie jak co nad jeziorko: a jak bedzie jako tako po japonsku to bede
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiec jak zawsze lipa:/ ku,wa ale wyscie sa niezdecydowani:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja wam powiem ze w sobote zaczyna sie tydzien kultury beskidzkiej we wisle wiec mysle ze powinno byc oki:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czy ja wiem salmopol hma nie lepiej brenna wisla lub ustron:>??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale igor chyba nie skasuja za 2 osoby tylko ja gdzie bylem to tylko za jedna placilem:D hehe zalezy ile by bylo chtnych ja w sobote jeszcze musze skoczyc na ta hamownie do jastrzebia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
OJ SLABO zeby robic zapisy kto bedzie na spocie:P:P
-
[B6 AVF] Zmiana zawiaszenia na twardsze - proszę o rady
amortyzator tak ale auto nie:P porownujesz tak jakby malucha z mercedesem:] chodzi mi o wielkosc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hm moze i fajna propozycja kuszaca tylko kto by byl za tym????
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
dobry masz wynik:D ja ostatnio to tak za 100zl robie 300km:D he
-
[ALL] Ubezpieczalnia Go Direct
wedlug mnie link4 najtanszy jesli chodzi o oc
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
nop slabe rozwiazanie wymysliles:D za ta kase zaplaci akcyze i ubezpieczenie
-
[B5 AFN] Składanie xenonów
no nie wiem chlopcy pisza na aukcjach ze musi sie przez iles godzin wypalic zeby dac odcien niebieski[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 21:14 _________________________________________________Ze względu na różne etapy żywotności żarówki ksenonowej polecam wymianę żarówek w obu lampach jednocześnie, ponieważ każda żarówka potrzebuje ok 20 - 40 a nawet i wiecej godzin (3-6 miesiecy) na tzw rozswiecenie. Dlatego zanim żąrówka zacznie świecić niebieskim światłem najpierw świeci na biało. Stąd gdy wymienimy jedną żarówkę barwa (odcień) światła jest inna w stosunku do żarówki używanej. Przy wymianie dwóch żarówek unikiniemy takiego efektu.
-
[B5 AFN] Składanie xenonów
ale chyba kazdy musi sie wypalic zeby dawac niebieskie swiatlo tak czy sie myle?
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
a ja wam powiem ze jest oki nie ma super jakosci ale gra szumy slychac przy glosniejszym sluchaniu ale zmieniarki mp3 bym nie kupil tylko lepiej ten transmiter co podlaczasz go pod zmieniarke koszt 300zl i laser nie padnie:D a sam to kupuje dvd do navi i bedzie po problemie:D
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
heheh jeszcze powiedz kolego ze przy wsisnietym do podlogi pedale gazu spala 2 litry mniej heheh dobre
-
Formuła 1 2008
jeszcze bedzie wygrywal nasz kubica mam nadzieje 3mam kciuki za niego kolego mowisz tdi w formule bylo by ciekawie:D hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no fura zajefajna:D chcial bym miec taka:D
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no nie oszukujmy sie:D zachwile bedziemy tu pisac ze pala nasze autka 2 litry na 100 hehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sorki panowie ze nie dalem rady trzeba by sie kiedy zgadac ja 2 jade na hamownie w sobote moze tam w jastrzebiu poogladac jakies fury bo zlot jakis podobno tam bedzie http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=1695[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 22:10 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=JsmUuIBbIK0 fajny filmik a kiedy my sie bedziemy tak bawic:D:D:D moj bracik
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie dalem rady:( jak bylo?? kto byl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to moze antena jest ciulata poprostu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co opowiadal o navi???