Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. czy ja wiem czy zawyzony jak jest napewno pi chipie wiec moc powinna sie zgadzac tylko dlaeczgo taka roznica przy 2 probach?? hm
  2. naprawde super autko
  3. czekam o wasze opinie cos jest nie tak to wiem ale co:/ hm [br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:29 _________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1681d7839c868e41.html [br]Dopisany: 02 Sierpień 2008, 19:30 _________________________________________________oto wykres dzisaj zhamowany na vtech
  4. hm zobaczymy co nam pokarze pogoda:/ jak bedzie super upal to nie licz na mnie igor bo wybieram sie jak co nad jeziorko: a jak bedzie jako tako po japonsku to bede
  5. wiec jak zawsze lipa:/ ku,wa ale wyscie sa niezdecydowani:/
  6. a ja wam powiem ze w sobote zaczyna sie tydzien kultury beskidzkiej we wisle wiec mysle ze powinno byc oki:D
  7. czy ja wiem salmopol hma nie lepiej brenna wisla lub ustron:>??
  8. ale igor chyba nie skasuja za 2 osoby tylko ja gdzie bylem to tylko za jedna placilem:D hehe zalezy ile by bylo chtnych ja w sobote jeszcze musze skoczyc na ta hamownie do jastrzebia
  9. OJ SLABO zeby robic zapisy kto bedzie na spocie:P:P
  10. amortyzator tak ale auto nie:P porownujesz tak jakby malucha z mercedesem:] chodzi mi o wielkosc
  11. hm moze i fajna propozycja kuszaca tylko kto by byl za tym????
  12. dobry masz wynik:D ja ostatnio to tak za 100zl robie 300km:D he
  13. wedlug mnie link4 najtanszy jesli chodzi o oc
  14. nop slabe rozwiazanie wymysliles:D za ta kase zaplaci akcyze i ubezpieczenie
  15. DAWIDBORI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no nie wiem chlopcy pisza na aukcjach ze musi sie przez iles godzin wypalic zeby dac odcien niebieski[br]Dopisany: 27 Lipiec 2008, 21:14 _________________________________________________Ze względu na różne etapy żywotności żarówki ksenonowej polecam wymianę żarówek w obu lampach jednocześnie, ponieważ każda żarówka potrzebuje ok 20 - 40 a nawet i wiecej godzin (3-6 miesiecy) na tzw rozswiecenie. Dlatego zanim żąrówka zacznie świecić niebieskim światłem najpierw świeci na biało. Stąd gdy wymienimy jedną żarówkę barwa (odcień) światła jest inna w stosunku do żarówki używanej. Przy wymianie dwóch żarówek unikiniemy takiego efektu.
  16. DAWIDBORI odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ale chyba kazdy musi sie wypalic zeby dawac niebieskie swiatlo tak czy sie myle?
  17. a ja wam powiem ze jest oki nie ma super jakosci ale gra szumy slychac przy glosniejszym sluchaniu ale zmieniarki mp3 bym nie kupil tylko lepiej ten transmiter co podlaczasz go pod zmieniarke koszt 300zl i laser nie padnie:D a sam to kupuje dvd do navi i bedzie po problemie:D
  18. heheh jeszcze powiedz kolego ze przy wsisnietym do podlogi pedale gazu spala 2 litry mniej heheh dobre
  19. jeszcze bedzie wygrywal nasz kubica mam nadzieje 3mam kciuki za niego kolego mowisz tdi w formule bylo by ciekawie:D hehe
  20. no fura zajefajna:D chcial bym miec taka:D
  21. no nie oszukujmy sie:D zachwile bedziemy tu pisac ze pala nasze autka 2 litry na 100 hehe
  22. sorki panowie ze nie dalem rady trzeba by sie kiedy zgadac ja 2 jade na hamownie w sobote moze tam w jastrzebiu poogladac jakies fury bo zlot jakis podobno tam bedzie http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=1695[br]Dopisany: 20 Lipiec 2008, 22:10 _________________________________________________http://pl.youtube.com/watch?v=JsmUuIBbIK0 fajny filmik a kiedy my sie bedziemy tak bawic:D:D:D moj bracik
  23. nie dalem rady:( jak bylo?? kto byl
  24. to moze antena jest ciulata poprostu
  25. a co opowiadal o navi???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.