Treść opublikowana przez BF10
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
koła mam 16" 205/55/16 będzie trzeć ? Od koła też jest to zależne ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
więc nie mam pomysłu jak z sensem obniżyć auto mając 1BE
-
Zalewa lewą stronę auta? O_O
hm może rynienka pod aku ?
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
czyli nowe gwinty za 1000 zł nie zdają egzaminu ?
-
Zalewa lewą stronę auta? O_O
jeśli masz szyberdach, może pozapychane kanały są.
-
2din a4 b5 UK Lift do Przedlifta EU
trochę się tym wcześniej interesowałem i według mnie wszystko pasuję
-
2din a4 b5 UK Lift do Przedlifta EU
będzie pasować, tylko kubek jest z drugiej strony, ale spokojnie można zamienić miejscami
-
[A4 B5] Z 1BE na coś niższego
No właśnie o Eibach B12 Pro-Kit kiedyś myślałem, tylko, że 10mm tylko różnicy Trochę mała A w komfort wierzę Zastanawiałem się nad gwintem, coś nowego, dobrego koło 1000 zł dostanę? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[A4 B5] Odklejenie znaczka OOOO z tylnej klapy
Macie jakieś sposoby ? Nigdy tego nie robiłem, nie chce nic uszkodzić. I na co później go najlepiej przykleić?
-
[A4 B5] Z 1BE na coś niższego
Panowie, wiem, tematów było mnóstwo, springi, gwint itp itp. Otóż od pewnego czasu zastanawiam się co by tu wrzucić, żeby autko stało niżej. Obecnie jeżdżę na 1BE i przyznam, jeździ mi się komfortowo Wrzucając gwint ten komfort stracę - mam tego świadomość Dlatego pytam Was Co mógłbym wrzucić, co polecacie ? Czytałem dużo postów na ten temat, ale nie znalazłem nic co odpowie na moje pytanie Proszę o wypowiedź ludzi, którzy mieli do czynienia z gwintem, może czymś bardziej komfortowym ale też obniżonym, ludzi, którzy decydowali się przejść z serii na coś niskiego Nie znam się na gwintach itp, więc liczę na pomoc Audi A4 B5, sedan, 1.8 PB, przedlift
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Taśma od kiery eski poliftowej nie pasuje w przedlifcie, pomocy!
Kiera już założona Wcześniej pisałem w dziale Warsztat, tam wkleiłeś mi link - to było to czego właśnie szukałem Z pomocą znajomego, poradziliśmy sobie z montażem Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
dobrze wiedzieć- Potrzebna pomoc z VAGiem - Malbork i okolice
Koledzy, proszę o pomoc w zmianie kodowania sterowników, nie mam VAGa, może jest ktoś w okolicy kto służy pomocą ?- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Spoko Wolałbym jechać z ekipą, zawsze to lepiej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Mogę spróbować Wiem,że może być ciężko Podjadę do Ostaszewa, w stronę głównej, tam Was może gdzieś spotkam chyba, że macie swoją ekipę to nie będę się wtryniał Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
To mogę podjechać gdzieś od drugiej strony czy coś coś można pomyśleć Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Ja mieszkam koło Malborka Do Nowego Stawu mam z 20 Km Gdzieś wcześniej można sje ustawić, mogę dojechać czy coś Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Ja mam rzut beretem, można ustawić się wcześniej, ekipą zawsze lepiej Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Familia - Iława 18.04.2015.
A miałem nadzieję, że coś się znajdzie.. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Czy ktoś się może wybiera? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- VAG Familia - Iława 18.04.2015.
może podjadę- Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
ja jakiś czas temu wstawiałem nowy KAT do swojej B5 wreszcie nastała cisza- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Dzięki Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Panowie, liczę Waszą pomoc,bo brakuje mi sił już...biorę się za wymianę kiery w swoim przedlifcie A4 B5, mam kupioną z S4 poliftową, obudowę, redukcję, i TAŚMĘ ( okrągłą )...i nie wiem co z tą taśmą mam zrobić, bo nakładając na manetki, rusza się i jakby nie chciała wejść na nie ...czy to co zaznaczyłem na zdjęciu muszę odłamać czy oszlifować ? czy może muszę manetki zmieniać ? może taśmę kupić w kwadracie ?? liczę na Waszą pomoc. macie jakieś rady ?? - Taśma od kiery eski poliftowej nie pasuje w przedlifcie, pomocy!