Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nitro20

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nitro20

  1. Panowie, czy w s4 b5 były różnice w hamulcach między liftami ? Mam przed lifta (1998) zrobiłem swap na 6 tłok i chcę sprzedać swój dotychczasowy zestaw. Ktoś się mnie zapytał czy przed lift czy polift te zaciski, czymś się różniły ?
  2. nitro20 odpowiedział(a) na Norbert91 temat w Audi A4 B5
    Nie wiem czy to coś pomoże ale na tył są nawiecane do s4 b5 przed liftem i pewnie po też, jeśli jest taka sama średnica, może uda się dopasować ?
  3. nitro20 odpowiedział(a) na je2bnik temat w Audi A4 B5
    Stawiałbym mimo wszystko na łożyska lub opony. Wyją, a jak naciśniesz na hamulec zmieniasz rozkład mas w aucie dociska przednie koła i mogą przestawać wyć. Tak jak kolega wyżej pisał, jeśli coś będzie z hamulcami, to najprawdopodobniej będą obcierać, wtedy będziesz miał rozgrzane koła (śruby).
  4. Mówisz o komplecie ? Tarcze zaciski ? Masz fizyczną możliwość zmierzenia rozstawu śrub na jażmie zacisku ?
  5. nitro20 odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    Mam swap tarczy z mla z zaciskami 6 tłoczkowymi z touarego ZR18 i tak jak nazwa na zacisku wchodzi na nie tylko felga 18, jeśli mamy zaciski 17zr można upchać 17. Wiem, że nie do końca na temat, ale może kogoś to zainteresuję, bo jak robić swap to może już zaszaleć . Hamuje baaaardzo dobrze, ja miałem seryjne heble z s4 wcześniej, więc i tak coś mocniejszego niż 280 i różnica jest bardzo duża.
  6. Hmmm, a może to poprostu czujesz na mokrym bo jest mniejsza przyczepność ?
  7. Panowie, wkładał ktoś kubełki do s4 b5 ? Chodzi mi o typowe kubły monolityczne, Sparco, Momo, Recaro, Corbeau, Bimarco, Mirco itp ? Auto nie jest do jazdy na codzień, chciałbym po 1 zejść z wagi po drugie miec bardoz porządne trzymanie, będę jeździć na pojeżdżawki itp. Może ktoś poradzi co się fajnie komponuje do s4 b5 ?
  8. Panowie pasował ktoś Recaro np z lancer EVO do s4/a4 b5 ?
  9. Jeżdżę na 225/40/18 na 8,5 calowej feldze, jest lekki naciąg wyglada to dobrze. Idąc tym tokiem rozumowania, szedłbym w 215/40/18 bo 45 zepsuje chyba efekt
  10. nitro20 odpowiedział(a) na LBSru102 temat w Audi A4 B5
    Jakis czas temu prałem naprawde bardzo mocno uwalone fotele. Zrobiłem pianę z mydła z dodatkiem płynu do mycia, najpierw wcieralem piankę, a pozniej w miejsca w których były większe plamy, nakładalem Vanish. Wszystko robiłem taka szmatka kuchenna jakby z mikrofibry. Wczesniej sprawdziłem od spodu, czy vanish nie odbarwi. Na koniec wilgotna szmatka wytarłem wszystko dokładnie kilka razy i odkurzylem. Foteliki wyglądały super, oczywiście do prania mozna kupic cos profesjonalnego, mi sie nie chciało jechać do sklepu . Vanish to natomiast bardzo dobry patent.
  11. wydaje mi się, że koledze chodziło o jakis aftermarketowy zawias. Mozesz isc w sprężyny, leeko utwardza np pro kity Eibachy i obniżą. Poźniej mozesz iść w twardsze sprężyny np h&r, generalnie sprężyn na rynku jest od groma, wiec mozna cos dobrać. Sprężyny to jednak taki półśrodek. Auto moze dobijać, a amortyzatory nie koniecznie mogą dobrze znosić obniżenie. Jesli mozesz troche wiecej zainwestować mozna isc w zawieszenie gwintowane. Z takich dobrych do jazdy w rozsądnej cenie sa np AP Racing, chinczyki to np TA, FK, supersport. Juz z lepszych to np. KW h&r Weitec. Napisz tez dokładnie conchcesz osiągnąć.
  12. Hmm, zawsze można je sprawdzić, wykręć i zobacz czy wszystko z nimi ok, ewentualnie sprawdź czy daja iskrę. Moze gdzies łapie lewe powietrze ? Moze przeplywka ?
  13. Grzesiek dzieki za info, ja sie zastanawiałem nad żółtymi, autem nie jeżdzę na codzień, ale tez bez przesady, że tylko po torze. Pomyśle, moze włożę np żółte pod staby z rs4, a reszte czerwone...
  14. Jakim olejem zalewaliscie ? Moze za gesty ?
  15. Patryk nie znam dokładnie odpowiedzi na twoje pytania, ale dwunasty regenerują, dość sprawnie. Czasami lepiej zregenerować niż kupic używkę, ktora jak pochodzi tez moze sie sypnąć, tylko taka moja porada.
  16. Jeździ ktoś na poliuretanach dłużej ? Jakieś opinie ? Moze ktos używa jakis twardszych niż standardowe, chyba czerwone ? Jest możliwość dobrania poli na cały zawias ? Ewentualnie gdzie i co powinno wchodzić w zestaw ?
  17. nitro20 odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Tak to zupełnie inne firmy.
  18. nitro20 odpowiedział(a) na Rafik0117 temat w Audi A4 B5
    H&ar zdecydowanie, co do zerkopolu bardzo dobrze regenerują, można nawet zmienić charakterystykę amorów jak komuś przyjdzie to do głowy.
  19. Chyba Eibachy są najbardziej "ludzkie" do seryjnych amorów. Są dość miękkie.
  20. Gwint temat rzeka, powiem tak, jak ktoś jeździł na tanich i nigdy na czymś markowym to najlepiej niech nic nie pisze ?. Bo wprowadza ludzi w błąd, w gwintach akurat każda wydana złotówka daje lepszy zawias - są wyjątki oczywiście, ale pisanie, że płaci sie za znaczek nie jest do końca prawdą. Pytanie tylko, po co komuś np gwint h&r za kilka tysięcy skoro jedyne do czego potrzebuje gwintu to obniżenie auta, a na tor sie nie wybiera. Wydaję mi się, że do takich zastosowań najlepszy jest AP - rozsądna cena, nie jest za twardy. Do ośki pozatym jest mnóstwo używek w bardzo dobrym stanie, kilka razy miałem używany gwint i jeśli nie cieknie i widać po nim, że nie ma wżerów na tłoczyskach, a same amorki nie wyglądają jakby przeżyły powódź to zazwyczaj jeszcze długo posłuży. Ja ostatnio latam na h&r i głownie dlatego wybrałem go ponad roznymi Chińczykami, KW, Weiteciem itp ponieważ w Warszawie w razie czego można w Zerkopolu go zregenerować. Lubie sie wybrać poupalać więc taka opcja jest dla mnie takim mini ubezpieczeniem ?. Tak Apropo ten gwint tez kupiłem używany, ale wyglądał prawie jak nowy, fakt, faktem dałem za używkę tyle ile za nowe AP.
  21. Longines hydroconquest https://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&ved=0ahUKEwjkvemhrcjKAhWFBSwKHVgWCQsQjB0IBQ&url=http%3A%2F%2Fwww.thewatchgallery.com%2Fshop%2Flongines%2Fhydroconquest-watches&psig=AFQjCNGrzzmZmPHEYrmwJHYqNBRJ6-G5dA&ust=1453927791196073&rct=j
  22. Panowie, przepraszam, że odgrzewam kotleta, ale mam s4 b5 przedlifta, zaraz wsadzam gwint h&r i zastanawiałem sie nad stabami z rs4 lub z eibach/ h&r miał ktos jakies doświadczenie z nimi ?
  23. Podpinam się pod temat czyli już dwie sztuki ?
  24. Stawiałbym też na przepustnicę, miałem podobnie w innym aucie.
  25. nitro20 odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    Zmieniłbym olej przy najbliższej wymianie, bo to rzeczywiście może być przez to. Co do pobierania oliwy, zawsze najpierw uszczelniasz motor, póxniej patrzysz na wycieki, może się nagle okazać, że spalanie oleju spadnie o 1/3... .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.