Treść opublikowana przez dota4fun
-
Napęd Quattro dziwne stuki! Proszę o pomoc
Czy udało się komuś rozwiązać ten problem ?
-
Napęd Quattro dziwne stuki! Proszę o pomoc
Ten luz to na oko patrząc norma. a te stuki ? Ten luz to na oko patrząc norma. a te stuki ? Szukałem po necie i na innym forum(niestety) gość opisywał te same objawy, okazało się, że był to uszkodzony torsen Ma ktoś z tym doświadczenie ?
-
Napęd Quattro dziwne stuki! Proszę o pomoc
Przesyłam filmik na którym demonstruje wał i dyferencjał. Moje pytanie czy taki luz jest dopuszczalny , a jak nie to jak go wyeliminować ?https://youtu.be/6UOLVO9Jjtc
-
Zachowanie klimatronika na auto - czy poprawne
Witam, to jest normalne bo przecież w kanałach jest nagrzane powietrze, komputer dopiero zaczyna wysterowywać klapami by się go pozbyć, dlatego w tym celu daje na ful a po chwili w opcji auto daje taki zakres(kreski) nawiewu by utrzymac optymalną zadaną temperaturę. Najlepszą zadaną temp jest temp 21*C nie męczy nie jest za ciepla i za zimna a klimatronik dosc szybko sie do niej dostosowuje i nie naparza w duzymzakresie. POZDRO ))
-
Napęd Quattro dziwne stuki! Proszę o pomoc
- Napęd Quattro dziwne stuki! Proszę o pomoc
Mam problem, mianowicie kiedy puszczam sprzęgło jest odczucie że tylna oś włącza się z opóźnieniem, czuć stuk, a kiedy zmieniam biegi i puszcze sprzegło to słychać stuk pod samochodem. Miał ktoś taki problem ??? Znalazłem podobny problem, tutaj na forum, lecz temat umarł ... POMOCY. PODUSZKI I PODPORA OK. LINK do podobnego tematu :http://a4-klub.pl/index.php?/topic/166515-b7-bpw-naped-quattro-dziwne-stuki-pomocy/?hl=%2Baudi+%2Bquattro+%2Bstuki- Dziwny zapach z kratek wentylacyjnych
Witam chciałbym odnowić temat. U mnie mianowicie jest tak, że włączę zimny nawiew i zaczyna śmierdzieć nie jest to płyn tylko taki "zaduch" a jak dam ciepłe powietrze przestaje śmierdzieć... :/ na włączonej klimie tego problemu nie ma ? Ktoś ma pomysł?- Trzęsie przy gaszeniu auta
Jaki silnik ?- Czujnik poziomu oleju cieknie.
Witam, od niedawna zauważyłem wyciek w przedniej części samochodu. Po ściągnięciu osłony okazało się, że spód misy jest cały w oleju. Myślałem że to uszczelka czujnika poziomu oleju. Wymieniłem uszczelkę dałem na paście i co ? i znowu cieknie, tym razem przyjrzałem się dokładnie, wygląda na to że czujnik sam w sobie przecieka. Moje pytanie to czy da się go zregenerować ? Oryginał kosztuje 400 PLN zamienniki od 100 do 160.. Co doradzacie? Proszę o odpowiedź pozdro !- Halogeny do jazdy dziennej
a kto mowi ze klosze sa oryginalne- Halogeny do jazdy dziennej
Nie jeśli masz na kloszu homologacje DRL hehe- Halogeny do jazdy dziennej
No właśnie dlatego wybrałęm bezpieczne rozwiązanie- Halogeny do jazdy dziennej
Jedni mówią, że się da, jedni, że nie. Nie wiem, ja zrobiłem to na jednym przekaźniku i dodatkowej żarówce czyli z pominięciem komputera. pozdro- Głośny silnik przy 2.5tys obrotów
Mój chodzi bardzo cicho w porównaniu do b6 znajomych- Halogeny do jazdy dziennej
Niestety późno wracam z pracy, więc musiałem nagrać już po zmroku. W weekend uda mi się nagrać za dnia pozdrawiam- Halogeny do jazdy dziennej
Jutro zamieszczę filmik Nie wyrobiłem się dzisiaj ze zrobieniem filmiku, powinno udać się jutro- AHU przerywa i cisnienie skacze ..
zmień czujnik, sam sobie odpowiedziałeś.- Bardzo niepokojący dźwięk zimnego silnika
Może to być pompa wody, często się tak właśnie dzieje, kiedy była wymieniana i jakiej firmy. Druga możliwość to faktycznie mogła by być turbina, zdejmij węża i sprawdź luz. No i najważniejsze jaki lejesz olej pełny syntetyk ?- Głośny silnik przy 2.5tys obrotów
Nagraj filmik i wrzuć- Dziurawy bak paliwa przy zalaniu do pełna.
A bak i wlew są ze sobą na sztywno zespolone? Kolego, to nie jest amerykańskie kino akcji . Wiadomo, że jazda z takim defektem, to nie jest szczyt bezpieczeństwa, ale jakoś trudno mi uwierzyć, żeby doszło do jakiegoś samozapłonu. No właśnie tak na logikę podejrzewałem, że problem jest gdzieś między wlewem, a samym bakiem, bo po jakimś czasie wyciek ustawał. A nie wiesz, czy da się może wymienić sam wąż, czy trzeba razem ze zbiornikiem? Może opaska pękła. Powinieneś mieć dwa baki Ja tak przynajmniej mam w swoim- Dziurawy bak paliwa przy zalaniu do pełna.
Zdemontować i przeglądnąć- Odpryski górnej warstwy lakieru, jak je usunąć/zamaskować pomocy !
malowanie elementów, nic z tym nie zrobisz, ewentualnie odcięcie.- wentylator nawiewu powietrza do srodka
TAK- Blędy klimatyzacji siłowniczki
I jak tam sprawdzales jak wieje? Sprawdzałem we wszystkich funkcjach auto econ z dużym i małym nawiewem i podczas włączania spryskiwaczy siła nadmuchu się nie zmienia. Widocznie masz tak zaprogramowane. Ale to już musi się wypowiedzieć ktoś kto koduje w vcds- Silnik nagle stracił moc, święci się kontrolka silnika.
Czyli nie tylko ja mam podobne zdanie Powodzenia - Napęd Quattro dziwne stuki! Proszę o pomoc