Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qeza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qeza

  1. Albinek, oni maja takie spalania bo nie mają ograniczenia na autostradach do 70 mil/h. My jak tylko dotkniemy ziemy francuskiej to pedał w podłoge, a przez Niemcy to ile fabryka.. gdzieś się trzeba wyszumieć i przedmuchać turbinki .
  2. Ja mogę tylko lub aż 90 dni w roku wyjechać po za wyspę bez dodatkowych oplat. Jak wyjadę i nie zgłoszę, a coś się stanie to nie pokryją z ubezpieczenia. Cena ubezpieczenia na wyspie ;(
  3. wypsiu ś w i ę t a p r a w d a
  4. Zanim medycy wydadzą oświadczenie to se chyba paznokcie do łokci poobgryzam ;(. A Robertowi za całokształt szacunek się należy :notworthy:
  5. Jak będziesz po nią jechał, to stań na jakimś parkingu i zobacz czy niema jakiegoś autka na lawecie, i przypatrz się co i jak. Jeżeli będziesz jechał autostradami (świetne je macie) to sprawdź naciąg pasów po godzinie i to powinno wystarczyć. Dróg lokalnych nie używałem,ale podejrzewam że są lepsze niż w Polsce. Powodzenia
  6. Wiedząc jak ciężko jest znaleźć dobre autko, nie bite, kręcone, zajechane, itp...to znowu problemy z napinaczami, imbusikami, wycierającymi się wałkami, itp...to uważam, że to nie jest głupi pomysł żeby naprawić to czym się jeździ.
  7. Mój wybór to AVF. Często jeżdżę Anglia Polska wiec kompromis między prędkością, spalaniem i koszty utrzymania, był ważny. Silnik ekonomiczny, około 5.5-6/100 ,jeżdżę delikatnie. W trasie prędkości 130 -150, po woli a do celu, bo nie mam kierowcy na zmianę. Skrzynia 6 bieg rewelacja w trasie 3000rpm = 160 km/h wtedy zaczyna być dla mnie za głośno. w mieście trochę trzeba się na zmieniać ale nie jest źle. Ja wyszukałem model "sport" o obniżonym zawieszeniu 20mm, opony 235 co moim zdaniem poprawia jakość prowadzenia, siedzenia skóra alcantra, bose system co umila dalekie podróże. Moim zdaniem jest to samochód bez większych wad. Trzeba go dobrze poznać i dbać o niego, to będzie jeździł. Tylko nie wiem jak trafić dobrą sztukę w Polsce.
  8. Dziś posłaniec z ITV przyniósł wieści że gród szlachcica Domjenicka po pas sniegiem zasypany. Powiadają że nawet jego koniki odpychające się przednimi kopytami nie dadzą rady przez te śniegi się przebić. Czekamy na kolejne wieści z grodu Alnwick. Moje koniki po zmrożonych drogach raźnie śmigają i na zmiane na zimowe podkowy czekają.
  9. No co jest? Zamrozilo was czy zasypalo?
  10. Powiadają że samochodu i kobiety się nie użycza. A w takim przypadku to tylko AC ratuje.... i jeden kolega mniej. Boże uchroń mnie od przyjaciół bo z wrogami sam sobie poradze.
  11. qeza odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wheeler dealers? Wheeler Dealers - Land Rover 1/5
  12. kliknięte.. jest pierwsze ciekawe jaki klub wspiera zdjęcie z drugiego miejsca
  13. http://www.channel4.com/programmes/britains-trillion-pound-horror-story/4od#3139408 Czesc. Czy ktos to ogladal? Czy to juz koniec Anglii? Polecam, swietny dokument.
  14. W mojej okolicy ktoś ostatnio podpalił fotoradar . Jeden mniej choć nie jest ich dużo
  15. Wiem że to już trochę czasu minęło, ale zapodaje tu też. Kronach 2010 http://www.fmix.pl/album/58836/kronach-2010/1
  16. U nas paliwa powoli tanieją, ale to i tak ok 1.20f za litr ropki
  17. qeza odpowiedział(a) na darasajjj temat w Audi A4 B6/B7
    http://www.audiklub.org/photo/wymiary/wymiar_9.367.jpg według AKP prześwit w b6 to 106mm. Skoro ty masz 140 ,to chyba masz podwyższone :gwizdanie: może zrób pomiar jeszcze raz, tak dla pewności. Ja idę zmierzyć swoją Wyszło że najniższy punkt, obudowa silnika jest ok90-100 mm od ziemi. Podłoga około 120-130 mm. Wymiary sie wahają bo mi sie podwórko(kamyczki) wahają. . Zawiecha oryginalna -20
  18. Jarol ty odpadasz za podpis
  19. gooralos mam nadzieję że wystarczy ci sił żeby to doprowadzić do końca. Kierowca busa okazał się wielkim sprytem "jak cie złapją za rękę to mów że to nie twoja", a ty sie męcz zeby to udowodnić. Policjanci okazali się mało pomocni na twoje nieszczęście, a jak już się pofatygowali przyjechać, to mogliby też ustalic co naprawdę zaszło(ślady buksowania..). Do tych co narzekają, nie męczcie się tam. Niepodoba się, świat stoi otworem. Tutaj stłuczki załatwia się między sobą, a samochody rejestruje się listownie. Państwo daje duże zasiłki, a pieniądze leżą na ulicy......a najlepiej jak się żyje zgodnie z prawem
  20. Przez te trumbki , mecz tylko oglądałem. Tego wycia nie można nazwać kibicowaniem.
  21. Karcher + woda + zymol szampon + zymol wosk + zymol do skór + auto glym do alu + "cos" do wnętrza.
  22. http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/a-ile-ty-jezdzisz-po-miescie,1474852 Czy to ktoś od nas?
  23. Kupisz wielbłąda, wersje z podwójnym bakiem i :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pół godziny przy wodopoju.
  24. Pomysł bombowy , oby tylko wypalił.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.