Treść opublikowana przez qeza
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszlo
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
Albinek, oni maja takie spalania bo nie mają ograniczenia na autostradach do 70 mil/h. My jak tylko dotkniemy ziemy francuskiej to pedał w podłoge, a przez Niemcy to ile fabryka.. gdzieś się trzeba wyszumieć i przedmuchać turbinki .
-
Audi a4 b6 anglik opłacalne?
Ja mogę tylko lub aż 90 dni w roku wyjechać po za wyspę bez dodatkowych oplat. Jak wyjadę i nie zgłoszę, a coś się stanie to nie pokryją z ubezpieczenia. Cena ubezpieczenia na wyspie ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
wypsiu ś w i ę t a p r a w d a
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zanim medycy wydadzą oświadczenie to se chyba paznokcie do łokci poobgryzam ;(. A Robertowi za całokształt szacunek się należy :notworthy:
-
[INNE] Prawidlowe przyczepienia auto do lawety ?
Jak będziesz po nią jechał, to stań na jakimś parkingu i zobacz czy niema jakiegoś autka na lawecie, i przypatrz się co i jak. Jeżeli będziesz jechał autostradami (świetne je macie) to sprawdź naciąg pasów po godzinie i to powinno wystarczyć. Dróg lokalnych nie używałem,ale podejrzewam że są lepsze niż w Polsce. Powodzenia
-
Zmaina Audi na mazde 626
Wiedząc jak ciężko jest znaleźć dobre autko, nie bite, kręcone, zajechane, itp...to znowu problemy z napinaczami, imbusikami, wycierającymi się wałkami, itp...to uważam, że to nie jest głupi pomysł żeby naprawić to czym się jeździ.
-
[ALL B6] Pozytywy i negatywy A4 b6 z silnikiem diesla
Mój wybór to AVF. Często jeżdżę Anglia Polska wiec kompromis między prędkością, spalaniem i koszty utrzymania, był ważny. Silnik ekonomiczny, około 5.5-6/100 ,jeżdżę delikatnie. W trasie prędkości 130 -150, po woli a do celu, bo nie mam kierowcy na zmianę. Skrzynia 6 bieg rewelacja w trasie 3000rpm = 160 km/h wtedy zaczyna być dla mnie za głośno. w mieście trochę trzeba się na zmieniać ale nie jest źle. Ja wyszukałem model "sport" o obniżonym zawieszeniu 20mm, opony 235 co moim zdaniem poprawia jakość prowadzenia, siedzenia skóra alcantra, bose system co umila dalekie podróże. Moim zdaniem jest to samochód bez większych wad. Trzeba go dobrze poznać i dbać o niego, to będzie jeździł. Tylko nie wiem jak trafić dobrą sztukę w Polsce.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dziś posłaniec z ITV przyniósł wieści że gród szlachcica Domjenicka po pas sniegiem zasypany. Powiadają że nawet jego koniki odpychające się przednimi kopytami nie dadzą rady przez te śniegi się przebić. Czekamy na kolejne wieści z grodu Alnwick. Moje koniki po zmrożonych drogach raźnie śmigają i na zmiane na zimowe podkowy czekają.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No co jest? Zamrozilo was czy zasypalo?
-
Kolizja drogowa
Powiadają że samochodu i kobiety się nie użycza. A w takim przypadku to tylko AC ratuje.... i jeden kolega mniej. Boże uchroń mnie od przyjaciół bo z wrogami sam sobie poradze.
-
Ulubiony program TV
Wheeler dealers? Wheeler Dealers - Land Rover 1/5
-
Prośba - konkurs
kliknięte.. jest pierwsze ciekawe jaki klub wspiera zdjęcie z drugiego miejsca
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://www.channel4.com/programmes/britains-trillion-pound-horror-story/4od#3139408 Czesc. Czy ktos to ogladal? Czy to juz koniec Anglii? Polecam, swietny dokument.
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
W mojej okolicy ktoś ostatnio podpalił fotoradar . Jeden mniej choć nie jest ich dużo
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Wiem że to już trochę czasu minęło, ale zapodaje tu też. Kronach 2010 http://www.fmix.pl/album/58836/kronach-2010/1
-
Ceny paliwa marzec 2026
U nas paliwa powoli tanieją, ale to i tak ok 1.20f za litr ropki
-
[B6 AWX] Prześwit
http://www.audiklub.org/photo/wymiary/wymiar_9.367.jpg według AKP prześwit w b6 to 106mm. Skoro ty masz 140 ,to chyba masz podwyższone :gwizdanie: może zrób pomiar jeszcze raz, tak dla pewności. Ja idę zmierzyć swoją Wyszło że najniższy punkt, obudowa silnika jest ok90-100 mm od ziemi. Podłoga około 120-130 mm. Wymiary sie wahają bo mi sie podwórko(kamyczki) wahają. . Zawiecha oryginalna -20
-
[ALL B5] Elastyczność silników
Jarol ty odpadasz za podpis
-
[ALL B6] Kolizja - Nasza kochana Policja i UKŁADY
gooralos mam nadzieję że wystarczy ci sił żeby to doprowadzić do końca. Kierowca busa okazał się wielkim sprytem "jak cie złapją za rękę to mów że to nie twoja", a ty sie męcz zeby to udowodnić. Policjanci okazali się mało pomocni na twoje nieszczęście, a jak już się pofatygowali przyjechać, to mogliby też ustalic co naprawdę zaszło(ślady buksowania..). Do tych co narzekają, nie męczcie się tam. Niepodoba się, świat stoi otworem. Tutaj stłuczki załatwia się między sobą, a samochody rejestruje się listownie. Państwo daje duże zasiłki, a pieniądze leżą na ulicy......a najlepiej jak się żyje zgodnie z prawem
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Przez te trumbki , mecz tylko oglądałem. Tego wycia nie można nazwać kibicowaniem.
-
Czym myjecie swoje auta?
Karcher + woda + zymol szampon + zymol wosk + zymol do skór + auto glym do alu + "cos" do wnętrza.
-
A ty ile jeździsz po mieście?
http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/a-ile-ty-jezdzisz-po-miescie,1474852 Czy to ktoś od nas?
-
Paliwo po pięć złotych!
Kupisz wielbłąda, wersje z podwójnym bakiem i :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: pół godziny przy wodopoju.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Pomysł bombowy , oby tylko wypalił.