Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robitl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez robitl

  1. robitl odpowiedział(a) na Tomasz07 temat w Audi A4 B5
  2. robitl opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    koledzy jakie jest oznaczenie skrzynia która wychodziła jednocześnie w s4 i 2.5tdi(nie wiem czy a4 czy passeratti)
  3. <a href=http://naforum.zapodaj.net/d6cb1ea24c62.jpg.html><img wychodzi niby 5
  4. koledzy sory za głupie pytanie bo na bank odpowiedz gdzieś jest ale potrzebuję na szybko info jak podłączyć światła żeby mi nie gasła soczewka przy zapalaniu długich, z valeo na valeo Już mam;)
  5. wybraliśmy z żoną szczepionki 6w1 za i tu uwaga!! 200zł jedna a dawek jest 5
  6. robitl odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Trzeba tyle skrócić żeby projektor był odpowiednio blisko odbłyśnika i dodatkowo zmieściło się "nowe" mocowanie do nasz projektorów. Nie za dużo bo otwór do którego jest oryginalnie przykręcona soczewka nie jest do końca a wierci się w tym koszmarnie bez wiertarki stołowej i dobrych wierteł. Jak mi się jutro uda to zrobię fotki i zobaczysz jak wygląda to moje "druciarstwo" .
  7. robitl odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A do b5 też można takie kierunki? Zawsze trzeba rzeźbić. Najlepiej z długiej śrubki uciąć łepek i wygiąć tak żeby pasowała w "oczka" projektora, i wkleić w oryginalne mocowania które trzeba przyciąć a projektor przykręcić dwoma nakrętkami jedna od góry druga od dołu. Przynajmniej ja tak robię
  8. koledzy pomocy Syn urodził mi się 26.12.2015r. przyszła pora na szczepienie i nie wiem jakie szczepionki wybrać płatne: 6w1 lub 5w1, czy może bezpłatne? Nie chodzi mi o cenę tylko o bezpieczeństwo dziecka.
  9. podłokietnik jest ten sam, tunel środkowy jest inny.
  10. robitl odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    1.9 czy 2.5?
  11. nie climatronikiem tylko Vagiem. trzeba mieć interfejs i program diagnostyczny. odezwij się na PW to coś ogarniemy
  12. http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=9
  13. zmieniarka w lewym schowki w bagażniku, sub też po lewej ale ukryty pod tapicerką boczka bagażnika(między zmieniarką a oparciem kanapy).
  14. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306573-odszkodowanie-po-kolizji-szkoda-calkowita-audi-a4-b5/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/307997-wypadek-w-holandii-czy-kosztorys-nie-jest-zanizony/
  15. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234071-blow-off-w-audi-a4-b6-18t-150km/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18460-all-b5-montaz-blow-offa-do-18t/
  16. tak jak kolega wyżej napisał Quattro=tiptronic, ośka=multitronic. zasada ta jest niezmienna niezależnie od tego co napiszą w jakiś fachowych pismach, bo ja się ostatnio spotkałem w motorze lub auto świecie ze stwierdzeniem odnośnie b6: radzimy uważać na egzemplarze ze skrzynią automatyczną bo niektóre auta z napędem Quattro również posiadają awaryjną skrzynię multitronic, i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać
  17. robitl odpowiedział(a) na syndykat3 temat w 1.9TDI
    zrób te logi i nie sugeruj się chwilowym spalaniem w diagnozowaniu problemu.
  18. robitl odpowiedział(a) na robitl temat w Audi A4 B5
    oznaczenie inne, ale jak wiadomo w audi różne dziwne rzeczy da się połączyć w całość;d
  19. witam, czy skrzynia zf 5hp19 od benzyny 1.8t podejdzie do benzyny 2.4 v6??
  20. robitl odpowiedział(a) na Bartekbula temat w Audi A4 B8
    w sumie nie znam się na b8 może jest tam jakiś magiczny mechanizm elektryczny, ale może po prostu spadła ci linka od klamki?? zdejmij boczek i sprawdź.
  21. robitl odpowiedział(a) na syndykat3 temat w 1.9TDI
    logi same w sobie są banalne do zrobienia ważne żeby wiedzieć jakie bloki sprawdzić. a analizę ci zrobią chłopaki w odpowiednim dziale.
  22. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.