Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodzyn889

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rodzyn889

  1. Majster Domin kazał ale normalnie wszystko jest wysterowane. Tylko teraz walcze z lędzwiami oraz modułem komfortu ;/ Dzień gąbki w tyrze dzisiaj Na dniach wpada grill z S4 + dokłądka zderzaka z Cupry, oraz pare modów + nowe dumas i sprzegło, uszczelniacz W/K, zawias przód wszystkie elementy gumowo metalowe zawieszenia robie, geometria, podbora wału, łożyska McpHersona i coś tam jeszcze nie pamiętam teraz O takie z nudów w pracy Walka z Grillem do wyboru kilka wariantów: Wyszło jak zwykle
  2. Wymieniając rozrząd w ASO VW które nie ma autoryzacji na audi nie będziesz mieć gwarancji na podstawie fv, wiec nie wato.
  3. Panowie zakupiłem lakierowaną org nakładke na tablice do A4 B7 niestety nie pasuje do mojego grila ;/ Jakieś rady? Czy musze kupić zwykłą szara?
  4. W leonie walczyłem z wymianą oleju w skrzyni i nie polecam wymiany na inny niż org, kosztuje więcej ale warto! Na castrolu przy wbijaniu biegów zgrzytało, a na Fuchs gdy zimny ciężko wchodziły biegi, na org jest pięknie
  5. rodzyn889 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mam tył 255 we wtorek moge zrobićfoto bez koła, przód 312
  6. nie ma takiego numeru ;/ a szukam warsztatu do regen sworzni.
  7. rodzyn889 odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Panowie czy ktoś montować takie ledy w kratkę zderzaka s line ? Zastępują one Halogen Drl ale jako mgielne, wiec jak zrobić : Drl zapala kratkę led a włącznik mgielnych zapala stary Drl w reflektor ze ? Czy ktoś to ma jak to działa chciał bym wiedzieć co tracimy a co zyskujemy dzięki temu ? EDIT: DOKSZTAŁCIŁEM SIĘ, PONIŻEJ FOTO DO SLINE:
  8. Łowicz :] iście szatański plan ale toto nie wejdzie bez uszkodzeń ;/ , 19" X5 alloys 9 J przód 10 J tył, zawiecha s-line
  9. Ja również podzielę się obecnymi wynikami . Dzisiejszymi . 2.0 tdi 170km quattro, 17"/225/45 Trasa A2 3 bramki po drodze 900 km na pełnym baku 62l chyba weszły do odbicia . Średnie chwilowe 6.1 do 7.2 w zależności od ukształtowania terenu,cały czas tempomat trochę zwolnień i przyspieszenie wiadomo jak ktoś blokuje lewy . Przy prędkości do 120 można zrobić ponad 1000km ale to dwa dni by człowiek jechał Miasto trochę trasy warszawa głównie dojazdy do pracy kilka km to 600 km na pełnym baku myślę że maks. Jeszcze nie o pracowałem tego parametru.
  10. Witam podepnę się pod temat. Po wczorajszym demontażu foteli S-LINE przestało działać ustawianie lędzwi (elektryczne) nie słychać silnika więc nie ma prądu, wtyczki podpięte. Czy to trzeba kodować każdorazowo jakoś czy musze patrzeć wiązke? Palił się AIRBAG błąd wykasowalismy. Podgrzewanie normalnie działa. Zaznaczę, że błędy zostały skasowane.
  11. Kupiłem od kolegi z forum, polecam śmiga aż miło cena nie boli
  12. Elektryka na tył zapięta, niestety przełącznik 4x który kupiłem ma uszkodzną blokade tylnych szyb Sieman ma mi go wymienić jak będzie mieć inny. Męczylismy się chyba 7 godzin nad całością i DZIĘKI BOGU Domin telefonicznie pozwolił nam ominąć MCE i poszło już z górki Rączki do korber na sprzedaż i korby, oraz boczki pod elektryke bez instalacji do wzięcia, nie mam postów wieć narazie nie wystawie w giełdzie. - Do tego nowa pokrywa zaworów oraz zamówione maskownice silnika.
  13. Będę i ja przywiozę jakieś gifty firmowe może chętni będą na to za friko
  14. Rozumiem po ciszy w postach, że nikt tego nie potrafi? Więc temat raczej do kosza
  15. Super projekt szkoda, że zdjęcia nie działają
  16. zalezy co mają robić i dla kogo Po znajomości do 1000zł za KPL usługe, dla klienta z drogi z 400zł więcej
  17. Dwa tygodnie temu skończyłem Władca Pierścieni Cień Mordoru polecam wszystkim . A już niedługo gra na którą czekam kolejny rok Metal Gear Solid 5
  18. Dobre opinie ma ABturbo i STSturbo, lecz mi w ARL nie ogarneli tematu. Na forum leona najlepiej robił turbiny BARTPOL Tuning, turbo z ARLA tylko on umiał wyregulować. Z ostrowa czy skąś..
  19. Witam, podpinam się do tematu jaki koszt zrobienia 4x szyby w sedanie? Przód lekko, tył mocniej ale żeby coś tam było widać przez nie
  20. Witam, czy ktoś w Warszawie ma możliwość nagrania mapy 2014 dla RNS-E posiadam obraz iso i mds, lecz na laptopie za pomocą programu imageburn nie da się tego wypalić, cały czas widnieje jako aktualizacja a nie mapa :/ BookType LiteOn, DVD-ROM, płyta Verbatim DL DVD+R Kto kiedy gdzie i jaki koszt?
  21. Witam założyłem dzisiaj zmieniarke jeszcze jej nie zakodowałem, kable są miejsce jest ale cały czas swieci nawet po zamknięciu samochodu . Dlaczego tak się dzieje ? :/
  22. Przepiękny też szukałem GTI, ale ceny od 60k za jakiś lepszy setup więc narazie nie ma
  23. byłem w tyrze, jutro się skontaktujemy
  24. Panowie czy komuś zaczęło auto nadmiernie kopcić po DPF cut? Rozmawiałem dzisiaj na temat terminu i powiedzieli mi ze po tym zabiegu auto może puszczać dymka ;/ Obecnie mi nie kopci i nic sie nie dzieje. http://www.autokat-katalizatory.pl/ http://www.skup.katalizatorow.pl/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.