Treść opublikowana przez bartekzks
-
B7 Crew
Hej a powiedz mi skąd dorwałeś wtyczki do tych blend ja mam jedną a na druga poluje ... Nie mas zmoże jednej an sprzedaż ?? Lub ktoś ma ?? PŁACĘ JAK ZA PREZYDENTA !! kurde zajrzę po obiedzie, bo chyba mi się jeszcze jedna przewinęła gdzieś - to ta, co jem ostatnio znaleźć nie mogłem ale to damznać... blendy to do halogenów masa wiadomo, a plus z obydwóch do sygnału przy mce - najlepiej przez przekaźnik puścić, co by świeciły tylko przy CLH, a nie przy każdym włączaniu halo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk I jak tam ?? Udało się znaleźć dziadostwo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://www.facebook.com/Audi-A4-Kujawsko-Pomorskie-254511904584483/
-
B7 Crew
Panowie pytanie !! Mam A4 B7 wersja USA Tam są inne kluczyki ( jest czerwony przycisk na obudowie PANIC) i inna częstotliwość 315mhz Mój kluczyk ma nr 8E0837220R a znalazłem 8V0837220A (niby wersja USA ) tu link : http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-audi-8v0837220a-klucz-pilot-usa-i5605018176.html Są też inne : 4F0837220AG , 4F0837220A , 8X0837220A http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28822414&order=pd&string=kluczyk+usa&search_scope=userItems-28822414&bmatch=base-relevance-uni-1-5-0510 myślicie ,że będą ok ??
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Dobrzy chiptunerzy
G-Lab https://www.facebook.com/glabpl btw. U mnie BRK podejście drugie dzisiaj od rana walczą puki co tel nie dzwoni .....
-
Instalacja gazowa do silnika A4 B7 2.0 TFSI
To zależy od instalacji jak ma fazę ciekłą nie musi pobierać benzyny
-
Instalacja gazowa do silnika A4 B7 2.0 TFSI
A pobiera Ci sam Gaz czy GAZ i PB też ??
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
Witam . Można widzieć gdzie robiłeś korektę ?? Bo widzę ,że z moich okolic a robota BDB też bym się wybrał Pozdrawiam
-
Szklanka HPFP informacyjnie
Nie wiesz czy była konieczności Ty ślepy chłopie jesteś ?? Wdziałeś nową jak wygląda ?? Ta Twoja to szrot , ciesz się i dziękuj losowi ,zdążyłeś bo byś dopiero miał koszta...
-
Montaż zaworu upustowego BOV
Dobrze wiedzieć mam zamontowany ten sam i na razie ze względu na wsadzone większe wtryski i regulator ciśnienia paliwa czerto barowy tylko chwile słyszałem na postoju jak robi robotę i już był miło , ale w tym tyg. po wystrojeniu sprawdzę jak syczy już nawet wiem gdzie mam upatrzony dobry tunel
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Takie małe pytanko do Ciebie, jak się sprawuje ten motor? Jakie ma wady? Na co uważać przy zakupie? Pytam ponieważ też rozglądam się za b7 2.0TFSI Quattro Z tym, że ja myśle też nad instalacją LPG. Bo jednak koszta jeżdzenia na samym PB przy 200KM są podejrzewam spore bo 10l to napewno wychodzi Ale żeś znalazł miejsce na takie pytanie, ja jak kupowałem samochód to wpierw 3 miesiące siedziałem po forach i CZYTAŁEM o wadach i zaletach, a Ty wjeżdżasz z buta do czyjegoś tematu z takim pytaniem bierze olej... to tyle jeżeli chodzi o większe wady w porównaniu do innych katastrofalnych silników tego modelu. Podletnku elpidżi też nie założysz bo albo nie ma albo instalacja jest zbyt droga i nieopłacalna, polecam dalej jeździć struclem w 1.8turboLPG albo kupić 1.9miroTDI jak 10l/100 przy 200km Cię przeraża Nie każdy bierze olej JAK DBASZ TAK MASZ , i trzeba pilnować popychacz pompy paliwa bo nie wymieniany kończy się drogą awarią .... Co do LPG jak kolega pisze chcesz LPG myśl o 1.8 T ten motor wręcz uwielbia GAZ
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko znajdź 300 Z S4 to raz na jakiś czas wypływa czatuje już chwile ....
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Znajdź za 500 cały pogratuluje zobaczysz jak będziesz przeglądał allegro , ebay jakie są ceny i ile jest używek .....
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Niby tak ale kupujac sam zderzak, grill mozesz celowac od razu w S4 ktos niedawno sprzedawal na forum chyba za 500zl Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk Grill S4 do B7 za 500zl ??? Pokaż mi to z 5szt kupie od razu ... Chyb a jakiś połamany był ....
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
Kratki owszem , ale halogeny zostają są takie same
-
B6 DIVISION
Jakiś nr lub jak to wygląda ?? Gdzie szukać ?? Przy ori sprężynach to było na pewno nr mogę napisać w poniedziałeknaciepane z GT-I9195 Będę bardzo wdzięczny tu lub na pw poproszę o te nr Pozdro
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Przecież W IC można je kupić i to za grosze sam mam takie i polecam
-
B6 DIVISION
Jakiś nr lub jak to wygląda ?? Gdzie szukać ??
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Panowie pytanko o te "słynne " podkładki na tył do podniesienia zawieszenia ich nr to 8E0 512 145 tak?? Ile ich się daje jedna czy dwie i gdzie pod czy nad sprężynę ?? Pozdrawiam
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam Panowie pytanko kto wie gdzie mi zrobią turbo k03 hybryda na RS6 z kutym kołem kompresji tak jak ma kolega krzysiekvtec bo niestety Krzysiek nie pamięta jedynie wie ,że gdzieś w Rzeszowie
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam Ja do BRK się zraziłem po tym jak nie ogarnęli mi mojego auta w trakcie swapu był problemy z pompą paliwa ( miałem 2.0 TFSI teraz 1.8 T ) silnik w aucie wszystko podłączone tylko z ta pompą był problemy mieli wystroić( bo większe wtryski wpadły przy okazji i parę innych pierdół ) i chipa zrobić NIE OGARNĘLI !! Fakt nie wzięli ani grosza ale nie potrzeby przestój był .... Teraz jak odsapnę finansowo na CHIPA jadę do Strefa Tuningu , Soft Caru lub V Tech pomorze ( przy okazji maja rolki 4x4 ) A co do Brodnicy o ile dobrze kojarzę bo słyszałem ,że ten koleś robi tylko CHIPY i seryjnych motorów jak masz turbo lub coś zmienione na większe to nie ruszy ( o ile to ten bo może jest więcej firm w mieści ) Pozdrawiam
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeśli można jak to zrobiłeś ?? Byłem pewny ,że w B7 nie da rady OPS'a mieć