Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartekzks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartekzks

  1. Witam mam pytanko czy do silnika AJQ któreś z tych wtrysków pasują ( czy może te i te będą ok) ?? : http://allegro.pl/wtryskiwacz-bosch-0280156063-393cc-12ohm-ev1-1-8t-i5759665776.html lub http://sidmotorsport.pl/pl/wtryskiwacze/2080-wtryskiwacz-430cc-bosch.html jeśli nie te to jakie?? Pozdrawiam
  2. Ktoś u nas to forum robi TIP'y do 1.8 T ??? Któryś z tych jest coś warty ??? http://allegro.pl/motoryzacja?id=3&order=p&string=1.8T+TIP&search_scope=category-3&bmatch=s0-aut-1-4-0907
  3. Ja mam samo poziom, spryski , doświetlanie zakrętów wszystko ORi według VIN'u jak rozkodowałem
  4. bartekzks odpowiedział(a) na Bartek29 temat w Kujawsko-pomorskie
    Ok, ale to zajmie bo teraz u mnie SWAP będzie to może dopiero pod koniec roku będą fundusze na jakaś "zabawę"
  5. No ja mam BIXA skrętnego i mam A4 B7 USA więc były chyba jednak
  6. Hej jakiej to firmy lampy?? Ile dałeś?? i gdzie jeśli można spytać ?? Jakiś link mogę prosić ?? Pozdrawiam
  7. bartekzks odpowiedział(a) na Bartek29 temat w Kujawsko-pomorskie
    Nie zawiedziesz się
  8. Da się wymienić same tuleje nie trzeba wahacza kupować
  9. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby ktoś szukał mam takie plastiki z diodami na zbyciu
  10. bartekzks odpowiedział(a) na LKTL temat w 2.0T
    Mogę pomóc ! Mam na zbyciu BPG
  11. Nie wiem jak w B6 ale u mnie w B7 da rade dojść do czujników z tyłu bez ściągania zderzaka z kanału lub trzeba by się położyć można też kucnąć i na ślepo "wytknąć" (przynajmniej do skrajnych lewego i prawego bo ostatnio mi jeden padł i teraz latam z czarną plamą )
  12. Witam mam do wysłania przedni zderzak z A4 b7 z grillem czy ktoś z was już wysyłał i wie jaki kurier i za ile to przewiezie lub ma może ktoś podpisana umowę z firmą kurierską ( Bym podrzucił spakowany zderzak i zapłacił za wysyłkę i za fatygę coś też dorzucę) ??? Pozdrawiam
  13. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok , jak jutro skończę to porobię i wstawię , od razu będzie zmiana przodu ze zwykłego B7 USA na S4 z czarnym grillem
  14. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja icka mam z FMIC.PL a sylikony i rurki od tego kolesia tanio ma : http://allegro.pl/show_user.php?uid=23336211 i jak dotąd wydałem : 400zł - intercooler 270- rurki i sylikony i jutro mam nadzieję skończyć u Siebie montaż
  15. bartekzks odpowiedział(a) na Bartek29 temat w Kujawsko-pomorskie
    No jest trochę więcej roboty ale ja u Siebie dokonam chwilowej "kastracji " napędu na ośkę ,żeby właśnie na CHIPA do nich się udać , w tym tyg mam nadzieję dokończyć montaż ICKA i będziemy działać w tym kierunku
  16. Te same są może spokojnie brać
  17. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No jak dla mnie Avus lepiej wygląda
  18. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz frotkę tego elementu bo jestem w trakcie montażu centralnego ICKA u Siebie właśnie , co zostanie idzie na sprzedaż
  19. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Allegro , ASO lub ktoś z forum na bank ma ja mogę poszukać w piątek bym wiedział czy mam jak coś
  20. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E1 959 903 B 5PR
  21. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Oczywiście wersja bez PDC : https://www.google.pl/search?q=rs4+b7&biw=1920&bih=927&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIoI3Aupu7yAIVxbxyCh2Wnw5L#tbm=isch&q=rs4+b7+front&imgrc=4BDIXtK9lUZutM%3A
  22. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pierwsza lepsza z gogle tu masz z PDC wersje widać czujniki obok tablicy : https://www.google.pl/search?q=rs4+b7&biw=1920&bih=927&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIoI3Aupu7yAIVxbxyCh2Wnw5L#imgrc=sB3hA8cx5iBxDM%3A
  23. bartekzks odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Grill z RS'a pasuje do zderzaka S line /S4 do zwykłego nie no chyba ,że po jakieś rzeźbie, otwory są na czujniki PDC kupujesz mocowania czujników, odpowiednią blendę w zależności czy chcesz mieć PDC przód to są otwory lub nie to wtedy nie ma, a kratka halogenów niestety nie pasuje ani do zwykłego ani do S line/S4 tylko do RS'a ( wiem bo mam takie kratki na zbyciu kupiłem do zderzaka S Line / S4 i leżą , nikt przypadkiem nie potrzebuje ?? )
  24. bartekzks odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    17.05 zł według : http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/
  25. Wiązki to kolega KAJU z forum klepie ja ma od niego właśnie do PDC i polecam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.