Treść opublikowana przez Gac3k
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
Kto ma piniądz niech kupuje http://www.ebay.de/itm/AUDI-EUROPA-DVD-Navigation-Plus-Nav-RNS-E-Update-8P0-060-884-CB-8P0060884CB-2015-/381127725652
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
Lektora dogrywa się do iso mapy. Ja mam 2014 mapkę + pl lektor ręcznie dograny. Instrukcja gdzieś w googlach na początku
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Obie felgi są piękne
-
[B6 AWX] srebrny avancior
Piękna felga
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
Siema Super furka, ładnie się prezentuje w letnim setupie. Mam pytanie odnośnie pokrętła świateł. 1) Wymieniałeś całość czy wymieniałeś tylko pokrętło ? Gdzie takie dostać ? Masz numer i możesz podać koszty ?
-
Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
Tutaj się z tobą nie zgodzę. Mam ledy od kolegi tomnik z forum, założone w oświetlenie rejestracji i postojówki od prawie roku i żadnych błędów. Dodam jeszcze, że ledy były tańsze niż filtr CAN podany w pierwszym poście. nie mówiłem o module robionym przez tomnika tylko ogólnie o żarówkach dostępnych w sklepach/allegro ... Chyba troszkę przespałeś w tym temacie. Faktycznie niektóre ledy wywalają błąd. Ale są ledy z oporniczkiem + radiatorkiem, które nie generują. Z tego co znalazłem w mojej historii allegro to zakupiłem LEDY do tablicy rejestracyjnej na tej aukcji : http://allegro.pl/c5w-rurkowa-dioda-led-36-mm-audi-bmw-vw-can-w-wa-i5697982568.htmli nie mam żadnych błędów.
-
Wymiana Oleju 10-W40 na Valvoline 10-W60
Ale chyba zimą gorzej...
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Piękna. Ale ma tych pstryczków elektryczków
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
W VCDS jest test zegarów i tam masz 'GONG' - powinien być dźwięk. Wyłączenia dźwięków przynajmniej w B6 nie widziałem. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi
-
-10 a temperatura silnika
Taki trik stosują np. taksówkarze aby auto szybciej się grzało np. w duże mrozy jeżdżąc po mieście.
-
-10 a temperatura silnika
Dodatkowo napiszę iż jak nie ma osłon pod silnikiem/skrzynią to tylko gorzej z wychładzaniem jest i niedogrzewaniem
-
-10 a temperatura silnika
Termostat do wymiany na nowy wahlera no i ewentualnie tekturka przed chłodnicę albo jakieś tworzywo sztuczne najlepiej
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
+1 ogólnie A4B6 z 1,9 TDi to super auto a jeśli ma do tego quattro to już w ogóle mistrz Dokładnie, moja A4 B6 1.9 AVF ma 290 000km i jest perełka!
-
Gniazdo Fakra do GPS
Ok, myślę że uda mi się przedłużkę wykonać dzięki za info.
-
Gniazdo Fakra do GPS
A gdzie znajduje się sprzętowo nawigacja BNS 4.2 ? W bagażniku ?
-
Gniazdo Fakra do GPS
Panowie, a czy ktoś montował RNS-E w samochodzie z BNS 4.2 ? Chciałbym użyć wbudowaną ORI antenę dachową w której jest chips GPS. Pomoże ktoś ?
-
Poradnik - Jak usunąć błąd spalonej żarówki po zastosowaniu diody LED w podświetleniu tablicy rejestracyjnej
a nie łatwiej kupić diody CAN do tablicy rejestracyjnej ?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
po wiela?
-
Dziwne trzy błędy po skanowaniu...
i jak pomogło ?
-
...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
grubo ponad 100
-
Audi A4 B6 BDV by Boski Mario ;)
Fajne zdjęcia. Elegancko się prezentuje. Będziesz wrzucał dodatkowe osłony w komorze silnika ? Ja chyba po nowym roku zasponsoruję sobie.
-
Dziwny dzwięk z okolic konsoli
Siema, a przełącz zmieniarkę na np radio, wyłącz radio itd. Ja mam delikatne buczenie jak mam zmieniarkę Yatour podłączoną i kiepskiej jakości MP3.
-
Dziwne trzy błędy po skanowaniu...
Usuń błędy. Przejedź się kilka km i przeskanuj ponownie. Widzę że miałeś słabe zasilanie. Pierwszy błąd (solenoid) to błąd poduszki pod silnikiem - jedna z tego co się dowiedziałem ma czujnik - albo wtyczka albo przewód albo czujnik padł. Zacząłbym od wyczyszczenia wtyczki i sprawdzenia czy nie zaśniedziały wtyki. Z innego forum: " W skrócie: Do mocowania tego silnika są użyte dwa (lewy, prawy) elektrozawory sterowane z komputera. Pewno troche kilometrow auto juz ma i ktorys pada/padł. Wyczytałem gdzieś, że nie należy się tym specjalnie przejmować...."
-
Wymiana buzera/gongu w zegarach B6/B7
Dziś wykonałem 2 czynności: 1) Polerka szybki - wyszło super 2) Instalacja nowego buzzera - wykorzystałem głośniczek do płyty głównej komputera Wszystko działa jak należy. Lutowałem zgodnie z polaryzacją z tego wątka. Głośniczek minimalnie ciszej działa ale za to nie denerwuje tak bardzo i nadal jest dobrze słyszalny Dzięki za poradnik przydał się!
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
na bogato piękna kiera