Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gac3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gac3k

  1. Kto ma piniądz niech kupuje http://www.ebay.de/itm/AUDI-EUROPA-DVD-Navigation-Plus-Nav-RNS-E-Update-8P0-060-884-CB-8P0060884CB-2015-/381127725652
  2. Lektora dogrywa się do iso mapy. Ja mam 2014 mapkę + pl lektor ręcznie dograny. Instrukcja gdzieś w googlach na początku
  3. Piękna felga
  4. Siema Super furka, ładnie się prezentuje w letnim setupie. Mam pytanie odnośnie pokrętła świateł. 1) Wymieniałeś całość czy wymieniałeś tylko pokrętło ? Gdzie takie dostać ? Masz numer i możesz podać koszty ?
  5. Tutaj się z tobą nie zgodzę. Mam ledy od kolegi tomnik z forum, założone w oświetlenie rejestracji i postojówki od prawie roku i żadnych błędów. Dodam jeszcze, że ledy były tańsze niż filtr CAN podany w pierwszym poście. nie mówiłem o module robionym przez tomnika tylko ogólnie o żarówkach dostępnych w sklepach/allegro ... Chyba troszkę przespałeś w tym temacie. Faktycznie niektóre ledy wywalają błąd. Ale są ledy z oporniczkiem + radiatorkiem, które nie generują. Z tego co znalazłem w mojej historii allegro to zakupiłem LEDY do tablicy rejestracyjnej na tej aukcji : http://allegro.pl/c5w-rurkowa-dioda-led-36-mm-audi-bmw-vw-can-w-wa-i5697982568.htmli nie mam żadnych błędów.
  6. Ale chyba zimą gorzej...
  7. Piękna. Ale ma tych pstryczków elektryczków
  8. W VCDS jest test zegarów i tam masz 'GONG' - powinien być dźwięk. Wyłączenia dźwięków przynajmniej w B6 nie widziałem. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi
  9. Gac3k odpowiedział(a) na jacekstce temat w 2.0TDI
    Taki trik stosują np. taksówkarze aby auto szybciej się grzało np. w duże mrozy jeżdżąc po mieście.
  10. Gac3k odpowiedział(a) na jacekstce temat w 2.0TDI
    Dodatkowo napiszę iż jak nie ma osłon pod silnikiem/skrzynią to tylko gorzej z wychładzaniem jest i niedogrzewaniem
  11. Gac3k odpowiedział(a) na jacekstce temat w 2.0TDI
    Termostat do wymiany na nowy wahlera no i ewentualnie tekturka przed chłodnicę albo jakieś tworzywo sztuczne najlepiej
  12. +1 ogólnie A4B6 z 1,9 TDi to super auto a jeśli ma do tego quattro to już w ogóle mistrz Dokładnie, moja A4 B6 1.9 AVF ma 290 000km i jest perełka!
  13. Ok, myślę że uda mi się przedłużkę wykonać dzięki za info.
  14. A gdzie znajduje się sprzętowo nawigacja BNS 4.2 ? W bagażniku ?
  15. Panowie, a czy ktoś montował RNS-E w samochodzie z BNS 4.2 ? Chciałbym użyć wbudowaną ORI antenę dachową w której jest chips GPS. Pomoże ktoś ?
  16. grubo ponad 100
  17. Fajne zdjęcia. Elegancko się prezentuje. Będziesz wrzucał dodatkowe osłony w komorze silnika ? Ja chyba po nowym roku zasponsoruję sobie.
  18. Gac3k odpowiedział(a) na Docki95 temat w 1.8T
    Siema, a przełącz zmieniarkę na np radio, wyłącz radio itd. Ja mam delikatne buczenie jak mam zmieniarkę Yatour podłączoną i kiepskiej jakości MP3.
  19. Usuń błędy. Przejedź się kilka km i przeskanuj ponownie. Widzę że miałeś słabe zasilanie. Pierwszy błąd (solenoid) to błąd poduszki pod silnikiem - jedna z tego co się dowiedziałem ma czujnik - albo wtyczka albo przewód albo czujnik padł. Zacząłbym od wyczyszczenia wtyczki i sprawdzenia czy nie zaśniedziały wtyki. Z innego forum: " W skrócie: Do mocowania tego silnika są użyte dwa (lewy, prawy) elektrozawory sterowane z komputera. Pewno troche kilometrow auto juz ma i ktorys pada/padł. Wyczytałem gdzieś, że nie należy się tym specjalnie przejmować...."
  20. Dziś wykonałem 2 czynności: 1) Polerka szybki - wyszło super 2) Instalacja nowego buzzera - wykorzystałem głośniczek do płyty głównej komputera Wszystko działa jak należy. Lutowałem zgodnie z polaryzacją z tego wątka. Głośniczek minimalnie ciszej działa ale za to nie denerwuje tak bardzo i nadal jest dobrze słyszalny Dzięki za poradnik przydał się!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.