Treść opublikowana przez M@rcin
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
17?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
hm, to może jednak ta środa ?
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
fajna rs'ka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi też obojętne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
właśnie, byłbym zainteresowany- Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania
Super rozwiązanie, jeśli faktycznie nie da się go obejść- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mam nadzieje, że wszyscy się pojawią co dotychczas przyjeżdżali na spoty- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podbijam pytanie Co robimy w niedzielę? Jakiś bar czy coś w tym stylu(może w tarasach jest jakaś dobra miejscówka ?) coby nie stać tak na parkingu w "świątecznego śledzikowego spota" ? Ktoś coś? Nie było mnie ostatnio na spocie, a może już coś było gadane .- Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
w tym temacie posty da się czytać nie będąc zalogowanym na forum, także co poniektórzy igrają z ogniem- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie. W pierwszym poście jest cały harmonogram do końca (tego) roku . Co tu taka cisza Wybieracie się na tego spota czy nie, bo jak ma być 3 osoby to może przełożyć.- który przysporzy mniej problemu 1.9 tdi czy 2.0 tdi ?
Czy ja wiem czy taki tańszy.... Ja 5 miesięcy szukałem A3/A4 z 1.9 bez DPF w mojej okolicy i zapłaciłem więcej niż rynkowa cena A4 z silnikiem 2.0 Na rynku jest wysyp 2.0 140KM i to one są tańsze. Większość nie decyduje się na ten silnik z racji różnych przesłanek.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spota. Miło było poznać 'nowych'- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to i ja też może wpadnę- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spokojnie zielona insignia nadabia podwójnie, nie zbiednieją . Co przejeżdżam przez Jana Pawła albo Janowską to mają kogoś- B7 BRB - Zwykły Szarak :)
ile " fele i jakie ET?- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja też dziś odpadam, parę rzeczy na jutro muszę dokończyć- Tylne światła LED do Audi A4 B7
wg mnie do kitu. Nie lepiej kupić moduł DRL?- Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
może ktoś ogarnięty napisać jaki wpływ na kulturę pracy zawiechy/amora mają zużyte odboje?- Jaki Wosk na zimę ?
Również polecam fusso- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bix i czarny grill robi robotę- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,1000-konne-rs6-dtm-zostalo-skradzione-i-spalone- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
gratulacje- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki za spota, do następnego- Kierownica obraca się z oporem
mam to samo ... - Projekt AntyTheft - blokada uruchomienia nie do zlamania