Treść opublikowana przez pezet202
-
[B6 AVF] Audi by Lukas LZ9W sedan LB
Ładna sztuka Pomału a do przodu i mody zrobisz jakie chcesz, pamiętaj wszystko żeby się Tobie podobało
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
-
[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian
Piękna sztuka powodzenia w modach i zapraszam do mnie
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
-
Spoty Przemyśl
Ja będę miał wolne, a co myślisz o spocie?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Jako że dużo osób pisze do mnie odnoście ściemy lamp i xenon, poniżej zamieszczam zdjęcia i filmiki jak zestaw HID NOXON 5000K świeci Ja jestem bardzo zadowolony Dwa pierwsze zdjęcia jak żarnik się rozgrzewa (barwa pod niebieski), dwa kolejne zdjęcia jak żarnik jest już rozgrzany (barwa pod biały z lekką poświatą niebieskiego) Filmik jak żarnik jest już rozgrzany. MOV_0369.mp4
-
Spoty Przemyśl
Sylwek nie pomogę bo DP nie mam i się nie znam Ale wiez ze w DigiSoft w Przemyślu dobre rzeczy robią z kompem a aucie. Zawartość dodana 2 minutes later Daniel nie ma sprawy. Jestem Technik elektronik więc lubię się bawić w takie rzeczy Jak przyjdzie ciepło to ogarniemy temat.
-
Spoty Przemyśl
Również dziękuję Panowie za spota Sylwek spoko, nic się nie stało. Wiadomo w pracy jest różnie. Następnym razem. NA wiosnę coś pomyślimy. Możecie wpaść do mnie, grilla się zapali, i można coś modzić. Daniel jak będziesz chciał to ogarnę Ci podświetlenie w drzwiach, lampkę białą tylko niech ciepło przyjdzie. Szybko pojechałeś, my jeszcze do 18:30 byliśmy Zawartość dodana 0 minutes later Kamilos ja dopiero teraz przeczytałem wiadomość, ale i tak nie miał bym skąd miernika skombinować. Audiczka poszła?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Dzięki Soczewek i kierunków nie malowałem bo tak bardziej mi się podoba każdy robi pod siebie
-
Spoty Przemyśl
O proszę, chłopaki już dzisiaj w galerii byli pewnie maszyny szorować na myjce na jutrzejszy spot
-
Spoty Przemyśl
Spoko, mi pasuje Panowie mi nie świeci jedna żarówka w podświetlaniu rejestracji. Styki się przepaliły. Kupiłem używaną ale sprawną listwę oświetlenia, to może byśmy wymienili, bo zacząłem rozbierać tapicerkę klapy ale nie wiem jak całkiem ją ściągnąć żeby dostać się do listwy. I od razu jak uda się nam wymienić to byśmy ledy założyli bo mam od użytkownika Tomnik i czekają na montaż w oświetleniu rejestracji.
-
Spoty Przemyśl
Musze do Kamila zadzwonić czy sprzedał audi, czy będzie na spocie Będziemy mieli rodzynka - audi a3 - z rodzynką - moja żonka fanka audi też chciała się przyłączyć Panowie a jak będzie lało tak jak dzisiaj to gdzie proponujecie spotkanie?
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Dzięki serdeczne
-
[AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
NICE NICE Powodzenia w modach i zapraszam do mnie
-
B6 by Adasko- S Line/BiX/RNS-E/RS6 18"/Gwint FK/
Super kolor Pozdrawiam i powodzenia w modach i zapraszam do mnie
-
[B6 AVF] CARACTERE 1.9 AVF by Adakiahz
Niezła sztuka Zapraszam do mnie
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Piękna sztuka Zapraszam do mnie
-
A4 B6 by SuperMan
Zapraszam do mnie, może znajdziesz jakieś inspiracje
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Nieźle nieźle, pomału a do celu Zapraszam do mnie
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Zajeb........... sztuka Taki rodzinny Avant marzy mi się taki, ale ciężko by było z kasą Zapraszam do mnie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Niezłe mody, warto poczytać i coś się dowiedzieć. Zapraszam do mnie
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Dodałem trochę nowych fotek także zapraszam
-
Spoty Przemyśl
Napisałem na spotach Rzeszów że zapraszamy za tydzień do Przemyśla
-
Spoty Jarosław i okolice stacja Wierzbna BP
Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Panowie za tydzień w niedziele tj. 05.02.2016r. o godz. 16:00 robimy mały zlot w Przemyślu na ul. Sanockiej na parkingu dolnym koło wyciągu narciarskiego, także zapraszamy chętnych