Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wujekmaciej

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wujekmaciej

  1. sprawdź jak pracuje cały wydech - czy nie siedzi za sztywno
  2. ogólnie to dość ciekawy przypadek Ogólnie każde drgania dowalają dwumas, uszczelniacz a w dalekiej przyszłości wał/panewki ja bym chyba wymienił skrzynię na inna...
  3. wujekmaciej odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    jak się wysypie daj znać
  4. wujekmaciej odpowiedział(a) na Krystian Kowalczyk temat w Audi A4 B5
    przekładniowy 75w90
  5. leśli kupiłeś leda, to okręć go o 180 stopni. Jeśli zwykła to sprawdź miernikiem czy prąd dochodzi do wtyczki i szukaj dalej..
  6. chwilowo może dać radę, ale to prowizorka
  7. szrot kolego i bierz z innego auta
  8. za 5 tys spokojnie zrobisz jeśli podłużnice całe Choć jeśli policzyliby wszystko na ori gratach to da się wyciągnąć więcej, ale może mocno zbliżyć się do szkody całkowitej. Wtedy wrak, akucja itp
  9. dokładnie. chyba cały mechanizm. na szrot kolego zajechać i kupić
  10. możesz poszukać na innych forach czy ktoś przypadkiem nie pracuje w ASO często takim tropem rozkodujesz auto i znajdziesz historię za niedużą kasę
  11. a takie duże miasto i ogólnie cisza.. ostatnimi czasy dość często bywam w szczecinie, ale widzę, że wszyscy wolą chyba w domu siedzieć
  12. zimne luty w liczniku do poprawy
  13. skoro szybę masz itak itak porysowaną to możesz polerować, chyba że nie chcesz robić kosztów dodatkowych to od razu nową. dobra szyba z uszczelką, wimianą i paskiem słonecznym do b5 kosztuje ok 300zł
  14. jeszcze raz czyścić odpływy. ewentualnie jest opcja że może uszczelka szyby popuściła i tam gdzieś woda idzie..
  15. wujekmaciej odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tak czy siak bez ściągania się nie obejdzie...
  16. ja wstawiłem zwykły blaszany zawiasik z metalowego i ogólnie działa, choć do "oryginału" trochę brakuje. Jest to najtańsza alternatywa
  17. tarcze zimermann + klocki ferodo
  18. może klocek się poluzował? btw. mam kompletny zestaw zaciski+jarzma 451+przewody i porządne klocki na sprzedać. jak coś to pw
  19. i jeśle chcesz mieć regenerowane to zrób to sam, jeden zestaw naprawczy ok 20zł, 4 piwka i trochę czasu i gotowe
  20. wujekmaciej odpowiedział(a) na Warson temat w Audi A4 B5
    sprawdź ciśnienie w oponach.
  21. wykręcając liczysz obroty i tyle samo wkręcasz. ot cała filozofia
  22. kup porządne wisko. ono chodzi mechanicznie i niezalażnie od immych układów silnika. za szybko się blokuje
  23. niby tak, choć np. u mnie nie ma problemu na jeździe z klimą na większych prędkościach. Może wcześniej ktoś jeździł na wodzie i chłodnica nie jest do końca drożna?
  24. dobrze gada. 100st to norma klimatronik lub vag prawdę powie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.