Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Sprawdziłeś fure VAGiem czy nie wykazuje błędów?
  2. Czyli jednak byłem w błędzie. A czy w takim razie jest jakiś sposób by zwiększyć doładowanie ?
  3. Fajne wozidło, oby służyło jak najdłużej
  4. Wg mnie, wydaje mi sie że spora część oleju z padniętej turbiny została w układzie wydechowym, a fakt że przegoniłeś auto skutkowało znacznym wzrostem temperatury w układzie wydechowym i tym samym olej po prostu zaczął sie spalać. Taka jest przynajmniej moja teoria.
  5. Witam szanownych kolegów, Nurtuje mnie jedno pytanie, czytałem gdzieś o modyfikacjach 1.8t a dokładniej o zaworze sterowania doładowania czyli N75, opisana tam była operacja zmiany seryjnego zaworka na ten od RS2 co miało na celu zwiększenie ciśnienia doładowania. Teraz nurtujące mnie pytanie, czy jest możliwość zmiany owego zaworu na inny, a jeśli tak to na jaki w 1.9 TDI 110km i czy przyniosłoby to zamierzony efekt czyli zwiększenie doładowania ?
  6. Aku do wymiany ewidentnie. Ja osobiście posiadam Centre i sobie chwale.
  7. Sprawdź, szczelność dolotu czy nie łapie lewego powietrza, może być również wina odmy, uszkodzonej przepływki, czujnika ciśnienia paliwa.
  8. Masz zamontowany podtlenek gazu, czy tylko PB ?
  9. Wydaje mi sie to oczywiste ale zapytam dla pewności, sprawdzałeś poduszki silnika ?
  10. Witam kolegę z okolic.
  11. Mam podobny problem w passacie b5, czasem sie zawiesi i tylko świeci bez przerywania. Wnioskuje że jest to uszkodzony przerywacz, w moim przypadku jest on zespolony z włącznikiem świateł awaryjnych.
  12. Wydaje mi się że nie ma sensu tracić kase na razie na hamownie, sprawdz w jakim stanie jest turbo i czy nie ma zbyt dużo oleju w wężu intercoolera.
  13. Zdejmij wąż od intercoolera i zobacz w jakim stanie jest wirnik sprężarki, sprawdź również czy są luzy.
  14. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na Mateuszek1001 temat w 1.8T
    No samochód zostawiłbym dla siebie wiec nie oszczędzałbym na tym. Obawiam sie tylko czy to tylko uszczelka pod głowicą, nie chciałbym sie naciąć na jakiegoś strucla. Co warto byłoby sprawdzić żeby upewnić sie czy to na pewno uszczelka? Oprócz białego dymu osadu w zbiorniczku płynu, rozmąconego oleju, i znikomego ciśnienia w cylindrach, są jakieś inne objawy uszkodzenia uszczelki ?
  15. A robiłeś pełną geometrie czy jedynie zbieżność? Zrób tak jak kolega goldi mówi i bd wiadomo czy to wina opon czy też geometrii.
  16. Mateuszek1001 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, Mam możliwość zakupu Audi A4 B6 1.8t, lecz problem jest z nią taki że ma wydmuchaną uszczelkę pod głowicą, przynajmniej tak sądzi właściciel. I teraz pytanie odnośnie przyczyny awarii, czy uszczelka mogła zostać wydmuchana tak sama z siebie czy musiał być jakiś powód, krzywa głowica bądź blok, ew pałowanie silnika?? Jaki orientacyjny jest koszt naprawy awarii, co trzeba wymienić oprócz samej uszczelki, będzie potrzebnie szlifowanie głowicy, jeśli tak to jaka jest cena takiego zabiegu, ewentualnie całej używanej głowicy? I czy wg was warto podjąć się naprawienia motoru czy lepiej się w to nie pakować ? Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam Mateusz
  17. Najpierw odepnij wtyczkę od czujnika temperatury silnika, jeśli wskazówka bd w tym samym miejscu oznaczać to będzie popsuty wskaźnik.
  18. W takim razie przepraszam Kolegę za wprowadzenie w błąd, byłem święcie przekonany ze pasują zamiennie.
  19. Reflektory pasują P&P.
  20. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na kuba14 temat w Audi A4 B6/B7
    Kluczyk potrzebuje baterii do potrzymania pamięci kodowania, jeżeli bateria padła trzeba będzie zakodować odnowa, tak sie stało w twoim przypadku. Jeśli nie posiadasz drugiego kluczyka to bedzie problem.
  21. Co 180kkm to możliwe jedynie na częściach zamontowanych w fabryce, osobiście nie ryzykował bym i wymienił przy 100 - 120kkm, co do oleju to właściwym do tego silnika jest 5w30.
  22. Prawdopodobnie wyczyszczenie styków pomoże. Żarówkę bez problemu wymienisz bez demontowania reflektora.
  23. Podstawa to podłączenie VAG, bez tego ciężko jest cokolwiek powiedzieć.
  24. Do sprawdzenia alternator, podjedz do jakiegoś warsztatu posiadający tester i bd wiadomo co sie dzieje, być może to któraś z diod prostowniczych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.