Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Witam, gratuluje wyboru, oby służyło jak najdłużej.
  2. Osobiście oddałbym to profesjonaliście unikając w ten sposób sporo nerwów oraz np ostatecznych zmarszczeń skóry.
  3. nikt nie zagwarantuje że to na 100% jest to, ale w 95% własnie czujnik
  4. Wyłącznie nowa, kup pilkington bd git
  5. Ja u siebie w a4 mam 'laminated' w passku ' pilkington' i obie sobie chwale, w audi jak kupiłem owa była założona, w passacie wymieniałem 5 lat temu i wygląda jak nowa
  6. Dobra, wiązki sprawdzone, były przetarcia izolacji ale nie tak żeby kable były urwane. Wiec co dalej, sprawdzić ten moduł, a jeśli tak to jak ? Problem okazał sie banalny, przepalony bezpiecznik. Z bagażnikiem udało mi sie rozwiązać w połowie problem, otóż były urwane kable na przelotce, po połączeniu wszystkiego co prawda otwieranie bagażnika działa, niestety nie z pilota. co może być przyczyną ? Żadnego problemu nie ma, jedyny powód to brak mojej umiejętności posługiwania sie pilotem Dzięki za pomoc, temat do zamknięcia
  7. A nie lepiej zamiast dłuższych przełożeń, wstawić szóstkę o ile któraś podpasuje ?
  8. Dobra, postaram sie coś ogarnąć, bd informował o postępach na bieżąco
  9. a gdzie jest dokładnie moduł od centralnego ?
  10. Witam, Mam duży problem z centralnym zamkiem, reagują tylko tylne drzwi. Nie ważne czy otwieram/zamykam z pilota czy od środka, przód ani bagażnik nie działają. Dodam ze nie mogę połączyć sie z modułem od centralnego. Pomoże ktoś ?
  11. Pewne jest że buda prosta ?
  12. Częstą awarią w passatach jest uszkodzny wentylator od klimy, dobierz sie do zasilania wentylatora i sprawdz czy nie jest spalony
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na pudzians47 temat w 2.0TDI
    Pewnie w ASO by wiedzieli
  14. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na pudzians47 temat w 2.0TDI
    Silnik bez osprzętu tzn sam goły słupek, bez turbo, alternatora itd Czy wymieniono rozrząd ? kto to wie, lepiej nie ryzykować i wymienić.
  15. Też jestem zainteresowany, wie ktoś coś ?
  16. Jak wpisuje w googlach nr przepływki 0 281 002 210 pokazuje że to czujnik ciśnienia paliwa, o co tu chodzi ? Czy posiadając aktualnie przepływke boscha mogę stosować zamiennie np pierburga ? Oraz czy przepływomierz powinien zawyżać lekko dawkę czy też powinna być niższa od pożądanej ?
  17. Witam, Pacjent to Passat B5 1.9 TDI 115km AJM, otóż jakiś czas temu pojawił sie problem z przepływomierzem samochód przeładowywał i wchodził w tryb awaryjny po czym wiadomo dymił jak smok i nie jechał ale do rzeczy, autko odstawiłem do znajomego elektronika, po sprawdzeniu winny okazał sie przepływomierz, a więc kazałem zamówić mu nowy. Po kilku dniach odebrałem autko po czym ucieszony wróciłem do domu, w drodze jednak okazało sie że coś jest nie tak, auto straciło moc, nie jechało tak żwawo jak wcześniej, co prawda błędów żadnych ale było trochę zamulone. Dzisiaj postanowiłem sam sprawdzić co i jak, a więc stary przepływomierz nie był oryginalny jest na nim oznaczenie ''M'' oraz numer 0 281 002 210, nowy natomiast Bosch 0 281 002 757. Pomijam fakt iż przepływka którą zamówił znajomy nie jest do passata a do np golfa, w którym jest krótka rurka, korpus w której zamocowany jest czujnik przepływu. Podmieniłem przepływomierz no i tak, na starym tym z oznaczeniem ''M'' zawyża dawkę powietrza, jest dużo ponad żądaną, natomiast ten nowy Boscha znacząco zaniża dawkę od pożądanej. I teraz moje pytanie, od czego oraz gdzie mogę dostać przepływke taką jaką miałem wcześniej, google nic nie wyszukuje przydatnego. Oraz czy ta znacznie niższa dawka na nowym przepływomierzu jest powodem niedostatku mocy ?
  18. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na 4Tmx temat w Audi A4 B6/B7
    Mam centre i mogę polecić
  19. Zrobiłbyś przód w polift, i całkiem nieźle będzie wyglądać. Powodzenia w modzeniu
  20. Sprawdź drożność odmy
  21. Tak, to jest samodiagnoza, czyli to samo co przez vaga. Uruchom procedurę i sprawdź czy wszystkie klapy działają. Otóż moja pomyłka, z tego co zauważyłem nie można zrobić samodiagnozy z poziomu klimy, lecz tylko przez kompa, mam racje ?
  22. generalnie możesz zrobić test wyjść vagiem, sprawdzi wszystkie klapy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.