Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Fotki postaram sie zrobić w niedalekim czasie to wkleję. Najpierw wyrezać trzeba elpidżi bo nie powiem, lubi sobie spalić co nieco
  2. Czołem, postanowiłem i Ja przedstawić swoją niunie. Samochód kupiłem w lipcu tego roku, przyjechała do mnie z UK. Jest to 163 konny 1.8T z przebiegiem 163kkm, zaraz po kupnie zrobiony pakiet startowy, Audi aktualnie posiada : -Zew S-Line -Zawieszenie 1BE -4 szyby w prądzie -PDC Przód i Tył -Szara skóra -Heble 312mm Do tej pory zostało zrobione: -Kompletny rozrząd + pompa -Olej Valvoline 5w50 VR1 -Wymiana filtrów -Płyn chłodniczy i hamulcowy -Przetoczone tarcze -Wymieniony termostat -Dobicie klimy -Wymiana łożyska piasty LP -Malowanie błotników ze względu na zjedzone ranty Plany jakie staram sie zrealizować to : -Odblokowanie FIS -Podświetlane Dekory -DP i wydech z kwasu -Wtryski od BEXa albo BAMa -FMIC -Soft -Zmiana licznika na kolorowy -Podtlenek gazu -Wymiana foteli i kanapy na grzane i full elektryczne -Dołożenie Airbagów w kanapie -Wymiana modułu kiery -Dołożenie tempomatu -Pakiet światło -Montaż kamery cofania Audi utrzymana bardzo schludnie przez poprzedniego właściciela, po zrobieniu wielu km jestem w pełni zadowolony.
  3. No to mi sie podoba, bardzo estetycznie to wszystko zrobione.
  4. No właśnie znajmy mechanik jest zdania że może to sprawiać problemy na PB bo jednak wtryski są nieco wyżej i ECU może głupieć. Jednak niezła alternatywa dla wiercenia kolektora, choć nie ukrywam zależy mi na estetyce.
  5. Dzięki, sporo rozjaśniło. Znalazłem własnie takie cudo http://www.phjacus.pl/16-Adaptery-pod-wtryskiwacze-Bosch-1-oring-p588.html i sie zastanawiam jakie zalety ma takie rozwiązanie oczywiście oprócz wiercenia w kolektorze, no i wiadomo wady. Wie ktoś coś na ten temat?
  6. Witam, Mam pytanie do osób znający owy system boscha, mianowicie czy da a jeśli da to w jaki sposób wyciągnąć pin z licznika oraz zakodować kluczyk ?
  7. A powiedzcie mi proszę jak łączony jest wąż z wtryskami, widzę tutaj że chyba przez trójnik, mam racje ?
  8. generalnie to z jednej strony udało mi sie wybić a z drugiej rozkiwałem zabką w dół i góre i wyszło ledwo ale wyszło
  9. ja musiałem żabką bo nie da sie inaczej
  10. Dlaczego zastosowanie listwy jest gorszym pomysłem ?
  11. O dzięki wielkie. Już powoli ogarniam z czym to sie je
  12. Panowie, nie wiem jak to ugryźć, otóż zastanawiam sie nad reduktorem AC R01 250km i listwą wtryskową BARRACUDY, i w opisie znalazłem że średnica króćca LPG reduktora wynosi fi16 a listwy fi12. Dlatego zastanawia mnie to czy można a jeśli tak to jak to połączyć ? Czy byłoby to takie proste że wystarczy zastosować inny króciec w listwie i ot rozwiązania ?
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na ADHDmfe temat w 1.8T
    Generalnie napięcie na wtryskach pojawia sie w momencie przekręcenia zapłonu i pracy pompy, komputer steruje minusem. Prawdopodobnie zasilanie jest przepięte bezpiecznikiem który mógł ulec upaleniu, jeśli wg nie bedzie napięcia bezpośrednio na bezpieczniku spróbuj podpiąć na krótko 12V jeśli odpali szukałbym przerwanych lub zmasowanych kabli.
  14. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na ADHDmfe temat w 1.8T
    Jak przekładałeś to w jaki sposób przerobiłeś wiązke ECU ? Jeśli ciąłeś i skracałeś kable to może tam posprawdzaj VAG nie wykazuje żadnych błędów ?
  15. Ja sie w sumie swego czasu rozglądałem za słupkiem do BFB i z pewnego źródła z niskim przebiegiem to koszt przynajmniej ~ 2000zl
  16. Polecane na forum są często końcówki Ultera
  17. Witam kolegę z okolic
  18. uuu kolego, kiepsko to widzę. Raczej nic z tym nie zrobisz, jedyne wyjście to odciąć i założyć inną
  19. No niestety, to nie honda że zmiana pojemności polegała na zwiększeniu skoku tłoka przy tej samej średnicy tulei. Sądzę że nie uda sie to właśnie po przez większą średnice cylindra w 2.0
  20. Dokładnie myśle tak jak kolega wyżej, bo skoro państwo może nas oszukiwać i zmuszać do kombinowania praktycznie wszędzie to czemu my mielibyśmy być wobec państwa fair.
  21. Tzn tak, silniki 1.8t różniły sie od siebie czasem produkcji, otóż silniki montowane w B5 miały inne bloki oznaczone (058) oraz głowice z szerszymi kanałami (AEB) ale niestety tylko na początku produkcji. W silnikach nowszych np w B6 silnik posiadał nowy blok (06A), Rożnicę polegały z tego co pamiętam w realizacji układu smarowania. A to czy silnik jest z Passata czy z A4 albo z A6 czy z czegoś tam jeszcze nie ma znaczenia, rożni sie tylko oznaczeniem. Słupek jest taki sam. Więc jeśli masz pod ręką silnik z passata to śmiało montuj.
  22. Chodzi ci o dzwięk jakby spalania stukowego ?
  23. Jeśli przy hamowaniu nie wcisnąłeś sprzęgła i silnik sie po prostu zdusił to tak, jest taka możliwość.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.