Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Duszenie pedału gazu.
Problem występuje na podtlenku czy PB ?
-
Problemy z dopiero co wyrezaną klimą.
A może by tak po prostu wymienić czujnik ?
-
Kontrolka Oleju..
Generalnie przed zakupem dobrze było by zamiast czujnika wkręcić manometr i sprawdzić ciśnienie na rozgrzanym silniku. jeśli będzie optymalne to pompa odpada, jeśli natomiast bedzie stosunkowo niskie no to wiadomo. Pompa obowiązkowo nowa
-
zestaw sprzęgła ze sztywnym kołem zamachowym
Generalnie do benzyny poleciłbym taki zestaw jednak w dieslu musisz liczyć sie z wibracjami na karoserii oraz mniejszym komfortem zmiany biegów.
- Kontrolka Oleju..
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
Ohohoho niczym na mineralnym lotosie hahaha. Sądzicie że wymianą na 'normalny' olej do tego płukanką da rade sie tego pozbyć ? Wydaje mi sie że jednak że trzeba by było rozebrać motor.
-
2.0 TFSI cisnienie oleju
Rozgrzać silnik, manometr zamiast czujnika ciśnienia i sprawdź jaka sytuacja na wolnych obrotach oraz przy ok 3-4 tys.
-
problem z przeglądem technicznym mojej A4
no to pewnie na stacje po zaświadczenie i do urzędu na wymiane bądz adnotacje w dowodzie
-
problem z przeglądem technicznym mojej A4
Jedź na inną stacje i powinno być okej, przecież równie dobrze mógłbyś mieć hak chowany albo demontowalny .
-
Wymiana maglownicy
No to kiszka, trzeba pewnie zaryzykować i liczyć na uczciwość allegrowicza.
-
Wymiana maglownicy
Generalnie lepiej byloby znaleźć gdzieś fizyczny sklep z używanymi częsciami, czy jakiś szrot. byłaby możliwość zwrócenia pompy jakby co. I mogłbyś liczyć na jakąś gwarancje rozruchową
-
A4 B6 3.0 V6 ASN bierze olej
No wiesz... gdy by to był golf 2 albo passat b3 to okej, mógłbyś wlać 15w40. Ale tu zmiana oleju nie pomoże zbytnio. Jeśli bierze to znaczy że są nieszczelności, najprawdopodobniej na pierścieniach albo uszczelnieniach zaworów. Ale z tego co gdzieś mi sie obiło o uszy to w Vkach to normalne że biorą, zresztą każdy silnik bierze, kwestia tylko ile. w sumie 1.5l/6km to hmm trochę zbyt sporo.
-
Wymiana maglownicy
Sam kiedyś miałem podobny dylemat, co prawda w passacie ale generalnie zdecydowałem sie na używaną i chodzi po dzień dzisiejszy.
-
A4 B5 1.9TDI AJM Grzeje się.
Skoro termostat nowy, czyli obieg cieczy jest. Wiskoza generalnie mogłaby być przyczyną jednakże jeśli pomimo dużej prędkości i sporego przepływu powietrza przez chłodnice silnik nadal jest gorący to sądzę że przyczyna może leżeć gdzie indziej. Co do tego termostatu to jakiej firmy założyłeś, jakiś firmowy czy raczej ryżowy ?
-
A4 B6 3.0 V6 ASN bierze olej
No olej sam z siebie nie znika magicznie, albo wyciek, albo idzie w rurę. skoro nie ma wycieku to raczej sie spala. A jaki wcześniej lałeś olej ?
-
Wyciek płynu.
Z tylnym zaciskiem jest o wiele więcej zabawy niż z przednim jeśli chodzi o wymianę uszczelnień ale jestem przekonany że przy odrobinie chęci i kilku piwach spokojnie sobie z tym poradzisz do tego bd miał sporą satysfakcje.
-
Czy da się UTURBIĆ 1.8 125km
Jak już chcesz to turbo, to najrozsądniejszą propozycją byłoby kupno nie koniecznie OOOO ale np vw passata b5 w wersji angielskiej, może nawet nie mieć d*py ale ważne żeby silnik był okej. I włożyć do twojego wozidła owy silnik z osprzętem. Ale dalej zostaje przy zdaniu że bardziej opłaca sie kupić Audi razem z turbo.
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
To normalne raczej, bo im cieplejsze powietrze tym mniejsza zawartość tlenu i po to te głupie intercoolery w fabryce montują a ludziom mało i wkładają fmic.
-
Czy da się UTURBIĆ 1.8 125km
Da sie, cały motor z ostrzętem. gra nie warta świeczki, chyba że masz kasy jak lodu i ci sie nudzi.
-
Podskakuje przód auta do góry przy dodawaniu gazu
Może masz RWD, i dlatego tak przodem wyrywa w góre ?
-
Wyciek płynu.
Zestaw naprawczy ok 30 zł albo ok 50 z tłoczkiem, wymień i wsio
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Prawdopodobnie tak
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Jeśli jest to faktycznie zbyt bogata mieszanka, przyczyn może być wiele. Generalnie za skład mieszanki odpowiada głównie sonda lambda.
-
Bardzo proszę o przetłumaczenie błędu
Wygląda mi to na zbyt bogatą mieszankę
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
Ale część A6 i A4 też bodajże składana jest w Chinach, nie prawda ?