Treść opublikowana przez Mateuszek1001
-
Tryb awaryjny a dalsza jazda (Przepływomierz)
Można użyć, jakiejś benzyny ekstrakcyjnej albo płynu kontaktowego do styków, albo czegoś podobnego. Ale generalnie możesz założyć przejechać ten odcinek i wtedy na spokojnie wszystko wyczyścić.
-
Tryb awaryjny a dalsza jazda (Przepływomierz)
Generalnie ja bym nie ryzykował, samochód pracuje teraz co prawda twardo po mapie wiec nie powinno sie mu raczej nic stać, oprócz braku mocy i spalania pewnie ponad 15l. Ale jesli masz 1500km to może warto byłoby sie rozglądnąć na szybko za jakąś sprawną.
-
A6 C6- program VCDS
Program możesz zassać z sieci, ważny jest oryginalny kabel.
-
zawiecha z passata do a4
U cb będzie siedział niżej z racji masy silnika.
-
1.8T BFB kopcenie na biało 2 mechaników 2 terorie
Osobiście wymieniłbym uszczelke, nie jest to wielki koszt a można byłoby to wykluczyć
-
Wycięcie środkowego - sens?
A faktycznie, nie zwróciłem uwagi na opis
-
Zmiana z 17 na 19
No tak, ale wysokość profilu jednak wpływa na tłumienie nierówności oraz drgań. Faktycznie niższy profil ma zalety, chociażby prowadzenie czy też wygląd.
-
Zmiana z 17 na 19
Mniejszy komfort jazdy, szybsze zużywanie zawiechy, łatwiejsze rozwalenie felgi
-
Wycięcie środkowego - sens?
tak zużyty a zużyty = zapchany czyli jedynie co robi to stawia opór turbinie, i tyle z niego pożytku. Tak więc nie słuchaj go tylko każ mu wyciąć
-
Wycięcie środkowego - sens?
Zmień najlepiej tłumikarza i zacznij od wycięcia kata i wstawienia DP, jeśli wytniesz środkowy będzie sie strasznie darła o ile nie chcesz osiągnąć aż takiego założenia to polecam zmianę jedynie końcowego tłumika.
-
czy to są logi?
witaj, tutaj masz stronę na której możesz umieścić logi i wstawić tutaj w przejrzystej formie http://vaglog.pl/?l=pl , wtedy na pewno ktoś ci pomoże
-
Uszkodzony lakier Audi A6
Popraw fote
-
Turbo w A4 b6 mały problem.
Nie rozumiem pojęcia wyłącza, turbo sie nie może włączać czy wyłączać.
-
Wachacz przedni dolny- pytanie
Generalnie chodziło mi o cały drążek, alee warto byłoby zadzwonić do firmy specjalizującej sie w tym i zapytać czy nie byłoby możliwości regeneracji samej końcówki
-
Wachacz przedni dolny- pytanie
Samemu raczej tego nie zrobisz, można oddać do regeneracji, wychodzi znacznie taniej niż za nowy.
-
Prośba o analize logów-wysokie spalanie AVG
A po zmianie wtrysków było strojone ?
-
Odwrotnie założone klocki
może czy nie może, dla własnego sumienia lepiej poprawić i spać spokojnie.
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
Zależy od jakości komponentów, generalnie przy dobrych częściach można 120kkm, ja osobiście z ostrożności nie ryzykowałem w żadnym samochodzie tak długiego interwału.
-
Skrzypianie przy skrecaniu kół w prawą strone
Przerabiałem ostatnio w Passacie b5, dziwne skrzypienie i odgłosy - sprawcą okazał sie jeden z drążków w którym oberwała sie guma.
-
Kierownica z A5 do A4 B6
Z powyższego wynika że nie ma problemu z podłączeniem poduchy dwuładunkowej. Jak wyrezam kiere i parę innych rzeczy to pochwale się wynikiem. Dzięki za pomoc
-
Jaki olej do AUDI A4 B5 1,8 125km
Zależy od stanu silnika i przebiegu, jesli w dobrym stanie i z niewielkim przebiegiem to 5w30 db ok, jeśli jednak większy przebieg to 10w40 będzie jak najbardziej dobry, oczywiście dobrej firmy a nie jakieś badziewo.
-
Kierownica z A5 do A4 B6
Generalnie, nie mam multi, wiec trzeba byłoby również to ogarnąć, a z poduchą nie byłoby problemu ?
-
Kierownica z A5 do A4 B6
Wie ktoś może czy jest możliwość wymiany kierownicy zwykłej czteroramiennej z b6 na trójramienną wraz z multifunkcją od A5, generalnie chodzi mi o zamocowanie jej i działanie Airbaga? Co do multifunkcji to jest już o tym wątek. http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/Audi%20A3%208L/DSC03843.jpg http://bi.gazeta.pl/im/8/11227/z11227958Q.jpg
-
Odcień Airbag ?
Nie wykluczam takiej możliwości, jest również opcja że ktoś mógł zmienić ze zwykłej na trójramienną i skompletował w innych odcieniach.
-
sportowe wydechy do 1.8 T
Witam, ja również za niedługi czas będe na etapie budowy wydechu, zainteresowałem sie projektem naszego klubowego kolegi którego brzmienie bardzo mi sie podoba, obczaj sb : https://www.youtube.com/watch?v=fqyaDxq-SNc