Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Można użyć, jakiejś benzyny ekstrakcyjnej albo płynu kontaktowego do styków, albo czegoś podobnego. Ale generalnie możesz założyć przejechać ten odcinek i wtedy na spokojnie wszystko wyczyścić.
  2. Generalnie ja bym nie ryzykował, samochód pracuje teraz co prawda twardo po mapie wiec nie powinno sie mu raczej nic stać, oprócz braku mocy i spalania pewnie ponad 15l. Ale jesli masz 1500km to może warto byłoby sie rozglądnąć na szybko za jakąś sprawną.
  3. Program możesz zassać z sieci, ważny jest oryginalny kabel.
  4. U cb będzie siedział niżej z racji masy silnika.
  5. Osobiście wymieniłbym uszczelke, nie jest to wielki koszt a można byłoby to wykluczyć
  6. A faktycznie, nie zwróciłem uwagi na opis
  7. No tak, ale wysokość profilu jednak wpływa na tłumienie nierówności oraz drgań. Faktycznie niższy profil ma zalety, chociażby prowadzenie czy też wygląd.
  8. Mniejszy komfort jazdy, szybsze zużywanie zawiechy, łatwiejsze rozwalenie felgi
  9. tak zużyty a zużyty = zapchany czyli jedynie co robi to stawia opór turbinie, i tyle z niego pożytku. Tak więc nie słuchaj go tylko każ mu wyciąć
  10. Zmień najlepiej tłumikarza i zacznij od wycięcia kata i wstawienia DP, jeśli wytniesz środkowy będzie sie strasznie darła o ile nie chcesz osiągnąć aż takiego założenia to polecam zmianę jedynie końcowego tłumika.
  11. witaj, tutaj masz stronę na której możesz umieścić logi i wstawić tutaj w przejrzystej formie http://vaglog.pl/?l=pl , wtedy na pewno ktoś ci pomoże
  12. Nie rozumiem pojęcia wyłącza, turbo sie nie może włączać czy wyłączać.
  13. Generalnie chodziło mi o cały drążek, alee warto byłoby zadzwonić do firmy specjalizującej sie w tym i zapytać czy nie byłoby możliwości regeneracji samej końcówki
  14. Samemu raczej tego nie zrobisz, można oddać do regeneracji, wychodzi znacznie taniej niż za nowy.
  15. A po zmianie wtrysków było strojone ?
  16. może czy nie może, dla własnego sumienia lepiej poprawić i spać spokojnie.
  17. Zależy od jakości komponentów, generalnie przy dobrych częściach można 120kkm, ja osobiście z ostrożności nie ryzykowałem w żadnym samochodzie tak długiego interwału.
  18. Przerabiałem ostatnio w Passacie b5, dziwne skrzypienie i odgłosy - sprawcą okazał sie jeden z drążków w którym oberwała sie guma.
  19. Z powyższego wynika że nie ma problemu z podłączeniem poduchy dwuładunkowej. Jak wyrezam kiere i parę innych rzeczy to pochwale się wynikiem. Dzięki za pomoc
  20. Zależy od stanu silnika i przebiegu, jesli w dobrym stanie i z niewielkim przebiegiem to 5w30 db ok, jeśli jednak większy przebieg to 10w40 będzie jak najbardziej dobry, oczywiście dobrej firmy a nie jakieś badziewo.
  21. Generalnie, nie mam multi, wiec trzeba byłoby również to ogarnąć, a z poduchą nie byłoby problemu ?
  22. Wie ktoś może czy jest możliwość wymiany kierownicy zwykłej czteroramiennej z b6 na trójramienną wraz z multifunkcją od A5, generalnie chodzi mi o zamocowanie jej i działanie Airbaga? Co do multifunkcji to jest już o tym wątek. http://i1126.photobucket.com/albums/l619/raggaman555/Audi%20A3%208L/DSC03843.jpg http://bi.gazeta.pl/im/8/11227/z11227958Q.jpg
  23. Nie wykluczam takiej możliwości, jest również opcja że ktoś mógł zmienić ze zwykłej na trójramienną i skompletował w innych odcieniach.
  24. Witam, ja również za niedługi czas będe na etapie budowy wydechu, zainteresowałem sie projektem naszego klubowego kolegi którego brzmienie bardzo mi sie podoba, obczaj sb : https://www.youtube.com/watch?v=fqyaDxq-SNc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.