Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mateuszek1001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mateuszek1001

  1. Jak kolega wyżej, jeśli fura z opisu to raczej nie opłaca sie zbytnio
  2. Dlaczego półoś została wymieniona, i czy jesteś pewien że ta ze szrotu była od twojego modelu? Co do tego że po skręceniu kół, przegub dopiero 'wskoczył' na miejsce, sądzę że przy montażu było małe niedopatrzenie i zabezpieczenie dokładnie nie wskoczyło na miejsce. Jeśli chodzi o wibracje to być może jeśli półoś była nieodpowiednia np krótsza mogło to powodować wibracje samochodu.
  3. Włóż pilot do stacyjki, przekręć na zapłon, wciśnij i trzymaj przycisk zamykania na pilocie przez 5 sek, wciśnij i trzymaj przycisk otwierania przez 5 sek, wyłącz zapłon, wyjmij kluczyk, i powinno grać
  4. Obczaj jeszcze jaką temperature pokazuje VAG, jeśli po krótkiej pracy temperatura idzie tak do góry to raczej G62 do wymiany
  5. Zamiast na kata lepiej wydać na DP i wywalenie sondy z ecu
  6. Ja za Febi zapłaciłem coś koło 50zł
  7. Ja do siebie lałem Febi zielony, z normą 004000. Wymień płyn jeśli to nie pomoże, dalej stawiam na pompe
  8. Palnik i ogień !
  9. hmm, odpowietrzona dobrrze ? Nie pieni sie płyn na pracującym silniku ?
  10. Proponuje spojler out, dokładki w kolor i korek pod klapkę. Ogólnie całkiem ładnie
  11. Generalnie tak, luz poprzeczny w turbo jest normalny, oczywiście w granicach rozsądku. Rozszerzalność materiałowa powoduje że podczas pracy koryguje sie on do wartości optymalnych. Luz wzdłużny natomiast jest niedopuszczalny. Lecz to że puszcza olej nie jest czymś normalnych i warto rozważyć temat regeneracji bądź wymiany. Co do wymiany na większą, to normalnym zjawiskiem jest to że czym większy wirnik a co za tym idzie i muszla turbo będzie dłużej wstawać, chyba że zamontujemy coś na łożyskach kulkowych z mniejszym tarciem itd...Sądzę jednak że opcja z większym turbo jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Trzeba pamiętać że po montażu większego turba rozsądnie trzeba byłoby to wystroić. Co do wtrysków to dawka na ciepłym powinna być w okolicy 3mg
  12. kodów błędów jest całe mnóstwo, łatwiej jest rozpatrzeć konkretne które ECU wywala
  13. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na gaber1 temat w Audi A4 B6/B7
    Krótko, zmieniłem jak kupiłem auto, jakieś 3tys km temu
  14. Tak, rejestrować normalnie można, warunki jakie trzeba spełnić to zmiana przesłony w reflektorach i światło przeciwmgłowe po lewej stronie, ubezpieczenie minimalnie droższe.
  15. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na gaber1 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja mam termostat z aukcji i mogę polecić
  16. Przekładki robić nie zamierzam, w sumie to zanim kupiłem samochód byłby takie plany, ale po przejechaniu sporu kilometrów sądzę że jest to zbędne.
  17. Mateuszek1001 odpowiedział(a) na gaber1 temat w Audi A4 B6/B7
    W 1.8t jest termostat z grzałką sterowany z ECU, ale raczej wątpie by wina leżała w termostacie. Dobrym sposobem byłoby podłączyć VAGa do auta i obserwować temperaturę, jeśli faktycznie będzie cały czas oscylować grubo poniżej 95oC to potwierdzi diagnozę mechanika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.