Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Dziękuję muszę się tym zająć
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
misiek walczyles kiedys z szumami w aucie ? w jaki sposob to naprawiles?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
No przy tej temp to ropa zamarza, tzn coś tam się od niej oddziela itp. Ps.dev masz jakieś większe hamulce do mojego trupa? Np 312 najlepiej komplet p&p
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
pamietaj aby przy temperaturach bliskich zera a tym bardziej ujemnych nie pałowac silnika nie jest to dla niego dobre nawet z temp plynu 90 i oleju 80 ?
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Taptalk i po problemie
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
jeszcze nie zmieniles a ten mbc wyebales?
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
jak tam moja turbawka? dmucha?
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
KOLEGO ty masz w b6 2.5 tdi a tak bodajze byl poprawiony rozrzad ,tzn walki.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
mlody jestes, napaliles sie
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
wszystko
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ta pompa 120 bar wspomagania to od czego ? i jaka jest ori w naszych audi ?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
jedna z ladniejszych b5 avant,ktore mi sie podobaja na forum
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Nagraj coś szybko
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Pokaż jak to jedzie. Ciągnie okrutnie?
-
a4/S4 b5
szkoda tylko ze za progi cenią sobie jak za golfa III w gazie
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
a gdzie masz telefon ? jestes w pracy ?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
a skad masz takiego tipa ? co ile sie taka wkladke pipercross zmienia?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
lecisz z tematem widze ty wez mnie nie strasz ze to lepiej bedzie od mojego jezdzic co to za dmuchawa tam masz ?
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
A to ty masz seryjne korby? Spory nm znoszą naprawdę. Ja jestem tego zdania że jak mi coś yebnie to się zrobi.wlasnie z tym tuning się wiąże tymbardziej auta,które ma 15 lat.Ja sam nie jestem pewien ile moje zniesie,zrobię 220 koni i jestem niezbyt pewny.Moze być tak że twój afn ogarnie 250 koni a moje pancerne 1 .8 T 200 . Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Tak,b6 a s4 b5 quatrro trochę waży. Ale to wszystko zależy jak soft zrobiony,jak zrobiony przebieg mocy ,moment itd.no ale nie mam zastrzeżeń, auto robi miazge z taką mocą.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Odbierasz to jak bym napisał to w złości. Ja tego nie życzę ,w sumie.Nawet nie wiem co tam porobiłes,typu mechanika
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
No tak ale ten afn długo nie wytrzyma.to taki soft na rozyebanie silnika. jeździłem awx który miał 250 koni to s4 b5 łeb w leb ale powyżej 180 s4 brało górę.
-
1.8 T 190 km, BEX + gaz, wypadanie zapłonu
Kompresja nie może się różnić po między cylindrami. 0.5 a ty masz nawet o 2 stopnie, masz odpowiedz. NA BANK zawory powypalane. Zrób fotę jak głowica będzie sciagnieta. Tak dla potomnosci.
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Setup zimowy lipa proszę pana.;p
-
"Baranek" by Sobon3R
Jeżeli to ajm to 115 koni pd a nie 110