Treść opublikowana przez hunter91
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No ale powiem ci ze logi zrobiłem bo coś nie jedzie tak jak jechało.
-
Audi A4 b5 1.8T quattro by audica97d
Po drugim lifcie nie jest na pewno,ba sam nawet zaprzeczyłes sobie w planach zrobienie na polift
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Tak.tylko napisz mi za co się wziąść bo auto było u gregora i nawet on powiedział ze nie wie. Jadę zrobić logi w sobotę do vampira z forum.Coś się zesralo i auto nie ma już takiej mocy coś sie zesrało znów kocham ten samochód. Przy 3 tysiacach wyprzedzalem a on szarpie i zabkuje jade chyba po nowe cewki Dobra, cewki zmieniłem i powyżej 3 tys nie szarpie juz.zakupiłem coś do modów na stage 2, leci na przeróbkę i na regenerację W ten upał auto ciężko ciężko odróżnić od tego auta w zimniejsze dni.fmic będzie.temperatura w dolocie 48 stopni
-
2 problemy- mechanicy rozkładają ręce. Pomocy
jestem z okolic kluczborka rowniez,sluchaj moge ci dac nr do dobrego mechanika. Co do tego abs ze ci swieci moze byc tez sterownik bardzo czesto walniety
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Kolo zaje#iste. Pasuje idealnie i ten kolor
-
Hamownia brakuje mocy Prośba o analizę logów
Z tego co widzę to tryb awaryjny turbo ładuje mqx 0.3 ale mogę się mylić. Przeplywka tez jakoś specjalnie nie mierzy ale to pewnie adekwatnie do doładowania
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Fajna fura,prezentuje się nadzwyczaj. Ciekawe jak jeździ. Może jakiś on board?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dev aktualnie nie ma nic.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
3 tys ko3s 1.2 tys ko4 made in china pewnie
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Dylemat na szybko. Ko4-15 czy ko3s
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
pompa nowka cisnienie jest wporzadku,mierzone bylo. Jaki jest ori czujnik polozenia walu w moim aucie ? made by ?
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
i jak tam ?
-
Audi A4 B5 pływa mimo wymiany wielu elementów - proszę o pomoc
Jaki silnik i jesteś pewny ze masz amortyzatory i springi z odpowiednim naciskiem na oś tj.waga
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Edited
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Okej podaj foty
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Belka od dołu przeciętna? Patrzcie jaki fis dziś przyszedł [emoji35] Pójdzie spowrotem tak szybko jak Przyszedł. Wkur się na maxa. Odnośnie fmica to normalne że w takie dni jak teraz cieplej auto jakoś gorzej idzie a wieczorem w fotel wciska jak wściekłe?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
dobra ale boje sie tej rzezby belke trzeba przycinac od dolu by wlazlo czy jakos po bokach ?
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
co moze byc powodem tego ze,moduł zapłonowy firmy bosh(made in brasil) powoduje błedy typu sonda i czterech cewek,problem z doladowaniem itd(pojawiajace sie bledy na kompie) w jezdzie nie czuc tego,lecz gdy podlacze ori hitachi to nie ma bledow ale auto jedzie slabiej duzo slabiej
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wiem wiem już rozmawiałem z nim też.Generalnie chce fmica 180
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Nie możliwe. Gość pisał że Pasi bez problemu
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
A co do świateł ze mi mrugaja? Przetwornica? Swoją drogą kompresja 12. Master, dzięki ogarnę ten czujnik Dajcie nr do deva Stage 2 przyspieszony o 100% jak dobrze pójdzie to w Nast tyg fmic będzie i turbawka. Mam pytanko. Są dedykowane zestawy na allegro fmic,pl Gość pisał że wszystko p&p W ori zderza. Moje pytanie brzmi,czy trzeba coś dorabia? S
-
Słabe wspomaganie
wadliwa pompa,tak mi sie wydaje
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
To jakie mam kupić? A te turbo to tez coś nie Tak?
-
Dobrzy chiptunerzy
To jeszcze piz*a.ja za logi dynamicznie zapłaciłem 300 zł w k sporcie do tego jeszcze nic mi nie dał tylko powiedział wporzo jest a dziś bym się sądził z wiedzą która zdobyłem mając 1.8 T
-
[A4 B5] Srebrna A4 B5 Quattro 97r.
Co to pseudo skóra? Z ciekawości