Treść opublikowana przez Szuder
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Miłość w życiu jest najważniejsza... :th:
-
Spotkania na drodze
w sobotę, tj 9 luty 2008 na ul, Rejtana w Rzeszowie spotkałem Elmo...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tuning moich marzen :polew: jade w poniedzialek zrobic to samo Ja jadę we wtorek... :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq, to musze czym prędzej zmienić kółka... :polew:
-
Felga 16'' x 9'' do A4?
bedzie wyglądać jak walec drogowy. lepiej pójśc w większą średnice felgi (18" jest ), niż w szerokość...
-
Jakie alufelgi ? pomoc .
sokolnh, kupiłes juz koła??
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
225/45 taniej kupisz, bo jest ich więcej na rynku (np dobre uzywki) ten rozmiar jest montowany w seryjnie w autach które wyjezdzaja z salonu na 17" 225/45 - polecam jest optymalnie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum... audi a4 to najlepszy wybór.... :th: a rodzinny avancir nigdy cie nie zawiedzie... :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj wśród nas...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w "klubie" :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie w naszej wielkiej rodzinie...
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
witam Tarnów... Co tu u Was tak cicho???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Slaweq, w Wawie też spociki organizujesz???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ha ha ja mam wałeczki zdrowe ale rozrząd bedzie mnie kosztował tyle co te walki co pokazales Ważne, zeby był (rozrząd) dobrze zrobiony... Na biednego nie trafiło... :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 17:34 _________________________________________________ja dzisiaj pól dnia pucowałem swoja niunię (A4)... - mycie - woskowanie - odkurzanie - nabłyszczanie kokpitu - itd jestem padnięty... ale do wiosny jestem gotowy... Tylko kółka letnie zarzucić...
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
sokolnh, nowe lampki będą może już za tydzień. czekam na dostawę. Jak założe, to zrobie fotki do pokazania.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 11:05 _________________________________________________Niestety nowe lampki jeszcze nie dojechały... Nadal czekam na dostawę...[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:44 _________________________________________________Nadal czekam na dostawę nowych lamp... Jest wielka szansa, ze będą w tym tygodniu... :th: :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No co Ty?? W Poście??? A tu coś dla chlopaków 2,5TDI: http://moto.allegro.pl/item309530961_nowe_walki_rozrzadu_audi_a4_a6_2_5tdi_v6.html :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ive, to Twoje słowa.... :polew: Ja siedze u teściów cały weekend i sie nudze...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja już kupiłem A4 z takim audio... :th: a reszte, robiłem sam... W Rzeszowie jest firma ESSA, która profesjonalnie zajmuje sie car-audio - polecam (tylko ze to kosztuje)[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 14:40 _________________________________________________ chipa robiłem w BOSCH SERVICE w Rzeszowie na Krakowskiej u znajomego. Program w Niemczech obrabiany, ale bez hamowni... Ja jestem zadowolony. Autko rwie do przodu, az miło.. [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 14:42 _________________________________________________ Ja mysle, ze "wałki i pompa do wymiany"... :polew: :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ykk, .... :polew: Dobre... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk-uś to nie to kolko ..... Tamto w bagazniku to wozilam,zeby oddac do naprawy.......po tym moim malym boom..... A które koło jest najmniej używane na zakrętach?????? .... To w bagażniku u Angeli... :polew:
-
[B5 AHH] Instrukcja do telefonu
tez mam telefon. menu raczej nie można zmienić... Ja do swojego włożyłem kartę SIM, tylko całą - bez wyłamywania tej małej karty z tej dużej (rozumiesz o czym mówie??) Fajnie dzwoni... Słychać w głośnikach - głośnomówiący zestaw... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z tego co wiem, to normalnie firmy kurierskie nie rozwożą przesyłek w soboty. (chyba, ze za dopłatą + 50%) ale to raczej niemożliwe, zeby nadawca dopłacił 50% za dostwaę w sobotę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobrze, ze nie ma śniegu... bo była by niezła jazda... lekkie hamowanie i autko sie obraca jak na karuzeli...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Angel, jak z kołami letnimi??? Temat zawisnął w próżni??? :polew: