Treść opublikowana przez arkolek
-
[B5 ADR] zimny silnik-klimatyzacja nie dziala:/
od tego jest forum
-
[B5 ADR] zimny silnik-klimatyzacja nie dziala:/
klima nie działa od około 4-5 stopni i znaczek tak właśnie znika jak chcesz włączyć. dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa. było na forum. musisz poszukać
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
dark79 na czym polegała "reanimacja"?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
nie odbija mi czasami ręczny w tylnym kole i czasami wiem, że jeden hamulec trzyma lekko bo czuć po feldze. sprawdzałem zacisk i tłoczek. wygląda na to że oki. możliwe, że linka od ręcznego jest zasyfiona i dlatego nie odbija. wie ktoś jak to przeczyścić?
-
[B5 AJM] Rozszyfrowanie naklejki z bagażnika
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,166.15.html także tu coś znajdziesz
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
a poza kontrolkami wszystko w porządku? Stuka jak powinien przy hamowaniu(np na śliskim), odczuwasz jakieś niepokojące objawy związane z hamowaniem (jażeli miałeś wcześniej auto z ABSem i wiesz o co mi chodzi) czy to tylko ta pechowa kontrolka?
-
[B5 APU] Czy można oszukać ABS?
napisz nam chociaż jakie objawy tego ABSu to może poradzimy coś oprócz migającej kontrolki
-
[B5 AHU] Które opony na lato ??
polecam goodyeary
-
[B5 AFN] podświetlenie wyświetlacza lilometrów nie działa
zapomniałem napisać. sory była to wina żarówki.podświetlenie działa. trzeba pamiętać o dobrym wpięsiu kostek. chyba ten typ tak ma, że zrobisz jedną a druga pada.
-
[B5 ADR] Moja granatowa niunia [sesja 4.1.2008]
ładniutka. na lato fajne fele i będzie gicior
-
[A4 B5 '96] Siedzenie kierowcy, Co to za element ??
sprawdź w drugim siedzeniu czy też tak jest, bo może ci się element "zawieszenia" siedzenie wysunął. śróbki się odkręciły albo coś puściło
-
Historia niezwykła o Audi...
ale to miało coś, co..
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
mokre tarcze i zaciski jak dla mnie odpadają bo to by było bez sensu. każdy by tak miał w niepogode
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
witam. mój problem polega na tym, że w deszczowe dni przy 1wszym hamowaniu mam twardy pedał hamulca i auto prawie nie hamuje. niby wciskam hamulec i auto jest na biegu a uczycie jakby się ślizgał(lekkie przyśpieszenie, tak mi się zdaje) i nie ma utraty prędkości. dopiero jak wcisne mocniej to pedałpłynnie schodzi i układ dostaje ciśnienia i wszystko działa oki. przyhamuje jeszcze raz i wszystko jest w normie. później jak przejade nastepnych naście kilometrów to sytuacja się powtarza. tak mam na autostradzie. w mieście częściej hamuje i tego nie ma. w suche i cieplejsze dni tego nie zauważyłem. myślicie, że to membrama w pompie. jaką pompę ewentualnie polecacie?
-
Historia niezwykła o Audi...
nie odnalazłby swojego Ja!
-
Jak Wstawiać Zdjęcia?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13080.0.html tu znajdzesz pomoc
-
Głośny wydech-tylko dla szpanu ?
to zależy do jakiego samochodu?! w pierdziawkach typy np. "maluch" to by było nie na miejscu, ale w szybkich brykach to co innego. auto musi mieć parę kucyków żeby wydech dobrze jęczał. poprostu fura musi dobrze wyglądać z taką rurą jak dla mnie może być [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 20:26 _________________________________________________ popieram. na dłuższą mete nie polecam
-
[B5 AFN] rozmazania po zamknięciu mokrej szyby
dzięki za rady. posprawdzam wszystko w wolnej chwili
-
[B5 AFN] rozmazania po zamknięciu mokrej szyby
witam mój problem polega na tym,że podczas deszczowej pogody lub po, kiedy otwieram szybe a później zamykam to powsatją rozmazania i szyba jest brudna. nie da się przez nią patrzeć (prawie). drażni mnie to bardzo uszczeki nie dolegają i nie scierają wody i brudu? czy to taka przypadłoś i wy też tak macie! może ktoś miał podobny problem i go wyeliminował?! z góry dzięki za wskazówki
-
[B5 AJM] Wymienilem olej a nie zalalem filtra.
sprawdz sobie też czy nie cieknie z filtra (tak kontrolnie po wymianie )
-
[B5 AFN] kontrolka otwartych dzwi
nie ma w tym roczniku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AFN] Pytanie czy ten element nie jest zużyty?? oraz o filterek odmy
nie ma obawy
-
[B5 AFN] buczenie przy 2100-2400 obr
mam podobny efekt z tym, że mam plecionkę do wymiany na 100% i myślę że to jej wina bo pewnie na lewo uciekają spaliny i powodują to buczenie(syczenie). wydech i wieszaki mam ok, poduszki też. pod koniec roku jak wymienie to dam znać :>