Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. klima nie działa od około 4-5 stopni i znaczek tak właśnie znika jak chcesz włączyć. dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa. było na forum. musisz poszukać
  2. dark79 na czym polegała "reanimacja"?
  3. nie odbija mi czasami ręczny w tylnym kole i czasami wiem, że jeden hamulec trzyma lekko bo czuć po feldze. sprawdzałem zacisk i tłoczek. wygląda na to że oki. możliwe, że linka od ręcznego jest zasyfiona i dlatego nie odbija. wie ktoś jak to przeczyścić?
  4. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,166.15.html także tu coś znajdziesz
  5. a poza kontrolkami wszystko w porządku? Stuka jak powinien przy hamowaniu(np na śliskim), odczuwasz jakieś niepokojące objawy związane z hamowaniem (jażeli miałeś wcześniej auto z ABSem i wiesz o co mi chodzi) czy to tylko ta pechowa kontrolka?
  6. napisz nam chociaż jakie objawy tego ABSu to może poradzimy coś oprócz migającej kontrolki
  7. zapomniałem napisać. sory była to wina żarówki.podświetlenie działa. trzeba pamiętać o dobrym wpięsiu kostek. chyba ten typ tak ma, że zrobisz jedną a druga pada.
  8. ładniutka. na lato fajne fele i będzie gicior
  9. sprawdź w drugim siedzeniu czy też tak jest, bo może ci się element "zawieszenia" siedzenie wysunął. śróbki się odkręciły albo coś puściło
  10. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ale to miało coś, co..
  11. mokre tarcze i zaciski jak dla mnie odpadają bo to by było bez sensu. każdy by tak miał w niepogode
  12. witam. mój problem polega na tym, że w deszczowe dni przy 1wszym hamowaniu mam twardy pedał hamulca i auto prawie nie hamuje. niby wciskam hamulec i auto jest na biegu a uczycie jakby się ślizgał(lekkie przyśpieszenie, tak mi się zdaje) i nie ma utraty prędkości. dopiero jak wcisne mocniej to pedałpłynnie schodzi i układ dostaje ciśnienia i wszystko działa oki. przyhamuje jeszcze raz i wszystko jest w normie. później jak przejade nastepnych naście kilometrów to sytuacja się powtarza. tak mam na autostradzie. w mieście częściej hamuje i tego nie ma. w suche i cieplejsze dni tego nie zauważyłem. myślicie, że to membrama w pompie. jaką pompę ewentualnie polecacie?
  13. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nie odnalazłby swojego Ja!
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13080.0.html tu znajdzesz pomoc
  15. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    to zależy do jakiego samochodu?! w pierdziawkach typy np. "maluch" to by było nie na miejscu, ale w szybkich brykach to co innego. auto musi mieć parę kucyków żeby wydech dobrze jęczał. poprostu fura musi dobrze wyglądać z taką rurą jak dla mnie może być [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 20:26 _________________________________________________ popieram. na dłuższą mete nie polecam
  16. dzięki za rady. posprawdzam wszystko w wolnej chwili
  17. witam mój problem polega na tym,że podczas deszczowej pogody lub po, kiedy otwieram szybe a później zamykam to powsatją rozmazania i szyba jest brudna. nie da się przez nią patrzeć (prawie). drażni mnie to bardzo uszczeki nie dolegają i nie scierają wody i brudu? czy to taka przypadłoś i wy też tak macie! może ktoś miał podobny problem i go wyeliminował?! z góry dzięki za wskazówki
  18. sprawdz sobie też czy nie cieknie z filtra (tak kontrolnie po wymianie )
  19. nie ma w tym roczniku
  20. mam podobny efekt z tym, że mam plecionkę do wymiany na 100% i myślę że to jej wina bo pewnie na lewo uciekają spaliny i powodują to buczenie(syczenie). wydech i wieszaki mam ok, poduszki też. pod koniec roku jak wymienie to dam znać :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.