Treść opublikowana przez czechcu
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
chyba lekko górą ktoś przesadził z tym zadanym ciśnieniem bo turbo nie ogarnia od 4500obr. .. no i gaz bym poprawił Reszta całkiem całkiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jedź tam gdzie Maciej zakładał bo chłopaki dali rade Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
Czyli masz to co potrzebne. A jak zrobić logi było pisane na forum duuzzooo razy poczytaji do dziela Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
Jak masz kabel to skasuj bledy i zrob loga 033 i wszystko będzie jasne Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB] Błąd 17705, wypadanie zapłonów, rzucanie silnikiem/Rozwiązany
Masz za zu ubogo gaz ustawiony, niech gazownik się ogarnie albo go zmień Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Masz za zu ubogo gaz ustawiony, niech gazownik się ogarnie albo go zmień Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B5 to klasyk ja bym nie zmieniał Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
System EVAP ; N80 dziwny problem.
Zawór N80 to ten bardziej po lewej z wtyczka- zdejmij osłonkę gumową i sprawdź kable. Czujnik położenia wału bym wymienił na nowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja będę o 17tej Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak lecimy na 3 auta A reszta jak dojedzie to będzie? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to już dwa auta są [emoji23] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry, Może dzisiaj jakiś spot na spontanie ?
-
Turbo K03 przeróbka na hybrydę czy zmiana na K03S?
K03s 230 koni ogarnia, wiem bo tyle mam ale tak jak chłopaki pisali wcześniej o trakcji można zapomnieć.
-
1.8T BEX AFR
http://vaglog.pl/log-033_003_031_2Og93.html Góre muszę podlać wiem, mało lpg w zbiorniku jest może dlatego ciśnienie leci w dół no jeszcze sporo do poprawy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja chętnie, ale ewentualnie 27-28 bo później w góry
-
Audi A4/B6 BEX - płyn mineralny czy syntetyk?
zielony syntetyk z aso, ale jest o tym spory temat na forum.
-
Proszę o analize logów dynamicznych 1.8T AVJ
wyciekać może z trójnika od strony ściany grodziowej. Ciężko zlokalizować ten wyciek ale tam najczęściej się pojawia
-
Proszę o analize logów dynamicznych 1.8T AVJ
ja bym zaczął od szczelności. A przepływkę wymieniłeś na ori?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem z Lubonia, co tam za sprawa? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
1.8T BEX AFR
pewnie wtryski gazowe pętli i dlatego tak ciśnienie leci na łeb
- bex świece lpg pomóżcie.
-
1.8T BEX AFR
zrób loga jeszcze 002+033
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie ktoś w okolicy Poznania robi przekładki? jaki +/- koszt?
-
Świece zapłonowe problem na LPG
zakładasz NGK PFR6Q i jeżeli są nowe to musi chodzić. Trzeba szukać przyczyny gdzie indziej. Na moje masz za ubogą albo za bogatą mieszankę na lpg i to jest przyczyna a nie świece.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kabel mam więc jak będziesz chciał podjechać to daj znac Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
-
Świece zapłonowe problem na LPG
Ja bym zaczął od sprawdzenia lpg np. korekty w 032