Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czechcu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czechcu

  1. chyba lekko górą ktoś przesadził z tym zadanym ciśnieniem bo turbo nie ogarnia od 4500obr. .. no i gaz bym poprawił Reszta całkiem całkiem
  2. Jedź tam gdzie Maciej zakładał bo chłopaki dali rade Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  3. Czyli masz to co potrzebne. A jak zrobić logi było pisane na forum duuzzooo razy poczytaji do dziela Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  4. Jak masz kabel to skasuj bledy i zrob loga 033 i wszystko będzie jasne Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  5. Masz za zu ubogo gaz ustawiony, niech gazownik się ogarnie albo go zmień Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Masz za zu ubogo gaz ustawiony, niech gazownik się ogarnie albo go zmień Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  6. B5 to klasyk ja bym nie zmieniał Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  7. czechcu odpowiedział(a) na Away temat w 1.8T
    Zawór N80 to ten bardziej po lewej z wtyczka- zdejmij osłonkę gumową i sprawdź kable. Czujnik położenia wału bym wymienił na nowy
  8. Ja będę o 17tej Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  9. To jak lecimy na 3 auta A reszta jak dojedzie to będzie? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  10. No to już dwa auta są [emoji23] Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  11. Dobry, Może dzisiaj jakiś spot na spontanie ?
  12. K03s 230 koni ogarnia, wiem bo tyle mam ale tak jak chłopaki pisali wcześniej o trakcji można zapomnieć.
  13. http://vaglog.pl/log-033_003_031_2Og93.html Góre muszę podlać wiem, mało lpg w zbiorniku jest może dlatego ciśnienie leci w dół no jeszcze sporo do poprawy
  14. ja chętnie, ale ewentualnie 27-28 bo później w góry
  15. zielony syntetyk z aso, ale jest o tym spory temat na forum.
  16. wyciekać może z trójnika od strony ściany grodziowej. Ciężko zlokalizować ten wyciek ale tam najczęściej się pojawia
  17. ja bym zaczął od szczelności. A przepływkę wymieniłeś na ori?
  18. Jestem z Lubonia, co tam za sprawa? Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  19. pewnie wtryski gazowe pętli i dlatego tak ciśnienie leci na łeb
  20. czechcu odpowiedział(a) na ziomek435 temat w 1.8T
    ngk
  21. zrób loga jeszcze 002+033
  22. Panowie ktoś w okolicy Poznania robi przekładki? jaki +/- koszt?
  23. zakładasz NGK PFR6Q i jeżeli są nowe to musi chodzić. Trzeba szukać przyczyny gdzie indziej. Na moje masz za ubogą albo za bogatą mieszankę na lpg i to jest przyczyna a nie świece.
  24. Kabel mam więc jak będziesz chciał podjechać to daj znac Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
  25. Ja bym zaczął od sprawdzenia lpg np. korekty w 032

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.