Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. to nie "bad look" to "debil look" Ściągaj je jak najszybciej. Dobrze, że masz już lampy z soczewką. Zakładaj ksenony 4300k - będzie elegancko. Alufelgi 17 i obniżenie to fajna sprawa. Jeździ się pewnie, nie to co na seryjnym zawieszeniu (tapczan na kółkach). _________________________________________________ A4 z Niemcowni też miałem naklejkę "bitte ein bit"
  2. Dobre podejście. Jaką glebę planujesz? Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najważniejsze są amortyzatory o skróconym skoku. Bez tego obniżanie nie ma sensu bo to tylko męka na dołach, koleinach, progach. A jak masz dobre amortki to jedziesz jak czołg tylko bliżej ziemi. Ładne alufelgi, przez pewien czas myślałem o takich.
  3. Podoba mi się ten kolor auta. Jak je polerowałeś to mogłeś przy okazji ten chrom na metry zerwać. Nie baw się w 16, jeśli alufelgi to tylko 17
  4. Prosimy o więcej zdjęć. Nie podobają mi się przednie lampy. Alufelgi fajne tylko szkoda, że nie w większym rozmiarze. Jak chcesz podpatrzeć ładnie zrobione auto w kolorze Twojego to samochód kolegi KANAL jest godny polecenia :kox: (mam nadzieję, że mi to wybaczy).
  5. Jakie sprzedam?! W życiu bym nie sprzedał tak ładnego auta.
  6. Myślałem o tym. Ale jakoś nie moge sie przekonać. Może żebym zobaczył to na żywo, to zmienił bym zdanie. To koszt góra 15zł, jak się nie spodobają to zawsze można folię zerwać.
  7. Też chciałbym mieć polifta Pasowałyby Ci żółte halogeny
  8. Profil 50. Grill malowałem zwykłym czarnym sprejem w domowych warunkach. 5 warstw, na razie się trzyma.
  9. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    No ładnie to tylko ja pracuję
  10. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Technika jazdy jest potrzebna jak buja przodem/tyłem. Ja mam sztywno, nawet jak po torach przejeżdzam czy spiacych policjantach to przejezdzam tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Staram się tylko jakies wielkie wyrwy w drodze omijać.
  11. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Nie zaczepiasz to moze i faktycznie te opony są tego rozwiazaniem, bo ja swoim coróż gdzieś zawadzam, a zwłaszcza na trasie jak przez koleiny zdazy mi sie przejechać Naprawdę? Ja to spokojnie na forty wjeżdżam, nad Wisłę tak samo jak na seryjnym zawieszeniu. Jeździłem wczoraj testować na dziurach w WG. Myślę, że to nie kwestia opon a amortyzatorów Mój brat ma jeszcze większą glebę i też nigdzie nie zaczepia.
  12. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Może się chować, byle tylko nie zaczepiać. Na razie nie zaczepiam nigdzie, zobaczymy jak w zimę ale podejrzewam, że też nie będzie problemów.
  13. Fajny audik, te siedzenia to chyba zmieniane były Gałka też z polifta :good:wyglądająca dużo lepiej niż podświetlana z allegro. Popraw rury wydechowe bo wyglądają jak dwie rynny.
  14. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Fajnie stoi ale to jest wiele wiecej niz -20,-30 Też mi się tak wydaje. Na 15 - opony chowały się w nadkolach.
  15. Elegancko. Zmień jeszcze gałkę na poliftową
  16. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Zdjęcie na równej powierzchni:
  17. Urwanie głowy przed świętami
  18. No rozumie. A ile twoja poszła w dół?? Według dokumentu z dekry -20/30mm ale chyba siadło więcej ale może mi się wydaje bo mam profil opon 50. Muszę zmierzyć.
  19. zawias produkowany w fabryce KW, produkt niższej półki tej grupy niby lepsze od MTS, ponieważ MTS robi jedna serie do wszystkich jednostek napędowych, a różnica w masie może być znaczna , AP robi pod konkretne silniki. Dobre jest to, że dobiera się sprężyny do konkretnego silnika. Mam takie u siebie i jest idealnie. Nie ma różnicy, że przód jest nisko a tył wyżej. Wiele razy spingi były na sprzedaż na forum za psie pieniądze bo AP znane w Polsce jeszcze nie jest.
  20. Za samą zmianę 120-150zł, u mnie doszła jeszcze wymiana dwóch wahaczy więc zapłaciłem 200zł (tylko za wymianę bo wahacze, sprężyny i amortyzatory były moje).
  21. He he spokojnie będzie i gleba za jakieś 2 tyg To się trochę naczekasz Ja miałem mniej więcej tyle czekać ale nie doczekałem. Wczoraj znalazłem warsztat, gdzie zamontowali mi nowe amortyzatory i sprężyny praktycznie od ręki.
  22. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Wiec tak nie rozgladasz sie w ogóle przeleciałeś przez rondo a ja stałem pod merkurym i to na poczatkku(pierwsze auto) później volvo i ford i pare kukuryn a ty przelcaiłęś i jeszcze cofałeś koło poczty i nie widziałeś, a dosłownie ze 20min wczesniej rzojechalismy sie ze spontana z parkingu :gwizdanie: było vagowanko ale żadnych pozytywów Tylko volvo na LPU widziałem a cofałem, żeby na parking zajechać. Miałem dzwonić, ale stwierdziłem że może za późno.
  23. Wszędzie mieli kolejki, tylko w autocentrum się wcisnąłem. Zapomniałem jaka to ulica. W Dęblinie jak się do Lesisza jedzie po prawej stronie. W okolicach ciepłowni.
  24. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Byłem w Rykach po 22. Widziałem, że nie ma szaraka. Na parkingu też nikogo nie spotkałem. Szkoda. Profil mam 50. Pewnie znowu zaśpię - o 6 wstaję
  25. Trochę kontrast zmieniłem, może lepiej widać Jedno zdjęcie zdążyłem zrobić bo odebrałem auto po 18. Jutro zrobię inne zdjęcia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.